22 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Sulamita s.r.o. IČO 50336291 | Konateľ | 21. 12. 2016 až 29. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sulamita s.r.o. IČO 50336291 | Konateľ | 21. 12. 2016 až 26. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FM Servis Slovakia s. r. o. IČO 46039368, zaniknutý 21. 5. 2020 | Konateľ | 18. 12. 2016 až 27. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FM Servis Slovakia s. r. o. IČO 46039368, zaniknutý 21. 5. 2020 | Konateľ | 18. 12. 2016 až 10. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Klincová s.r.o. IČO 50353551, zaniknutý 29. 12. 2021 | Konateľ | 3. 12. 2016 až 25. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Klincová s.r.o. IČO 50353551, zaniknutý 29. 12. 2021 | Konateľ | 3. 12. 2016 až 11. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rolnex s. r. o. IČO 48325074 | Konateľ | 6. 11. 2015 až 16. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rolnex s. r. o. IČO 48325074 | Konateľ | 6. 11. 2015 až 2. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pepe´s Media s. r. o. IČO 50006169, zaniknutý 7. 11. 2017 | Konateľ | 27. 10. 2015 až 19. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pepe´s Media s. r. o. IČO 50006169, zaniknutý 7. 11. 2017 | Konateľ | 27. 10. 2015 až 26. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FIRE PLUS s. r. o. IČO 48322903 | Konateľ | 24. 10. 2015 až 1. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FIRE PLUS s. r. o. IČO 48322903 | Konateľ | 24. 10. 2015 až 24. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HORIMEX s.r.o. IČO 48013625 | Konateľ | 15. 1. 2015 až 20. 5. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HORIMEX s.r.o. IČO 48013625 | Konateľ | 15. 1. 2015 až 14. 4. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Peleo s.r.o. IČO 47992298 | Konateľ | 16. 12. 2014 až 8. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Peleo s.r.o. IČO 47992298 | Konateľ | 16. 12. 2014 až 17. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tara HD s.r.o. IČO 47993146, zaniknutý 1. 2. 2024 | Konateľ | 12. 12. 2014 až 17. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tara HD s.r.o. IČO 47993146, zaniknutý 1. 2. 2024 | Konateľ | 12. 12. 2014 až 7. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Piece production SK, s.r.o. v konkurze IČO 47845821, zaniknutý 18. 10. 2025 | Konateľ | 18. 7. 2014 až 8. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Piece production SK, s.r.o. v konkurze IČO 47845821, zaniknutý 18. 10. 2025 | Konateľ | 18. 7. 2014 až 1. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tatra-service s. r. o. IČO 47540508, zaniknutý 5. 8. 2015 | Konateľ | 4. 4. 2014 až 3. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tatra-service s. r. o. IČO 47540508, zaniknutý 5. 8. 2015 | Konateľ | 4. 4. 2014 až 15. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.