14 zápisov v štatutárnych orgánoch7 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| GGT a. s. IČO 35791829 | Člen predstavenstva | 16. 9. 2025 až dodnes | dodávateľ 38,4 mil. € (53 zmlúv) objednávateľ 12 tis. € (8 zmlúv) |
| APOTHEKA, s.r.o. IČO 35682591 | Konateľ | 23. 1. 1996 až dodnes | dodávateľ 33 tis. € (12 zmlúv) |
| ŠK SLOVAN facility services s. r. o. IČO 51645645 | Konateľ | 13. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ŠK SLOVAN facility services s. r. o. IČO 51645645 | Konateľ | 13. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GRAFOBAL GROUP akciová spoločnosť IČO 35750791 | člen predstavenstva | 7. 6. 2017 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| GRAFOBAL GROUP akciová spoločnosť IČO 35750791 | predseda predstavenstva | 7. 6. 2017 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. IČO 35834579 | Predstavenstvo: predseda | 18. 6. 2019 až 1. 10. 2025 | dodávateľ 884 tis. € (25 zmlúv) objednávateľ 21 tis. € (15 zmlúv) |
| ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. IČO 35834579 | Predstavenstvo: člen | 18. 6. 2019 až 1. 10. 2025 | dodávateľ 884 tis. € (25 zmlúv) objednávateľ 21 tis. € (15 zmlúv) |
| ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. IČO 35834579 | Predstavenstvo: člen | 18. 6. 2019 až 28. 6. 2024 | dodávateľ 884 tis. € (25 zmlúv) objednávateľ 21 tis. € (15 zmlúv) |
| ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. IČO 35834579 | Predstavenstvo: predseda | 18. 6. 2019 až 28. 6. 2024 | dodávateľ 884 tis. € (25 zmlúv) objednávateľ 21 tis. € (15 zmlúv) |
| BMC international, a.s. IČO 31396119 | člen predstavenstva | 1. 1. 2017 až 23. 6. 2023 | dodávateľ 288 € (1 zmluva) |
| BMC international, a.s. IČO 31396119 | člen predstavenstva | 1. 1. 2017 až 13. 6. 2023 | dodávateľ 288 € (1 zmluva) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| BMC international, a.s. IČO 47258861 | člen predstavenstva | 1. 1. 2017 až 23. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMC international, a.s. IČO 47258861 | člen predstavenstva | 1. 1. 2017 až 13. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (9).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| INTERCOM Development s.r.o. IČO 35866110 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 20 000 € | 100 % | 7. 5. 2026 |
| ART PRINT spol. s r.o. IČO 31737153 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 15. 8. 2026 |
| Radničné námestie Rača s. r. o. IČO 36816868 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 24 250 € | 97 % | 8. 5. 2026 |
| Račany Rosso s. r. o. IČO 44353570 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 24 250 € | 97 % | 8. 5. 2026 |
| APOTHEKA, s.r.o. IČO 35682591 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 004 € | 85,77 % | 15. 8. 2026 |
| TIPO, s.r.o. IČO 36015938 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 643 € | 85 % | 15. 8. 2026 |
| Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o. IČO 31333176 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 672 € | 81,03 % | 1. 10. 2022 |
| GPN s.r.o. IČO 36713422 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 008 € | 71,54 % | 15. 1. 2023 |
| Clean Majster s.r.o. IČO 50996622 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 625 € | 35 % | 9. 6. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.