67 zápisov v štatutárnych orgánoch51 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| EPS16 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46457364 | Konateľ | 15. 12. 2011 až dodnes | dodávateľ 4 965 € (1 zmluva) |
| EPS54 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 48186732 | Konateľ | 6. 6. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PFLEGE SERVICE s.r.o. IČO 48152269 | Konateľ | 14. 5. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS53 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 48152242 | Konateľ | 7. 5. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS52 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 48126454 | Konateľ | 18. 4. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS43 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 47686090 | Konateľ | 12. 4. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PFLEGEDIENST SK, s.r.o. IČO 46729399 | Konateľ | 5. 2. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS34 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46708545 | Konateľ | 7. 6. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS35 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46708979 | Konateľ | 7. 6. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS36 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46709002 | Konateľ | 6. 6. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS32 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46653058 | Konateľ | 5. 5. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS33 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46653350 | Konateľ | 5. 5. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS30 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46652744 | Konateľ | 27. 4. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS31 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46653309 | Konateľ | 27. 4. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS28 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46609458 | Konateľ | 29. 3. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS29 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46609474 | Konateľ | 28. 3. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS27 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46609393 | Konateľ | 24. 3. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS22 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46524151 | Konateľ | 2. 2. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS26 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46525360 | Konateľ | 2. 2. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS21 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46523979 | Konateľ | 31. 1. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS23 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46524690 | Konateľ | 31. 1. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS24 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46525122 | Konateľ | 31. 1. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS20 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46457755 | Konateľ | 14. 12. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS19 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46459057 | Konateľ | 14. 12. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS15 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46150650 | Konateľ | 12. 7. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS14 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46150633 | Konateľ | 9. 7. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| L-WORK, s.r.o. IČO 46216715 | Konateľ | 14. 6. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS6 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46150498 | Konateľ | 29. 4. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS8 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46150552 | Konateľ | 29. 4. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS7 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46150544 | Konateľ | 27. 4. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS9 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46150561 | Konateľ | 27. 4. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS4 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46097791 | Konateľ | 6. 4. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS1 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46097651 | Konateľ | 24. 3. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS2 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46097732 | Konateľ | 23. 3. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS5 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46097830 | Konateľ | 23. 3. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPS SLOVAKIA, s.r.o. IČO 45865621 | Konateľ | 1. 10. 2010 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Afar Group s. r. o. IČO 50308050 | Konateľ | 15. 6. 2016 až 27. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Afar Group s. r. o. IČO 50308050 | Konateľ | 15. 6. 2016 až 12. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Afar Group s. r. o. IČO 50308050 | Konateľ | 15. 6. 2016 až 18. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bridge - Tronix s. r. o. IČO 50304500 | Konateľ | 24. 5. 2016 až 2. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bridge - Tronix s. r. o. IČO 50304500 | Konateľ | 24. 5. 2016 až 16. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PeoPleo s. r. o. IČO 50314904 | Konateľ | 20. 5. 2016 až 3. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PeoPleo s. r. o. IČO 50314904 | Konateľ | 20. 5. 2016 až 11. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KIMA GROUP s. r. o. IČO 50315498 | Konateľ |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 20. 5. 2016 až 11. 12. 2025 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| KIMA GROUP s. r. o. IČO 50315498 | Konateľ | 20. 5. 2016 až 22. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Webcompany s. r. o. IČO 48194760 | Konateľ | 2. 7. 2015 až 9. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Webcompany s. r. o. IČO 48194760 | Konateľ | 2. 7. 2015 až 3. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| O BREIN s. r. o. IČO 47128887 | Konateľ | 26. 6. 2015 až 6. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| O BREIN s. r. o. IČO 47128887 | Konateľ | 26. 6. 2015 až 27. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CUSTOM IT s. r. o. IČO 48192210 | Konateľ | 20. 6. 2015 až 21. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CUSTOM IT s. r. o. IČO 48192210 | Konateľ | 20. 6. 2015 až 26. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Quanticon Group s. r. o. IČO 47429500 | Konateľ | 23. 2. 2015 až 8. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Quanticon Group s. r. o. IČO 47429500 | Konateľ | 23. 2. 2015 až 29. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Projekt Veľký Šariš, s. r. o. IČO 48030961 | Konateľ | 7. 2. 2015 až 19. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Projekt Veľký Šariš, s. r. o. IČO 48030961 | Konateľ | 7. 2. 2015 až 10. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EAST PROMO s. r. o. IČO 46709029 | Konateľ | 7. 6. 2012 až 8. 5. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EAST PROMO s. r. o. IČO 46709029 | Konateľ | 7. 6. 2012 až 29. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FiberPro s. r. o. IČO 46525289 | Konateľ | 31. 1. 2012 až 1. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FiberPro s. r. o. IČO 46525289 | Konateľ | 31. 1. 2012 až 17. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BanerPro s. r. o. IČO 46457470 | Konateľ | 15. 12. 2011 až 26. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BanerPro s. r. o. IČO 46457470 | Konateľ | 15. 12. 2011 až 17. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Batiker s. r. o. IČO 46457526 | Konateľ | 15. 12. 2011 až 17. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Batiker s. r. o. IČO 46457526 | Konateľ | 15. 12. 2011 až 1. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BaDi dlažba s. r. o. IČO 46150617 | Konateľ | 12. 7. 2011 až 18. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BaDi dlažba s. r. o. IČO 46150617 | Konateľ | 12. 7. 2011 až 3. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gaduš s. r. o. IČO 46097775 | Konateľ | 23. 3. 2011 až 16. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gaduš s. r. o. IČO 46097775 | Konateľ | 23. 3. 2011 až 22. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (35).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| EPS SLOVAKIA, s.r.o. IČO 45865621 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS1 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46097651 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS14 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46150633 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS15 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46150650 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS16 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46457364 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS19 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46459057 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS2 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46097732 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS20 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46457755 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS21 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46523979 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
| EPS22 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46524151 · Spoločnosť s ručením obmedzeným |
| 2 500 € |
| 50 % |
| 20. 5. 2022 |
| EPS23 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46524690 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS24 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46525122 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS26 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46525360 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS27 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46609393 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS28 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46609458 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS29 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46609474 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS30 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46652744 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS31 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46653309 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS32 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46653058 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS33 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46653350 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS34 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46708545 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS35 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46708979 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS36 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46709002 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS4 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46097791 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS43 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 47686090 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS5 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46097830 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS52 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 48126454 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS53 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 48152242 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS54 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 48186732 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS6 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46150498 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS7 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46150544 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS8 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46150552 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| EPS9 SLOVAKIA, s.r.o. IČO 46150561 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| L-WORK, s.r.o. IČO 46216715 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| PFLEGE SERVICE s.r.o. IČO 48152269 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 16. 3. 2024 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).