41 zápisov v štatutárnych orgánoch30 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Zet Investment, s. r. o. IČO 52260593 | Konateľ | 12. 3. 2019 až dodnes | dodávateľ 109 tis. € (1 zmluva) |
| Zelený dvor Staré Mesto, s.r.o. IČO 54001684 | Konateľ | 24. 3. 2022 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 10 tis. € (2 zmluvy) |
| 4Partners Holding, s.r.o. IČO 46821791 | Konateľ | 8. 2. 2017 až dodnes | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) objednávateľ 1 900 € (2 zmluvy) |
| IDS Servis s.r.o. IČO 50864998 | Konateľ | 30. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| A Group Media s.r.o. IČO 47615354 | Konateľ | 20. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VDL RZ 9 s.r.o. IČO 54301459 | Konateľ | 20. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| G + s. r. o. IČO 53407857 | Konateľ | 29. 10. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Partners Slovakia s.r.o. IČO 31341314 | Konateľ | 24. 3. 2022 až dodnes | dodávateľ 0 € (10 zmlúv) |
| Sigma Land, s.r.o. IČO 53488458 | Konateľ | 16. 12. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Omega Partners, s.r.o. IČO 53174861 | Konateľ | 8. 8. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Forest partners, s.r.o. IČO 53175964 | Konateľ | 29. 7. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Omega Properties, s.r.o. IČO 52912868 | Konateľ | 15. 4. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Omega Land, s.r.o. IČO 52912833 | Konateľ | 7. 4. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sigma Partners, s.r.o. IČO 52912728 | Konateľ | 8. 3. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Property partners, s. r. o. IČO 51446227 | Konateľ | 8. 3. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOKO Partners, s. r. o. IČO 51063581 | Konateľ | 22. 8. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| K - Pharma, s. r. o. IČO 47404787 | Konateľ | 26. 7. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| N-consult, s.r.o. IČO 36359084 | Konateľ | 1. 4. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Riviera Nitra s.r.o. IČO 51064014, zaniknutý 11. 6. 2025 | Konateľ | 15. 9. 2017 až 29. 10. 2020 | objednávateľ 2 000 € (1 zmluva) |
| Riviera Nitra s.r.o. IČO 51064014, zaniknutý 11. 6. 2025 | Konateľ | 15. 9. 2017 až 18. 12. 2020 | objednávateľ 2 000 € (1 zmluva) |
| Gamma Properties, s. r. o. IČO 52260631, zaniknutý 10. 6. 2025 | Konateľ | 6. 5. 2023 až 9. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATS Slovakia s. r. o. IČO 53488211 | Konateľ | 16. 12. 2020 až 19. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATS Slovakia s. r. o. IČO 53488211 | Konateľ | 16. 12. 2020 až 2. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOKO Finance, s.r.o. IČO 53175107 | Konateľ | 25. 7. 2020 až 16. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOKO Finance, s.r.o. IČO 53175107 | Konateľ | 25. 7. 2020 až 19. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 6. 3. 2020 až 7. 9. 2020 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| StavFlex Holding s. r. o. IČO 52913023 | Konateľ | 6. 3. 2020 až 9. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VD GROUP s.r.o. IČO 52260518 | Konateľ | 22. 3. 2019 až 27. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VD GROUP s.r.o. IČO 52260518 | Konateľ | 22. 3. 2019 až 31. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gamma Properties, s. r. o. IČO 52260631, zaniknutý 10. 6. 2025 | Konateľ | 12. 3. 2019 až 19. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gamma Properties, s. r. o. IČO 52260631, zaniknutý 10. 6. 2025 | Konateľ | 12. 3. 2019 až 31. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOKO Invest, s. r. o. IČO 51446341 | Konateľ | 13. 3. 2018 až 30. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOKO Invest, s. r. o. IČO 51446341 | Konateľ | 13. 3. 2018 až 26. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Equity partners, s.r.o. IČO 51446324 | Konateľ | 3. 3. 2018 až 22. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LAND Bernolakovo, s. r. o. IČO 51063981 | Konateľ | 23. 8. 2017 až 4. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LAND Bernolakovo, s. r. o. IČO 51063981 | Konateľ | 23. 8. 2017 až 26. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FOREST Bernolakovo, s. r. o. IČO 51064057 | Konateľ | 23. 8. 2017 až 10. 12. 2020 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| FOREST Bernolakovo, s. r. o. IČO 51064057 | Konateľ | 23. 8. 2017 až 5. 1. 2021 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Equitable Partners s. r. o. IČO 44497148 | Konateľ | 18. 8. 2017 až 18. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Equitable Partners s. r. o. IČO 44497148 | Konateľ | 18. 8. 2017 až 21. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| R fit, v.o.s. IČO 50450841, zaniknutý 27. 5. 2023 | Konateľ | 18. 8. 2016 až 9. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (13).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| N-consult, s.r.o. IČO 36359084 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 971 € | 100 % | 25. 5. 2021 |
| A Group Media s.r.o. IČO 47615354 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 4. 12. 2024 |
| Forest partners, s.r.o. IČO 53175964 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 18. 5. 2021 |
| G + s. r. o. IČO 53407857 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 11. 2024 |
| IDS Servis s.r.o. IČO 50864998 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 6. 12. 2024 |
| K - Pharma, s. r. o. IČO 47404787 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 28. 11. 2024 |
| NOKO Partners, s. r. o. IČO 51063581 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 25. 5. 2022 |
| Omega Land, s.r.o. IČO 52912833 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 25. 5. 2022 |
| Property partners, s. r. o. IČO 51446227 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 25. 5. 2022 |
| Sigma Land, s.r.o. IČO 53488458 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 16. 12. 2020 |
| Sigma Partners, s.r.o. IČO 52912728 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 25. 5. 2022 |
| VDL RZ 9 s.r.o. IČO 54301459 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 30. 11. 2024 |
| Zet Investment, s. r. o. IČO 52260593 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 18. 5. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.