44 zápisov v štatutárnych orgánoch23 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| REAL DEAL + s.r.o. IČO 47617667 | Konateľ | 9. 1. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| FIORI DI GIARDINO s.r.o. IČO 52023150 | Konateľ | 5. 2. 2019 až 10. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FIORI DI GIARDINO s.r.o. IČO 52023150 | Konateľ | 5. 2. 2019 až 7. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| POLAR EXPORT s.r.o. IČO 51969882 | Konateľ | 8. 1. 2019 až 4. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| POLAR EXPORT s.r.o. IČO 51969882 | Konateľ | 8. 1. 2019 až 18. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mitre Trading s.r.o. IČO 52023249 | Konateľ | 4. 1. 2019 až 21. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mitre Trading s.r.o. IČO 52023249 | Konateľ | 4. 1. 2019 až 19. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BONINO s.r.o. IČO 51975173 | Konateľ | 6. 12. 2018 až 14. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BONINO s.r.o. IČO 51975173 | Konateľ | 6. 12. 2018 až 21. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FLEX EXPORT s.r.o. IČO 51977664 | Konateľ | 30. 11. 2018 až 4. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FLEX EXPORT s.r.o. IČO 51977664 | Konateľ | 30. 11. 2018 až 27. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IMPORT EXPORT CAR PARTS s.r.o. IČO 51914883 | Konateľ | 19. 9. 2018 až 10. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IMPORT EXPORT CAR PARTS s.r.o. IČO 51914883 | Konateľ | 19. 9. 2018 až 17. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOTH EYES s.r.o. IČO 51683288 | Konateľ | 29. 6. 2018 až 7. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOTH EYES s.r.o. IČO 51683288 | Konateľ | 29. 6. 2018 až 3. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRODUCTS EXPORT s.r.o. IČO 51684390 | Konateľ | 7. 6. 2018 až 7. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRODUCTS EXPORT s.r.o. IČO 51684390 | Konateľ | 7. 6. 2018 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LUXURIOUS FRENCH BULLDOGS s.r.o. IČO 51688999 | Konateľ | 4. 6. 2018 až 7. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LUXURIOUS FRENCH BULLDOGS s.r.o. IČO 51688999 | Konateľ | 4. 6. 2018 až 22. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RDH DATA SOLUTIONS s.r.o. IČO 51683318 | Konateľ | 29. 5. 2018 až 28. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RDH DATA SOLUTIONS s.r.o. IČO 51683318 | Konateľ | 29. 5. 2018 až 13. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CONNECT PARTS s.r.o. IČO 51687267 | Konateľ | 29. 5. 2018 až 4. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CONNECT PARTS s.r.o. IČO 51687267 | Konateľ | 29. 5. 2018 až 14. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BIG EXPERT s.r.o. IČO 51726777 | Konateľ | 18. 5. 2018 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BIG EXPERT s.r.o. IČO 51726777 | Konateľ | 18. 5. 2018 až 6. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PARTS EXPERT s.r.o. IČO 51728834 | Konateľ | 18. 5. 2018 až 23. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PARTS EXPERT s.r.o. IČO 51728834 | Konateľ | 18. 5. 2018 až 16. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ISR CLEANING s. r. o. IČO 51258692 | Konateľ | 22. 12. 2017 až 16. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ISR CLEANING s. r. o. IČO 51258692 | Konateľ | 22. 12. 2017 až 23. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MARYAM s.r.o. IČO 51262614 | Konateľ | 16. 12. 2017 až 10. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MARYAM s.r.o. IČO 51262614 | Konateľ | 16. 12. 2017 až 16. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROSITA s.r.o. IČO 51264030 | Konateľ | 16. 12. 2017 až 25. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROSITA s.r.o. IČO 51264030 | Konateľ | 16. 12. 2017 až 17. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GEMMITA s. r. o. IČO 51253232, zaniknutý 3. 6. 2026 | Konateľ | 15. 12. 2017 až 19. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GEMMITA s. r. o. IČO 51253232, zaniknutý 3. 6. 2026 | Konateľ | 15. 12. 2017 až 11. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Progress inovation s.r.o. IČO 51259273, zaniknutý 8. 6. 2021 | Konateľ | 14. 12. 2017 až 13. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Progress inovation s.r.o. IČO 51259273, zaniknutý 8. 6. 2021 | Konateľ | 14. 12. 2017 až 22. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Madrian Group s. r. o. IČO 51023156 | Konateľ | 16. 8. 2017 až 6. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Madrian Group s. r. o. IČO 51023156 | Konateľ | 16. 8. 2017 až 2. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 4TAV s. r. o. IČO 50773119 | Konateľ | 31. 3. 2017 až 15. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trade Slovakia + s.r.o. IČO 47624019 | Konateľ | 15. 1. 2014 až 20. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trade Slovakia + s.r.o. IČO 47624019 | Konateľ | 15. 1. 2014 až 9. 4. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| General Trade, s.r.o. IČO 31379001 | Konateľ | 16. 4. 2012 až 16. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| General Trade, s.r.o. IČO 31379001 | Konateľ | 16. 4. 2012 až 14. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| REAL DEAL + s.r.o. IČO 47617667 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 19. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).