8 zápisov v štatutárnych orgánoch8 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| 3D HOME, s. r. o. IČO 57137501 | Konateľ | 19. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Construction Equipment, s. r. o. IČO 57154759 | Konateľ | 17. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Data&Trade Company s. r. o. IČO 57078742 | Konateľ | 16. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| 3PP COMP, s. r. o. IČO 57141100 | Konateľ | 11. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Data&Promotion s. r. o. IČO 57066264 | Konateľ | 25. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BELANI, s. r. o. IČO 57140898 | Konateľ | 25. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EquiTrium Labs, s. r. o. IČO 56812370 | Konateľ | 4. 3. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| St. Elizabeth´s International School s. r. o. IČO 46486232 | Konateľ | 28. 2. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (8).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| 3D HOME, s. r. o. IČO 57137501 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 26. 3. 2026 |
| EquiTrium Labs, s. r. o. IČO 56812370 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 4. 3. 2025 |
| St. Elizabeth´s International School s. r. o. IČO 46486232 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 50 % | 26. 3. 2025 |
| 3PP COMP, s. r. o. IČO 57141100 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 1. 4. 2026 |
| BELANI, s. r. o. IČO 57140898 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 3. 3. 2026 |
| Construction Equipment, s. r. o. IČO 57154759 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 27. 3. 2026 |
| Data&Promotion s. r. o. IČO 57066264 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 27. 2. 2026 |
| Data&Trade Company s. r. o. IČO 57078742 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 3. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).