16 zápisov v štatutárnych orgánoch13 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MED - ART, spol. s r.o. IČO 34113924 | Konateľ | 13. 1. 2016 až dodnes | dodávateľ 227,0 mil. € (3 234 zmlúv) |
| MKT PHARMA s.r.o. IČO 52293874 | Konateľ | 30. 3. 2019 až dodnes | objednávateľ 100 € (2 zmluvy) |
| Hederapharm, s.r.o. IČO 36617750 | Konateľ | 11. 4. 2024 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| MED - ART zdravotnícke zásobovanie a.s. IČO 54071712 | Člen predstavenstva | 21. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| vasalekaren.sk s.r.o. IČO 52600157 | Konateľ | 7. 9. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANEMAPHARM s.r.o. IČO 45844623 | Konateľ | 16. 8. 2016 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| APOT Invest s.r.o. IČO 45628785 | Konateľ | 3. 2. 2016 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| TOTO Pharma s.r.o. IČO 47366842 | Konateľ | 23. 8. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lambda Synergy s.r.o. IČO 47367121 | Konateľ | 22. 8. 2013 až dodnes | dodávateľ 0 € (10 zmlúv) |
| Gammapharma s.r.o. IČO 45848254 | Konateľ | 1. 6. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PHARMAHOLDING M - A., spol. s r.o. IČO 36532886 | Konateľ | 3. 7. 2009 až dodnes | dodávateľ 0 € (13 zmlúv) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| SYNERGIA - MED a.s. v likvidácii IČO 00894036, zaniknutý 2. 6. 2026 | Člen predstavenstva | 19. 4. 2021 až 1. 6. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Prington Leasreal, spol. s r.o. v likvidácii IČO 36546542, zaniknutý 12. 12. 2024 | Konateľ | 6. 12. 2016 až 23. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Prington Leasreal, spol. s r.o. v likvidácii IČO 36546542, zaniknutý 12. 12. 2024 | Konateľ | 6. 12. 2016 až 11. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANEMAPHARM s.r.o. IČO 45844623 | Konateľ | 16. 8. 2016 až 23. 6. 2017 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| APOT Invest s.r.o. IČO 45628785 | Konateľ | 3. 2. 2016 až 23. 6. 2017 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (8).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| ANEMAPHARM s.r.o. IČO 45844623 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 750 € | 50 % | 23. 5. 2022 |
| Lambda Synergy s.r.o. IČO 47367121 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 23. 5. 2022 |
| MKT PHARMA s.r.o. IČO 52293874 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 40 % | 23. 5. 2022 |
| TOTO Pharma s.r.o. IČO 47366842 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 40 % | 2. 6. 2021 |
| vasalekaren.sk s.r.o. IČO 52600157 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 40 % | 23. 5. 2022 |
| PHARMAHOLDING M - A., spol. s r.o. IČO 36532886 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 258 € | 34,01 % | 24. 8. 2022 |
| Gammapharma s.r.o. IČO 45848254 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 27. 8. 2022 |
| ZOLS s.r.o. IČO 31420427 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | – | – | 3. 11. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).