15 zápisov v štatutárnych orgánoch14 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Emirates EU, s.r.o. IČO 47796677 | Konateľ | 10. 4. 2015 až dodnes | dodávateľ 2 738 € (1 zmluva) |
| GOLDEN GYM BB , s.r.o. IČO 54479584 | Konateľ | 15. 5. 2024 až dodnes | dodávateľ 580 € (1 zmluva) |
| Sport way, s.r.o. IČO 51309289 | Konateľ | 19. 7. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZEPOX spol. s.r.o. IČO 36636738 | Konateľ | 16. 6. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLID, spol. s r.o. IČO 36047805 | Konateľ | 1. 3. 2023 až dodnes | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| OPTIKANET, s.r.o. IČO 45527130 | Konateľ | 29. 10. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GOBART, s.r.o. IČO 44680384 | Konateľ | 12. 7. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MGLG, s.r.o. IČO 46490787, zaniknutý 10. 2. 2015 | Konateľ | 17. 12. 2013 až 9. 2. 2015 | objednávateľ 22 tis. € (1 zmluva) |
| STANKO stroje, s.r.o. IČO 43820751, zaniknutý 10. 2. 2015 | Konateľ | 11. 5. 2014 až 9. 2. 2015 | dodávateľ 6 212 € (2 zmluvy) |
| Bystrická úverová, s.r.o. IČO 47181974, zaniknutý 23. 3. 2016 | Konateľ | 12. 3. 2015 až 22. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MIPE BB, s.r.o. IČO 45526796, zaniknutý 25. 6. 2015 | Konateľ | 21. 8. 2014 až 24. 6. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GIMAR, s.r.o. IČO 36647373, zaniknutý 10. 2. 2015 | Konateľ | 14. 9. 2012 až 9. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FEDO TRANS, s. r. o. IČO 45572402, zaniknutý 23. 2. 2016 | Konateľ | 7. 10. 2011 až 24. 5. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FEDO TRANS, s. r. o. IČO 45572402, zaniknutý 23. 2. 2016 | Konateľ | 7. 10. 2011 až 16. 5. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| DANMAX, s.r.o. IČO 36652571, zaniknutý 30. 12. 2015 | Konateľ | 4. 5. 2011 až 29. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 24.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (8).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| SOLID, spol. s r.o. IČO 36047805 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 5. 5. 2023 |
| Emirates EU, s.r.o. IČO 47796677 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 5. 5. 2015 |
| GOBART, s.r.o. IČO 44680384 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 15. 7. 2011 |
| GOLDEN GYM BB , s.r.o. IČO 54479584 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 29. 5. 2024 |
| KOPRU, s.r.o. IČO 54375771 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 4. 7. 2023 |
| Sport way, s.r.o. IČO 51309289 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 6. 12. 2023 |
| MaBenk, s.r.o. IČO 45573077 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 22. 2. 2023 |
| OPTIKANET, s.r.o. IČO 45527130 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 9. 12. 2014 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).