16 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TOP STAVBA SLOVAKIA s. r. o. IČO 55651364 | Konateľ | 16. 1. 2025 až dodnes | dodávateľ 29 tis. € (1 zmluva) |
| TOP STAVBA SLOVAKIA EU s. r. o. IČO 57317747 | Konateľ | 18. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOP STAVBA SLOVAKIA GROUP s. r. o. IČO 57130213 | Konateľ | 14. 8. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRADEVIA GROUP s. r. o. IČO 57009686 | Konateľ | 25. 7. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEXORIA GROUP s. r. o. IČO 56973705 | Konateľ | 24. 6. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOP STAVBA SLOVAKIA PLUS s. r. o. IČO 56884389 | Konateľ | 3. 4. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| GOLD RENT CAR II s. r. o. IČO 46951474 | Konateľ | 20. 2. 2024 až 24. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GOLD RENT CAR II s. r. o. IČO 46951474 | Konateľ | 20. 2. 2024 až 9. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CTR6 Group s.r.o. IČO 54442559 | Konateľ | 14. 3. 2022 až 12. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CTR6 Group s.r.o. IČO 54442559 | Konateľ | 14. 3. 2022 až 4. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GOLD RENT CAR s. r. o. IČO 53807677 | Konateľ | 29. 5. 2021 až 9. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GOLD RENT CAR s. r. o. IČO 53807677 | Konateľ | 29. 5. 2021 až 18. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FortyChance s.r.o. IČO 51036436 | Konateľ | 30. 8. 2018 až 19. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FortyChance s.r.o. IČO 51036436 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 30. 8. 2018 až 7. 6. 2022 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| DENRA s.r.o. IČO 48141844, zaniknutý 4. 3. 2023 | Konateľ | 21. 3. 2018 až 8. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DENRA s.r.o. IČO 48141844, zaniknutý 4. 3. 2023 | Konateľ | 21. 3. 2018 až 30. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| NEXORIA GROUP s. r. o. IČO 56973705 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 1. 7. 2025 |
| TRADEVIA GROUP s. r. o. IČO 57009686 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 7. 8. 2025 |
| TOP STAVBA SLOVAKIA s. r. o. IČO 55651364 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 50 000 € | 50 % | 29. 1. 2025 |
| TOP STAVBA SLOVAKIA EU s. r. o. IČO 57317747 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 18. 11. 2025 |
| TOP STAVBA SLOVAKIA GROUP s. r. o. IČO 57130213 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 14. 8. 2025 |
| TOP STAVBA SLOVAKIA PLUS s. r. o. IČO 56884389 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 3. 4. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).