23 zápisov v štatutárnych orgánoch12 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| CONCIERGEUROPE s. r. o. IČO 56987188 | Konateľ | 20. 8. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| HECKO-STAV s. r. o. IČO 55627811 | Konateľ | 25. 7. 2024 až 6. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HECKO-STAV s. r. o. IČO 55627811 | Konateľ | 25. 7. 2024 až 14. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MBK Development s. r. o. IČO 55673970 | Konateľ | 9. 9. 2023 až 4. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MBK Development s. r. o. IČO 55673970 | Konateľ | 9. 9. 2023 až 28. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EUROPA LIFE s. r. o. IČO 55357661 | Konateľ | 7. 4. 2023 až 29. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EUROPA LIFE s. r. o. IČO 55357661 | Konateľ | 7. 4. 2023 až 16. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Renevo SK s. r. o. IČO 48295388 | Konateľ | 25. 11. 2022 až 28. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Renevo SK s. r. o. IČO 48295388 | Konateľ | 25. 11. 2022 až 13. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Haykar s.r.o. IČO 52239136 | Konateľ | 12. 11. 2021 až 10. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Haykar s.r.o. IČO 52239136 | Konateľ | 12. 11. 2021 až 23. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Progress TRW SK s. r. o. IČO 53128842 | Konateľ | 3. 5. 2021 až 14. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Progress TRW SK s. r. o. IČO 53128842 | Konateľ | 3. 5. 2021 až 8. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GRANTSTAR s. r. o. IČO 53134095 | Konateľ | 24. 2. 2021 až 20. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GRANTSTAR s. r. o. IČO 53134095 | Konateľ | 24. 2. 2021 až 22. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAPPENSBERGER s. r. o. IČO 44152370 | Konateľ | 22. 12. 2020 až 27. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAPPENSBERGER s. r. o. IČO 44152370 | Konateľ | 22. 12. 2020 až 31. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMS Renewables s. r. o. IČO 53453964 | Konateľ | 15. 12. 2020 až 8. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMS Renewables s. r. o. IČO 53453964 | Konateľ | 15. 12. 2020 až 14. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRANSAUTO s. r. o. IČO 52568032 | Konateľ | 27. 11. 2020 až 26. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRANSAUTO s. r. o. IČO 52568032 | Konateľ | 27. 11. 2020 až 17. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MIRIS COMPANY s. r. o. IČO 50706845 | Konateľ | 20. 8. 2020 až 10. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MIRIS COMPANY s. r. o. IČO 50706845 | Konateľ | 20. 8. 2020 až 7. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| CONCIERGEUROPE s. r. o. IČO 56987188 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 29. 8. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.