28 zápisov v štatutárnych orgánoch14 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| KAPUSTA & Transport, s. r. o. IČO 56969163 | Konateľ | 8. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Furt 6,0, s. r. o. IČO 51262002 | Konateľ | 12. 2. 2026 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Aj tu, s. r. o. IČO 56166273 | Konateľ | 4. 4. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANTYKRÝZA s.r.o. IČO 47448792 | Konateľ | 28. 9. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Furt, s. r. o. IČO 50661248 | Konateľ | 20. 1. 2024 až 2. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Furt, s. r. o. IČO 50661248 | Konateľ | 20. 1. 2024 až 24. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PSO Real s.r.o. IČO 51081393, zaniknutý 30. 12. 2025 | Konateľ | 6. 12. 2021 až 1. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PSO Real s.r.o. IČO 51081393, zaniknutý 30. 12. 2025 | Konateľ | 6. 12. 2021 až 5. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STEERAGE s.r.o. IČO 51648300 | Konateľ | 5. 8. 2021 až 27. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STEERAGE s.r.o. IČO 51648300 | Konateľ | 5. 8. 2021 až 26. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Furt 3,0, s.r.o. IČO 50206541, zaniknutý 26. 3. 2026 | Konateľ | 3. 4. 2019 až 28. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Furt 3,0, s.r.o. IČO 50206541, zaniknutý 26. 3. 2026 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 3. 4. 2019 až 21. 5. 2019 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Furt 3,0, s.r.o. IČO 50206541, zaniknutý 26. 3. 2026 | Konateľ | 24. 8. 2018 až 12. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Furt 3,0, s.r.o. IČO 50206541, zaniknutý 26. 3. 2026 | Konateľ | 24. 8. 2018 až 20. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FURT 4.0 s.r.o. IČO 48310654, zaniknutý 7. 6. 2022 | Konateľ | 16. 3. 2018 až 10. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FURT 4.0 s.r.o. IČO 48310654, zaniknutý 7. 6. 2022 | Konateľ | 16. 3. 2018 až 17. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Furt 3,0, s.r.o. IČO 50206541, zaniknutý 26. 3. 2026 | Konateľ | 6. 2. 2018 až 16. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Furt 3,0, s.r.o. IČO 50206541, zaniknutý 26. 3. 2026 | Konateľ | 6. 2. 2018 až 29. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FURT 2.0 s.r.o IČO 50246020, zaniknutý 14. 11. 2019 | Konateľ | 9. 8. 2016 až 23. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FURT 2.0 s.r.o IČO 50246020, zaniknutý 14. 11. 2019 | Konateľ | 9. 8. 2016 až 8. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANTIKRÍZA s.r.o. IČO 47356359 | Konateľ | 15. 8. 2013 až 12. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANTIKRÍZA s.r.o. IČO 47356359 | Konateľ | 15. 8. 2013 až 20. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FURT s.r.o. IČO 47201355, zaniknutý 12. 2. 2019 | Konateľ | 21. 6. 2013 až 16. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FURT s.r.o. IČO 47201355, zaniknutý 12. 2. 2019 | Konateľ | 21. 6. 2013 až 9. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PLUS-M s.r.o. IČO 45997233, zaniknutý 26. 3. 2026 | Konateľ | 9. 2. 2011 až 30. 1. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PLUS-M s.r.o. IČO 45997233, zaniknutý 26. 3. 2026 | Konateľ | 9. 2. 2011 až 28. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FURT - STAV s.r.o. IČO 36799629, zaniknutý 15. 5. 2015 | Konateľ | 3. 7. 2007 až 19. 4. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FURT - STAV s.r.o. IČO 36799629, zaniknutý 15. 5. 2015 | Konateľ | 3. 7. 2007 až 14. 5. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (8).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Furt 5,0, s. r. o. IČO 53397690 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 25 000 € | 100 % | 7. 11. 2025 |
| Furt, s. r. o. IČO 50661248 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 25 000 € | 100 % | 13. 2. 2024 |
| KAPUSTA & Transport, s. r. o. IČO 56969163 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 25 000 € | 100 % | 13. 8. 2026 |
| STEERAGE s.r.o. IČO 51648300 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 25 000 € | 100 % | 8. 10. 2021 |
| ANTIKRÍZA s.r.o. IČO 47356359 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 20 000 € | 100 % | 21. 3. 2024 |
| ANTYKRÝZA s.r.o. IČO 47448792 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 20 000 € | 100 % | 28. 9. 2013 |
| Aj tu, s. r. o. IČO 56166273 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 4. 4. 2024 |
| Furt 6,0, s. r. o. IČO 51262002 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 10. 3. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme ().
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.