22 zápisov v štatutárnych orgánoch16 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| GRUNDER MILOSLAVOV 1, s. r. o. IČO 50194968 | Konateľ | 9. 3. 2016 až dodnes | dodávateľ 7 € (1 zmluva) objednávateľ 23 tis. € (1 zmluva) |
| SOSNOVA s.r.o. IČO 53407873 | Konateľ | 5. 12. 2020 až dodnes | dodávateľ 4 294 € (2 zmluvy) |
| Build & Develop s. r. o. IČO 51212218 | Konateľ | 8. 12. 2017 až dodnes | dodávateľ 3 802 € (3 zmluvy) |
| Matúškova Residence s. r. o. IČO 51211769 | Konateľ | 24. 11. 2017 až dodnes | dodávateľ 810 € (1 zmluva) |
| Sunny Home C, s. r. o. IČO 51704374 | Konateľ | 11. 5. 2018 až dodnes | dodávateľ 8 € (1 zmluva) |
| illusion factory s. r. o. IČO 53521935 | Konateľ | 23. 1. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Šindolka Residence, s.r.o. IČO 53407806 | Konateľ | 27. 2. 2021 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Šindolka Residence II, s. r. o. IČO 53407253 | Konateľ | 1. 12. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| FISH FOOD s.r.o. IČO 52925145 | Konateľ | 4. 3. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sunny Home A, s.r.o. IČO 51723140 | Konateľ | 25. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sunny Home B, s.r.o. IČO 51704358 | Konateľ | 11. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hypo & Finance services s. r. o. IČO 51704382 | Konateľ | 11. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| LUBINSKA RESIDENCE s.r.o. IČO 50194747 | Konateľ | 19. 3. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| T FINANCE GROUP s.r.o. IČO 47258349 | Konateľ | 11. 8. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| GRUNDER MILOSLAVOV 1, s. r. o. IČO 50194968 | Konateľ | 9. 3. 2016 až 31. 10. 2022 | dodávateľ 7 € (1 zmluva) objednávateľ 23 tis. € (1 zmluva) |
| Matúškova Residence s. r. o. IČO 51211769 | Konateľ | 24. 11. 2017 až 29. 12. 2021 | dodávateľ 810 € (1 zmluva) |
| MARGOVO s.r.o. IČO 53407881 | Konateľ | 21. 1. 2021 až 5. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MARGOVO s.r.o. IČO 53407881 | Konateľ | 21. 1. 2021 až 30. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hypo & Finance services s. r. o. IČO 51704382 | Konateľ | 11. 5. 2018 až 2. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LUBINSKA RESIDENCE s.r.o. IČO 50194747 | Konateľ | 19. 3. 2016 až 28. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Remimont, s.r.o. IČO 50052373 | Konateľ | 9. 1. 2016 až 29. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 9. 1. 2016 až 17. 7. 2019 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (15).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| T FINANCE GROUP s.r.o. IČO 47258349 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 24. 12. 2021 |
| GRUNDER MILOSLAVOV 1, s. r. o. IČO 50194968 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 1. 11. 2022 |
| Build & Develop s. r. o. IČO 51212218 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 2. 2. 2021 |
| FISH FOOD s.r.o. IČO 52925145 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 27. 1. 2021 |
| GRUNDER RESIDENCE, s.r.o. IČO 51212021 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 3. 11. 2022 |
| Hypo & Finance services s. r. o. IČO 51704382 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 3. 11. 2022 |
| LUBINSKA RESIDENCE s.r.o. IČO 50194747 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 29. 10. 2022 |
| Matúškova Residence s. r. o. IČO 51211769 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 10. 8. 2021 |
| SOSNOVA s.r.o. IČO 53407873 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 5. 12. 2020 |
| Sunny Home A, s.r.o. IČO 51723140 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 30. 12. 2021 |
| Sunny Home B, s.r.o. IČO 51704358 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 19. 8. 2025 |
| Sunny Home C, s. r. o. IČO 51704374 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 1. 1. 2022 |
| illusion factory s. r. o. IČO 53521935 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 8. 2. 2025 |
| Šindolka Residence II, s. r. o. IČO 53407253 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 1. 12. 2020 |
| Šindolka Residence, s.r.o. IČO 53407806 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 6. 9. 2024 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.