18 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Black Bay Investment, s. r. o. IČO 57482918 | Konateľ | 25. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Daytona Marketing, s. r. o. IČO 57484058 | Konateľ | 25. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| HE-KRI, s. r. o. IČO 52762602 | Konateľ | 15. 10. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Everose Holding, s. r. o. IČO 53739183 | Konateľ | 3. 6. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Public only True in Slovakiastan, s. r. o. IČO 55874835 | Konateľ | 1. 12. 2023 až 15. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Public only True in Slovakiastan, s. r. o. IČO 55874835 | Konateľ | 1. 12. 2023 až 7. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Generation Y work sky Slovakia, s. r. o. IČO 55875262 | Konateľ | 1. 12. 2023 až 7. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Generation Y work sky Slovakia, s. r. o. IČO 55875262 | Konateľ | 1. 12. 2023 až 15. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Retail Navigation Suprice X Slovakia, s. r. o. IČO 54944546 | Konateľ | 5. 8. 2023 až 15. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Retail Navigation Suprice X Slovakia, s. r. o. IČO 54944546 | Konateľ | 5. 8. 2023 až 2. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| White Milk, s.r.o. IČO 54948550 | Konateľ | 14. 1. 2023 až 3. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 14. 1. 2023 až 31. 8. 2024 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Bull Star Promotions Slovakia, s. r. o. IČO 54218659 | Konateľ | 8. 1. 2022 až 30. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bull Star Promotions Slovakia, s. r. o. IČO 54218659 | Konateľ | 8. 1. 2022 až 15. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Naughty Nurse Slovakia, s. r. o. IČO 52929523 | Konateľ | 27. 5. 2020 až 15. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Naughty Nurse Slovakia, s. r. o. IČO 52929523 | Konateľ | 27. 5. 2020 až 7. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BROKERS Investments Slovakia, s. r. o. IČO 50832361 | Konateľ | 1. 1. 2019 až 30. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BROKERS Investments Slovakia, s. r. o. IČO 50832361 | Konateľ | 1. 1. 2019 až 31. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Black Bay Investment, s. r. o. IČO 57482918 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 2. 2026 |
| Daytona Marketing, s. r. o. IČO 57484058 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 2. 2026 |
| Everose Holding, s. r. o. IČO 53739183 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 3. 6. 2021 |
| HE-KRI, s. r. o. IČO 52762602 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 480 € | 32 % | 13. 2. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).