30 zápisov v štatutárnych orgánoch17 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| RABIPUR, s.r.o. IČO 36017949, zaniknutý 28. 1. 2015 | Konateľ | 8. 9. 2004 až 3. 8. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Slovak Medical Group, a.s. IČO 17316863, zaniknutý 6. 3. 2013 | Konateľ | 15. 7. 2002 až 2. 4. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Slovak Medical Group, a.s. IČO 17316863, zaniknutý 6. 3. 2013 | Konateľ | 15. 7. 2002 až 16. 4. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VITALIS spol. s r.o. IČO 31595944 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 31. 10. 2003 | dodávateľ 0 € (15 zmlúv) |
| VABAMA Dobšiná, s.r.o. IČO 31699341, zaniknutý 19. 8. 2015 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 3. 8. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VABAMA Dobšiná, s.r.o. IČO 31699341, zaniknutý 19. 8. 2015 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 22. 9. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AVENA, spol. s r.o. IČO 31699545, zaniknutý 25. 8. 2015 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 17. 8. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AVENA, spol. s r.o. IČO 31699545, zaniknutý 25. 8. 2015 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 3. 8. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SANA, s.r.o. IČO 36016292, zaniknutý 14. 5. 2019 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 26. 8. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SANA, s.r.o. IČO 36016292, zaniknutý 14. 5. 2019 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 3. 8. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PHARMA LIFE, s.r.o. IČO 36017817 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 3. 9. 2004 | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| PHARMA LIFE, s.r.o. IČO 36017817 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 3. 8. 2004 | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| LASTET, s.r.o. IČO 36017850, zaniknutý 26. 8. 2015 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 2. 9. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LASTET, s.r.o. IČO 36017850, zaniknutý 26. 8. 2015 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 3. 8. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VSS ORBYS, s.r.o. IČO 36017884, zaniknutý 21. 9. 2018 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 26. 8. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VSS ORBYS, s.r.o. IČO 36017884, zaniknutý 21. 9. 2018 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 3. 8. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SALVI, s.r.o. IČO 36017892, zaniknutý 24. 4. 2015 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 7. 9. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SALVI, s.r.o. IČO 36017892, zaniknutý 24. 4. 2015 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 3. 8. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DROSERIA, s.r.o. IČO 36017906 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 3. 8. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DROSERIA, s.r.o. IČO 36017906 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 7. 9. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOTOX, s.r.o. IČO 36017922, zaniknutý 26. 8. 2017 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 3. 8. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOTOX, s.r.o. IČO 36017922, zaniknutý 26. 8. 2017 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 17. 8. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MG RATIO, s.r.o. IČO 36234010, zaniknutý 6. 12. 2014 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 3. 8. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MG RATIO, s.r.o. IČO 36234010, zaniknutý 6. 12. 2014 | Konateľ | 7. 5. 2002 až 31. 8. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARDEAPHARMA, a.s. IČO 31647731, zaniknutý 17. 8. 2016 | Predstavenstvo: predseda | 26. 6. 1998 až 28. 3. 2003 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARDEAPHARMA, s.r.o. IČO 36012068, zaniknutý 1. 8. 2000 | Konateľ | 14. 5. 1997 až 16. 6. 1999 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VSS ORBYS, s.r.o. IČO 36017884, zaniknutý 21. 9. 2018 | Konateľ | 12. 2. 1997 až 13. 1. 1999 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RABIPUR, s.r.o. IČO 36017949, zaniknutý 28. 1. 2015 | Konateľ | 12. 2. 1997 až 7. 9. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SLOVAKIA NIKA s.r.o. IČO 36000043, zaniknutý 6. 8. 2009 | Konateľ | 1. 4. 1996 až 4. 8. 1999 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SALVIA Holding, s.r.o. v konkurze IČO 31647120, zaniknutý 24. 7. 2015 | Konateľ | 14. 3. 1996 až 18. 12. 2001 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.