23 zápisov v štatutárnych orgánoch12 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MaŠ klima s.r.o. IČO 47439335 | Konateľ | 4. 10. 2013 až 4. 11. 2014 | dodávateľ 47 tis. € (14 zmlúv) |
| MaŠ klima s.r.o. IČO 47439335 | Konateľ | 4. 10. 2013 až 8. 10. 2014 | dodávateľ 47 tis. € (14 zmlúv) |
| Trans Global s.r.o. IČO 46783091 | Konateľ | 7. 8. 2012 až 5. 5. 2015 | dodávateľ 6 500 € (1 zmluva) |
| Trans Global s.r.o. IČO 46783091 | Konateľ | 7. 8. 2012 až 14. 8. 2015 | dodávateľ 6 500 € (1 zmluva) |
| MI Trading s.r.o. IČO 48198595 | Konateľ | 26. 6. 2015 až 15. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MI Trading s.r.o. IČO 48198595 | Konateľ | 26. 6. 2015 až 20. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KAMEO s.r.o. IČO 47440058 | Konateľ | 25. 10. 2013 až 14. 4. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KAMEO s.r.o. IČO 47440058 | Konateľ | 25. 10. 2013 až 15. 4. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ACCAXE SK s.r.o. IČO 47467746, zaniknutý 31. 12. 2015 | Predstavenstvo: člen | 9. 10. 2013 až 30. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ACCAXE SK s.r.o. IČO 47467746, zaniknutý 31. 12. 2015 | Predstavenstvo: člen | 9. 10. 2013 až 11. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ETARG s.r.o. IČO 47438797 | Konateľ | 5. 10. 2013 až 5. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ETARG s.r.o. IČO 47438797 | Konateľ | 5. 10. 2013 až 4. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ETIAM s.r.o. IČO 47438827 | Konateľ | 4. 10. 2013 až 3. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ETIAM s.r.o. IČO 47438827 | Konateľ | 4. 10. 2013 až 2. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Langvey-Europe s.r.o. IČO 46911995 | Konateľ | 3. 10. 2013 až 20. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Langvey-Europe s.r.o. IČO 46911995 | Konateľ | 3. 10. 2013 až 21. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENTER IT s.r.o. IČO 47438304 | Konateľ | 1. 10. 2013 až 21. 9. 2014 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ENTER IT s.r.o. IČO 47438304 | Konateľ | 1. 10. 2013 až 1. 10. 2014 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| EYO s.r.o. IČO 47439149, zaniknutý 24. 10. 2014 | Konateľ | 1. 10. 2013 až 23. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Harcarimont s.r.o. IČO 46900241 | Konateľ | 4. 6. 2013 až 22. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Harcarimont s.r.o. IČO 46900241 | Konateľ | 4. 6. 2013 až 23. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRIX-EN s.r.o. IČO 47156767, zaniknutý 24. 7. 2018 | Konateľ | 10. 5. 2013 až 21. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRIX-EN s.r.o. IČO 47156767, zaniknutý 24. 7. 2018 | Konateľ | 10. 5. 2013 až 1. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.