28 zápisov v štatutárnych orgánoch14 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| BC FOOD s.r.o. IČO 50813943 | Konateľ | 8. 4. 2017 až 15. 12. 2017 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| BC FOOD s.r.o. IČO 50813943 | Konateľ | 8. 4. 2017 až 20. 11. 2017 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SNW Group s.r.o. IČO 50814991 | Konateľ | 7. 4. 2017 až 11. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SNW Group s.r.o. IČO 50814991 | Konateľ | 7. 4. 2017 až 14. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REXO's SERVICES s.r.o. IČO 50815440, zaniknutý 8. 4. 2025 | Konateľ | 7. 4. 2017 až 15. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REXO's SERVICES s.r.o. IČO 50815440, zaniknutý 8. 4. 2025 | Konateľ | 7. 4. 2017 až 14. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Oven s. r. o. IČO 50583352 | Konateľ | 11. 11. 2016 až 13. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Oven s. r. o. IČO 50583352 | Konateľ | 11. 11. 2016 až 5. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EuroCon SK s.r.o. IČO 50584049 | Konateľ | 11. 11. 2016 až 10. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EuroCon SK s.r.o. IČO 50584049 | Konateľ | 11. 11. 2016 až 10. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lumida s.r.o. IČO 50585461, zaniknutý 30. 7. 2025 | Konateľ | 11. 11. 2016 až 3. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lumida s.r.o. IČO 50585461, zaniknutý 30. 7. 2025 | Konateľ | 11. 11. 2016 až 25. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gario s. r. o. IČO 50443364 | Konateľ | 31. 8. 2016 až 22. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gario s. r. o. IČO 50443364 | Konateľ | 31. 8. 2016 až 24. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OPEN DESIGN NETWORK, s. r. o. IČO 50443208 | Konateľ | 9. 8. 2016 až 14. 9. 2016 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| OPEN DESIGN NETWORK, s. r. o. IČO 50443208 | Konateľ | 9. 8. 2016 až 28. 10. 2016 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| S.W.K Inv s.r.o. IČO 50293664 | Konateľ | 30. 5. 2016 až 19. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| S.W.K Inv s.r.o. IČO 50293664 | Konateľ | 30. 5. 2016 až 21. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Seflex s.r.o. IČO 50294270 | Konateľ | 28. 4. 2016 až 13. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Seflex s.r.o. IČO 50294270 | Konateľ | 28. 4. 2016 až 2. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fluffy s.r.o. IČO 50200186 | Konateľ | 15. 4. 2016 až 26. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fluffy s.r.o. IČO 50200186 | Konateľ | 15. 4. 2016 až 17. 5. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ero Group s.r.o. IČO 50200101 | Konateľ | 16. 3. 2016 až 6. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ero Group s.r.o. IČO 50200101 | Konateľ | 16. 3. 2016 až 18. 5. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hefter group s. r. o. IČO 50082701 | Konateľ | 15. 12. 2015 až 10. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hefter group s. r. o. IČO 50082701 | Konateľ | 15. 12. 2015 až 11. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAZUMA s.r.o. v likvidácii IČO 50061992, zaniknutý 1. 10. 2024 | Konateľ | 27. 11. 2015 až 21. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAZUMA s.r.o. v likvidácii IČO 50061992, zaniknutý 1. 10. 2024 | Konateľ | 27. 11. 2015 až 25. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.