74 zápisov v štatutárnych orgánoch37 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| caffeteria, s.r.o IČO 47511796 | Konateľ | 14. 11. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| VEXSI s.r.o. IČO 47509520 | Konateľ | 14. 11. 2013 až 30. 9. 2014 | dodávateľ 1 960 € (4 zmluvy) objednávateľ 1,5 mil. € (6 zmlúv) |
| VEXSI s.r.o. IČO 47509520 | Konateľ | 14. 11. 2013 až 26. 8. 2014 | dodávateľ 1 960 € (4 zmluvy) objednávateľ 1,5 mil. € (6 zmlúv) |
| SINDLAR SK s.r.o. IČO 52249999 | Konateľ | 15. 3. 2019 až 31. 12. 2020 | dodávateľ 727 tis. € (7 zmlúv) |
| SINDLAR SK s.r.o. IČO 52249999 | Konateľ | 15. 3. 2019 až 13. 1. 2021 | dodávateľ 727 tis. € (7 zmlúv) |
| INDUSTRIA SLOVACCA, s.r.o. IČO 47509431 | Konateľ | 6. 11. 2013 až 10. 6. 2015 | dodávateľ 165 tis. € (8 zmlúv) |
| INDUSTRIA SLOVACCA, s.r.o. IČO 47509431 | Konateľ | 6. 11. 2013 až 14. 8. 2015 | dodávateľ 165 tis. € (8 zmlúv) |
| ITP s. r. o. IČO 46361961 | Konateľ | 24. 9. 2014 až 22. 3. 2021 | dodávateľ 142 tis. € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ITP s. r. o. IČO 46361961 | Konateľ | 24. 9. 2014 až 23. 4. 2021 | dodávateľ 142 tis. € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| OREA QUALITY, s.r.o. IČO 47965380 | Konateľ | 15. 11. 2014 až 24. 10. 2016 | dodávateľ 21 tis. € (6 zmlúv) |
| OREA QUALITY, s.r.o. IČO 47965380 | Konateľ | 15. 11. 2014 až 8. 12. 2016 | dodávateľ 21 tis. € (6 zmlúv) |
| Zátišie 1 s.r.o. IČO 52205843 | Konateľ | 15. 2. 2019 až 12. 10. 2021 | dodávateľ 4 949 € (8 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Zátišie 1 s.r.o. IČO 52205843 | Konateľ | 15. 2. 2019 až 16. 10. 2021 | dodávateľ 4 949 € (8 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Numera Balance s. r. o. IČO 35880198 | Konateľ | 11. 5. 2022 až 6. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Numera Balance s. r. o. IČO 35880198 | Konateľ | 11. 5. 2022 až 30. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Xartos, s.r.o. IČO 47954205, zaniknutý 25. 11. 2023 | Konateľ | 5. 5. 2022 až 24. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Abott, s.r.o. IČO 47580712, zaniknutý 26. 5. 2022 | Konateľ | 10. 3. 2022 až 25. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mercuria, s.r.o. IČO 52205746 | Konateľ | 7. 3. 2019 až 2. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mercuria, s.r.o. IČO 52205746 | Konateľ | 7. 3. 2019 až 29. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ami-NO.com s.r.o. IČO 52205797 | Konateľ | 7. 3. 2019 až 30. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ami-NO.com s.r.o. IČO 52205797 | Konateľ | 7. 3. 2019 až 14. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ISPE TOOL SERVICE, s. r. o. IČO 52249450 | Konateľ | 5. 3. 2019 až 1. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ISPE TOOL SERVICE, s. r. o. IČO 52249450 | Konateľ | 5. 3. 2019 až 16. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BODKA, s. r. o. IČO 44313926 | Konateľ | 15. 2. 2019 až 30. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BODKA, s. r. o. IČO 44313926 | Konateľ | 15. 2. 2019 až 12. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Victory Partners s. r. o. IČO 52180026 | Konateľ | 26. 1. 2019 až 4. 2. 2020 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Victory Partners s. r. o. IČO 52180026 | Konateľ | 26. 1. 2019 až 17. 1. 2020 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Zátišie Development s. r. o. IČO 52138739 | Konateľ | 22. 1. 2019 až 16. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zátišie Development s. r. o. IČO 52138739 | Konateľ | 22. 1. 2019 až 13. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GaliBa s.r.o. IČO 51894378 | Konateľ | 22. 8. 2018 až 25. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GaliBa s.r.o. IČO 51894378 | Konateľ | 22. 8. 2018 až 6. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HOLDER s.r.o. IČO 51894301 | Konateľ | 18. 8. 2018 až 18. 2. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| HOLDER s.r.o. IČO 51894301 | Konateľ | 18. 8. 2018 až 8. 4. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Mad pixels, s.r.o., v likvidácii IČO 50834517 | Konateľ | 28. 4. 2017 až 28. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mad pixels, s.r.o., v likvidácii IČO 50834517 | Konateľ | 28. 4. 2017 až 26. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rgrand, s.r.o. IČO 50834541 | Konateľ | 20. 4. 2017 až 20. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rgrand, s.r.o. IČO 50834541 | Konateľ | 20. 4. 2017 až 6. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOSS Trnava, s.r.o. v likvidácii IČO 36271675, zaniknutý 30. 1. 2020 | Likvidátor | 21. 3. 2016 až 19. 8. 2019 | objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| TOSS Trnava, s.r.o. v likvidácii IČO 36271675, zaniknutý 30. 1. 2020 | Likvidátor | 21. 3. 2016 až 4. 9. 2019 | objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| CONTing, s.r.o. IČO 47984589 | Konateľ | 23. 12. 2014 až 17. 4. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CONTing, s.r.o. IČO 47984589 | Konateľ | 23. 12. 2014 až 25. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GL Team, s.r.o. v likvidácii IČO 47984511, zaniknutý 28. 2. 2026 | Konateľ | 18. 12. 2014 až 13. 5. 2016 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| GL Team, s.r.o. v likvidácii IČO 47984511, zaniknutý 28. 2. 2026 | Konateľ | 18. 12. 2014 až 27. 4. 2016 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Frontalis, s.r.o. IČO 47984546 | Konateľ | 18. 12. 2014 až 13. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Frontalis, s.r.o. IČO 47984546 | Konateľ | 18. 12. 2014 až 2. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Opcenta, s.r.o. IČO 47965371 | Konateľ | 28. 11. 2014 až 8. 6. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Opcenta, s.r.o. IČO 47965371 | Konateľ | 28. 11. 2014 až 24. 9. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Prosaria, s.r.o. IČO 47961716, zaniknutý 6. 12. 2016 | Konateľ | 19. 11. 2014 až 24. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Prosaria, s.r.o. IČO 47961716, zaniknutý 6. 12. 2016 | Konateľ | 19. 11. 2014 až 24. 4. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TAMARIAN Investment, s.r.o. IČO 47965339 | Konateľ | 15. 11. 2014 až 24. 9. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TAMARIAN Investment, s.r.o. IČO 47965339 | Konateľ | 15. 11. 2014 až 8. 6. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Xartos, s.r.o. IČO 47954205, zaniknutý 25. 11. 2023 | Konateľ | 8. 11. 2014 až 29. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Xartos, s.r.o. IČO 47954205, zaniknutý 25. 11. 2023 | Konateľ | 8. 11. 2014 až 18. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| eMproduction s. r. o. IČO 46604154, zaniknutý 29. 11. 2016 | Konateľ | 3. 10. 2014 až 3. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| eMproduction s. r. o. IČO 46604154, zaniknutý 29. 11. 2016 | Konateľ | 3. 10. 2014 až 26. 5. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STOFF, s.r.o. IČO 44268718 | Konateľ | 8. 9. 2014 až 16. 7. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STOFF, s.r.o. IČO 44268718 | Konateľ | 8. 9. 2014 až 27. 4. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tamaranda, s.r.o. IČO 47580402 | Konateľ | 24. 12. 2013 až 21. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tamaranda, s.r.o. IČO 47580402 | Konateľ | 24. 12. 2013 až 5. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Abott, s.r.o. IČO 47580712, zaniknutý 26. 5. 2022 | Konateľ | 21. 12. 2013 až 26. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Abott, s.r.o. IČO 47580712, zaniknutý 26. 5. 2022 | Konateľ | 21. 12. 2013 až 7. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kalapati 11 s.r.o. IČO 47580526 | Konateľ | 20. 12. 2013 až 10. 6. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kalapati 11 s.r.o. IČO 47580526 | Konateľ | 20. 12. 2013 až 25. 8. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OČ Fyzio s.r.o. IČO 47581549 | Konateľ | 20. 12. 2013 až 19. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OČ Fyzio s.r.o. IČO 47581549 | Konateľ | 20. 12. 2013 až 13. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BP GROUP SK, s.r.o. v likvidácii IČO 47581646 | Konateľ | 20. 12. 2013 až 12. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BP GROUP SK, s.r.o. v likvidácii IČO 47581646 | Konateľ | 20. 12. 2013 až 11. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| gpa SK, s. r. o. IČO 45927626 | Konateľ | 24. 11. 2010 až 26. 8. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| gpa SK, s. r. o. IČO 45927626 | Konateľ | 24. 11. 2010 až 3. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rolling Stock Company, s.a. - organizačná zložka IČO 44900007, zaniknutý 7. 12. 2022 | Vedúci podniku (organizačnej zložky podniku) | 18. 8. 2009 až 7. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PANTHEON s.r.o. IČO 35820101 | Konateľ | 24. 8. 2006 až 30. 6. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PANTHEON s.r.o. IČO 35820101 | Konateľ | 24. 8. 2006 až 19. 5. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| control & more s.r.o. IČO 35960116, zaniknutý 19. 4. 2013 | Likvidátor | 21. 8. 2006 až 4. 6. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| control & more s.r.o. IČO 35960116, zaniknutý 19. 4. 2013 | Likvidátor | 21. 8. 2006 až 19. 4. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| caffeteria, s.r.o IČO 47511796 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 14. 11. 2013 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 19.