42 zápisov v štatutárnych orgánoch21 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| G E O D É Z I A Bratislava a.s. IČO 31321704, zaniknutý 14. 1. 2025 | člen predstavenstva | 15. 7. 2015 až 11. 12. 2015 | dodávateľ 1,4 mil. € (63 zmlúv) objednávateľ 1 776 € (12 zmlúv) |
| G E O D É Z I A Bratislava a.s. IČO 31321704, zaniknutý 14. 1. 2025 | člen predstavenstva | 15. 7. 2015 až 19. 1. 2016 | dodávateľ 1,4 mil. € (63 zmlúv) objednávateľ 1 776 € (12 zmlúv) |
| G E O D É Z I A Bratislava a.s. IČO 31321704, zaniknutý 14. 1. 2025 | člen predstavenstva | 20. 9. 2011 až 20. 8. 2015 | dodávateľ 1,4 mil. € (63 zmlúv) objednávateľ 1 776 € (12 zmlúv) |
| G E O D É Z I A Bratislava a.s. IČO 31321704, zaniknutý 14. 1. 2025 | člen predstavenstva | 20. 9. 2011 až 14. 7. 2015 | dodávateľ 1,4 mil. € (63 zmlúv) objednávateľ 1 776 € (12 zmlúv) |
| PD Košeca, a.s. IČO 36348716 | Predstavenstvo: člen | 7. 2. 2015 až 9. 2. 2023 | dodávateľ 1,2 mil. € (67 zmlúv) objednávateľ 2 191 € (22 zmlúv) |
| PD Košeca, a.s. IČO 36348716 | Predstavenstvo: člen | 7. 2. 2015 až 16. 3. 2023 | dodávateľ 1,2 mil. € (67 zmlúv) objednávateľ 2 191 € (22 zmlúv) |
| TECOMA TRAVEL AGENCY, s.r.o. IČO 36577537 | Konateľ | 28. 7. 2011 až 26. 10. 2020 | dodávateľ 466 tis. € (3 zmluvy) |
| TECOMA TRAVEL AGENCY, s.r.o. IČO 36577537 | Konateľ | 28. 7. 2011 až 11. 2. 2021 | dodávateľ 466 tis. € (3 zmluvy) |
| TECOMA TRAVEL AGENCY, s.r.o. IČO 36577537 | Konateľ | 28. 7. 2011 až 19. 3. 2015 | dodávateľ 466 tis. € (3 zmluvy) |
| Bioplyn Cetín, s. r. o. v konkurze IČO 44097417, zaniknutý 10. 1. 2026 | Konateľ | 29. 1. 2014 až 11. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ACORD plus spol. s r.o. IČO 35866934 | Konateľ | 24. 1. 2014 až 2. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bioplyn Hont, s.r.o. v konkurze IČO 44035764 | Konateľ | 18. 1. 2014 až 27. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENWO s.r.o. IČO 44022751 | Konateľ | 4. 7. 2013 až 17. 12. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENWO s.r.o. IČO 44022751 | Konateľ | 4. 7. 2013 až 17. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PV-Projekt, s. r. o. IČO 45281106 | Konateľ | 3. 10. 2012 až 7. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PV-Projekt, s. r. o. IČO 45281106 | Konateľ | 3. 10. 2012 až 26. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CES-SOLAR 33, s. r. o. IČO 46094504 | Konateľ | 3. 10. 2012 až 28. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CES-SOLAR 33, s. r. o. IČO 46094504 | Konateľ | 3. 10. 2012 až 26. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CES-SOLAR 42, s.r.o. IČO 46094644 | Konateľ | 3. 10. 2012 až 3. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CES-SOLAR 42, s.r.o. IČO 46094644 | Konateľ | 3. 10. 2012 až 26. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Jakub Solar s. r. o. IČO 46112871 | Konateľ | 3. 10. 2012 až 3. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Jakub Solar s. r. o. IČO 46112871 | Konateľ | 3. 10. 2012 až 26. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WINNER GROUP, a. s. IČO 46154809 | Predstavenstvo | 2. 10. 2012 až 2. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WINNER GROUP, a. s. IČO 46154809 | Predstavenstvo | 2. 10. 2012 až 21. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| A R B Trade s.r.o. IČO 36589641 | Konateľ | 1. 3. 2012 až 11. 3. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| A R B Trade s.r.o. IČO 36589641 | Konateľ | 1. 3. 2012 až 18. 4. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLARIS one s.r.o. IČO 43871917 | Konateľ | 1. 3. 2012 až 26. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLARIS one s.r.o. IČO 43871917 | Konateľ | 1. 3. 2012 až 22. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stovateam s. r. o. IČO 44918364 | Konateľ | 1. 3. 2012 až 19. 4. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stovateam s. r. o. IČO 44918364 | Konateľ | 1. 3. 2012 až 11. 3. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZETASOLAR s. r. o. IČO 44933207 | Konateľ | 1. 3. 2012 až 17. 5. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZETASOLAR s. r. o. IČO 44933207 | Konateľ | 1. 3. 2012 až 11. 3. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INMADE, s.r.o IČO 36689246 | Konateľ | 28. 7. 2011 až 26. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INMADE, s.r.o IČO 36689246 | Konateľ | 28. 7. 2011 až 4. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HK-Promotion, s. r. o. IČO 44707541 | Konateľ | 28. 7. 2011 až 26. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HK-Promotion, s. r. o. IČO 44707541 | Konateľ | 28. 7. 2011 až 31. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| obnoviteľné zdroje, spol. s r.o. IČO 44873425 | Konateľ | 9. 5. 2011 až 11. 3. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| obnoviteľné zdroje, spol. s r.o. IČO 44873425 | Konateľ | 9. 5. 2011 až 17. 5. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Satmont s. r. o. IČO 44918178 | Konateľ | 9. 5. 2011 až 11. 3. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Satmont s. r. o. IČO 44918178 | Konateľ | 9. 5. 2011 až 17. 5. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPSOLAR s. r. o. IČO 44933428 | Konateľ | 9. 5. 2011 až 26. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPSOLAR s. r. o. IČO 44933428 | Konateľ | 9. 5. 2011 až 17. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.