29 zápisov v štatutárnych orgánoch16 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Mestská realitná s. r. o. IČO 50869230 | Konateľ | 16. 11. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Loredan Kozmetika s. r. o. IČO 50962931 | Konateľ | 11. 7. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Folitera s. r. o. IČO 52734897 | Konateľ | 31. 10. 2019 až 6. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Folitera s. r. o. IČO 52734897 | Konateľ | 31. 10. 2019 až 11. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IN-NEX, spol. s r.o. IČO 36357189, zaniknutý 30. 1. 2025 | Konateľ | 21. 1. 2010 až 14. 6. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IN-NEX, spol. s r.o. IČO 36357189, zaniknutý 30. 1. 2025 | Konateľ | 21. 1. 2010 až 15. 6. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Koháry s.r.o. IČO 36817996 | Konateľ | 22. 4. 2009 až 19. 8. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Koháry s.r.o. IČO 36817996 | Konateľ | 22. 4. 2009 až 7. 9. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Numizmatika KV s. r. o. IČO 36802221 | Konateľ | 13. 11. 2008 až 3. 11. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Numizmatika KV s. r. o. IČO 36802221 | Konateľ | 13. 11. 2008 až 10. 12. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Grosvenor s.r.o. IČO 36818224, zaniknutý 28. 3. 2013 | Konateľ | 26. 9. 2008 až 21. 6. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Grosvenor s.r.o. IČO 36818224, zaniknutý 28. 3. 2013 | Konateľ | 26. 9. 2008 až 16. 6. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Milehouse s. r. o. IČO 43799957, zaniknutý 16. 12. 2016 | Konateľ | 4. 6. 2008 až 27. 10. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Milehouse s. r. o. IČO 43799957, zaniknutý 16. 12. 2016 | Konateľ | 4. 6. 2008 až 7. 12. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ostwerke s.r.o. IČO 36743950, zaniknutý 18. 9. 2015 | Konateľ | 7. 3. 2008 až 7. 7. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ostwerke s.r.o. IČO 36743950, zaniknutý 18. 9. 2015 | Konateľ | 7. 3. 2008 až 28. 6. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Novaprom s.r.o. IČO 36708984, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 6. 8. 2007 až 8. 7. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Novaprom s.r.o. IČO 36708984, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 6. 8. 2007 až 10. 7. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kovošrot s.r.o. IČO 36761290 | Konateľ | 3. 4. 2007 až 7. 7. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kovošrot s.r.o. IČO 36761290 | Konateľ | 3. 4. 2007 až 28. 6. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PS - Audit s. r. o. IČO 36760544 | Konateľ | 31. 3. 2007 až 27. 10. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PS - Audit s. r. o. IČO 36760544 | Konateľ | 31. 3. 2007 až 3. 12. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Soult s. r. o. IČO 36662909, zaniknutý 25. 2. 2012 | Konateľ | 7. 12. 2006 až 12. 5. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Soult s. r. o. IČO 36662909, zaniknutý 25. 2. 2012 | Konateľ | 7. 12. 2006 až 6. 5. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TreTIS spol. s r.o. IČO 36329177, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 20. 2. 2006 až 23. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pozemné stavby Dubnica nad Váhom, s.r.o. IČO 31628516, zaniknutý 22. 1. 2019 | Konateľ | 21. 3. 2005 až 21. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pozemné stavby Dubnica nad Váhom, s.r.o. IČO 31628516, zaniknutý 22. 1. 2019 | Konateľ | 21. 3. 2005 až 14. 6. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| att, spol. s r.o. IČO 36294179, zaniknutý 20. 1. 2011 | Konateľ | 25. 5. 1998 až 26. 1. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| att, spol. s r.o. IČO 36294179, zaniknutý 20. 1. 2011 | Konateľ | 25. 5. 1998 až 19. 1. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| PS - Audit s. r. o. IČO 36760544 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 500 000 € | 100 % | 4. 10. 2008 |
| Mestská realitná s. r. o. IČO 50869230 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 35 000 € | 100 % | 23. 11. 2023 |
| Loredan Kozmetika s. r. o. IČO 50962931 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 20 000 € | 100 % | 21. 7. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 127.