36 zápisov v štatutárnych orgánoch23 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| High Ropes, s. r. o. IČO 48132586 | Konateľ | 20. 5. 2015 až dodnes | objednávateľ 411 € (1 zmluva) |
| RELL SK, s.r.o. IČO 54695741 | Konateľ | 7. 7. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Garfield s. r. o. IČO 53801954 | Konateľ | 28. 7. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Grill Hrabovo SK, s. r. o. IČO 53802233 | Konateľ | 28. 7. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smartkit s. r. o. IČO 52290743 | Konateľ | 23. 7. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Riverfox s. r. o. IČO 52193047 | Konateľ | 26. 3. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Grill Hrabovo, s.r.o. IČO 51176998 | Konateľ | 12. 12. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Crosswind s. r. o. IČO 51936828 | Konateľ | 5. 12. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| HIGH - ROPES SK s.r.o. IČO 50180592 | Konateľ | 4. 7. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AQUAZORBING, s. r. o. IČO 47230886 | Konateľ | 4. 7. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| CALIFORNIA PUB, s. r. o. IČO 46707875, zaniknutý 6. 12. 2017 | Konateľ | 25. 6. 2012 až 12. 11. 2012 | dodávateľ 23 tis. € (5 zmlúv) |
| CALIFORNIA PUB, s. r. o. IČO 46707875, zaniknutý 6. 12. 2017 | Konateľ | 25. 6. 2012 až 23. 10. 2012 | dodávateľ 23 tis. € (5 zmlúv) |
| Copy Centrum, s.r.o. v likvidácii IČO 50481550 | Konateľ | 6. 10. 2016 až 22. 1. 2020 | dodávateľ 4 250 € (1 zmluva) |
| Copy Centrum, s.r.o. v likvidácii IČO 50481550 | Konateľ | 6. 10. 2016 až 1. 10. 2019 | dodávateľ 4 250 € (1 zmluva) |
| Copy Centrum, s.r.o. v likvidácii IČO 50481550 | Konateľ | 6. 10. 2016 až 14. 6. 2017 | dodávateľ 4 250 € (1 zmluva) |
| K&L Machining, s. r. o. IČO 53591844 | Konateľ | 28. 7. 2021 až 29. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| K&L Machining, s. r. o. IČO 53591844 | Konateľ | 28. 7. 2021 až 23. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Script s. r. o. IČO 51443015 | Konateľ | 5. 9. 2018 až 8. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Script s. r. o. IČO 51443015 | Konateľ | 5. 9. 2018 až 12. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rollback s. r. o. IČO 51283182 | Konateľ | 16. 2. 2018 až 12. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rollback s. r. o. IČO 51283182 | Konateľ | 16. 2. 2018 až 12. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABC Sport, s.r.o. IČO 51420562 | Konateľ | 15. 2. 2018 až 12. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABC Sport, s.r.o. IČO 51420562 | Konateľ | 15. 2. 2018 až 12. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Outdoor Sport, s.r.o. IČO 51188384 | Konateľ | 8. 11. 2017 až 12. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Outdoor Sport, s.r.o. IČO 51188384 | Konateľ | 8. 11. 2017 až 1. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Outdoor Group spol. s r. o. IČO 50988646 | Konateľ | 13. 7. 2017 až 1. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Outdoor Group spol. s r. o. IČO 50988646 | Konateľ | 13. 7. 2017 až 12. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KD Montage s.r.o. IČO 50656066 | Konateľ | 3. 1. 2017 až 5. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KD Montage s.r.o. IČO 50656066 | Konateľ | 3. 1. 2017 až 30. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRANSPEL, s. r. o. IČO 47534931, zaniknutý 15. 12. 2015 | Konateľ | 21. 5. 2014 až 14. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Playland, s. r. o. IČO 45489637, zaniknutý 24. 10. 2020 | Konateľ | 12. 2. 2014 až 9. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Playland, s. r. o. IČO 45489637, zaniknutý 24. 10. 2020 | Konateľ | 12. 2. 2014 až 13. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tadyb, s. r. o. IČO 46772651 | Konateľ | 3. 8. 2012 až 12. 6. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tadyb, s. r. o. IČO 46772651 | Konateľ | 3. 8. 2012 až 5. 6. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| D&K Business, s. r. o. IČO 46319417 | Konateľ | 27. 8. 2011 až 23. 10. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| D&K Business, s. r. o. IČO 46319417 | Konateľ | 27. 8. 2011 až 13. 11. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (8).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| AQUAZORBING, s. r. o. IČO 47230886 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 8. 11. 2022 |
| Grill Hrabovo, s.r.o. IČO 51176998 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 12. 10. 2022 |
| Riverfox s. r. o. IČO 52193047 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 13. 4. 2019 |
| Smartkit s. r. o. IČO 52290743 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 15. 8. 2019 |
| Crosswind s. r. o. IČO 51936828 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 19. 12. 2018 |
| High Ropes, s. r. o. IČO 48132586 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 125 € | 15 % | 5. 10. 2022 |
| KONBALOG, s. r. o. IČO 47534818 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 13. 11. 2013 |
| TRACE SOFT, s. r. o. IČO 47534907 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 12. 11. 2013 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).