34 zápisov v štatutárnych orgánoch17 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Wainscott s. r. o. IČO 36862771 | Konateľ | 25. 3. 2009 až 6. 7. 2010 | dodávateľ 7 344 € (1 zmluva) |
| Wainscott s. r. o. IČO 36862771 | Konateľ | 25. 3. 2009 až 19. 5. 2010 | dodávateľ 7 344 € (1 zmluva) |
| FORCAST s. r. o. v likvidácii IČO 36863556 | Konateľ | 3. 6. 2009 až 12. 1. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FORCAST s. r. o. v likvidácii IČO 36863556 | Konateľ | 3. 6. 2009 až 23. 12. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RFN Slovakia s. r. o. IČO 36863564 | Konateľ | 3. 6. 2009 až 21. 10. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RFN Slovakia s. r. o. IČO 36863564 | Konateľ | 3. 6. 2009 až 27. 12. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| USTER s. r. o. IČO 36863530, zaniknutý 24. 12. 2014 | Konateľ | 2. 6. 2009 až 1. 8. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| USTER s. r. o. IČO 36863530, zaniknutý 24. 12. 2014 | Konateľ | 2. 6. 2009 až 2. 9. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HAAS Group Slovakia s. r. o. v likvidácii IČO 36863548, zaniknutý 10. 5. 2013 | Konateľ | 2. 6. 2009 až 14. 2. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HAAS Group Slovakia s. r. o. v likvidácii IČO 36863548, zaniknutý 10. 5. 2013 | Konateľ | 2. 6. 2009 až 15. 3. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tesco Mobile Slovakia, s. r. o. IČO 36863521 | Konateľ | 30. 5. 2009 až 18. 8. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tesco Mobile Slovakia, s. r. o. IČO 36863521 | Konateľ | 30. 5. 2009 až 3. 8. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pharma International s. r. o. IČO 36863386, zaniknutý 6. 10. 2018 | Konateľ | 20. 5. 2009 až 2. 6. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pharma International s. r. o. IČO 36863386, zaniknutý 6. 10. 2018 | Konateľ | 20. 5. 2009 až 10. 5. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Global Pharma Holdings s. r. o. IČO 36863343, zaniknutý 16. 7. 2018 | Konateľ | 19. 5. 2009 až 2. 6. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Global Pharma Holdings s. r. o. IČO 36863343, zaniknutý 16. 7. 2018 | Konateľ | 19. 5. 2009 až 10. 5. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Halseyinvest s. r. o. IČO 36863025 | Konateľ | 17. 4. 2009 až 8. 7. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Halseyinvest s. r. o. IČO 36863025 | Konateľ | 17. 4. 2009 až 19. 5. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Elm s. r. o. IČO 36862789 | Konateľ | 26. 3. 2009 až 19. 5. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Elm s. r. o. IČO 36862789 | Konateľ | 26. 3. 2009 až 7. 7. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Caracal s. r. o., v likvidácii IČO 44661231, zaniknutý 10. 2. 2023 | Konateľ | 26. 3. 2009 až 19. 5. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Caracal s. r. o., v likvidácii IČO 44661231, zaniknutý 10. 2. 2023 | Konateľ | 26. 3. 2009 až 2. 7. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Barlowinvest s.r.o., v likvidácii IČO 36862720, zaniknutý 11. 6. 2021 | Konateľ | 24. 3. 2009 až 2. 7. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Barlowinvest s.r.o., v likvidácii IČO 36862720, zaniknutý 11. 6. 2021 | Konateľ | 24. 3. 2009 až 19. 5. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Warwick s. r. o. IČO 44660707, zaniknutý 27. 1. 2021 | Konateľ | 24. 3. 2009 až 19. 5. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Warwick s. r. o. IČO 44660707, zaniknutý 27. 1. 2021 | Konateľ | 24. 3. 2009 až 7. 7. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Babcock Power Europe s.r.o., v likvidácii IČO 44205767, zaniknutý 20. 9. 2018 | Konateľ | 18. 6. 2008 až 30. 6. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Babcock Power Europe s.r.o., v likvidácii IČO 44205767, zaniknutý 20. 9. 2018 | Konateľ | 18. 6. 2008 až 31. 5. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAHRAN, s. r. o. IČO 36858404 | Konateľ | 30. 5. 2008 až 13. 1. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAHRAN, s. r. o. IČO 36858404 | Konateľ | 30. 5. 2008 až 5. 2. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TALAX s. r. o. v likvidácii IČO 44060092, zaniknutý 20. 4. 2012 | Konateľ | 15. 4. 2008 až 1. 8. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TALAX s. r. o. v likvidácii IČO 44060092, zaniknutý 20. 4. 2012 | Konateľ | 15. 4. 2008 až 14. 7. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HERKULES Group s.r.o. v likvidácii IČO 44043970 | Konateľ | 10. 4. 2008 až 3. 2. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HERKULES Group s.r.o. v likvidácii IČO 44043970 | Konateľ | 10. 4. 2008 až 3. 4. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 13.