25 zápisov v štatutárnych orgánoch13 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Advokátska kancelária UHAĽ s.r.o. IČO 47236655 | Konateľ | 1. 1. 2012 až dodnes | dodávateľ 72 € (3 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| RAVEMOS s.r.o. IČO 51873150 | Konateľ | 7. 8. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ONLY 2U a.s. „v konkurze“ IČO 44851740, zaniknutý 27. 9. 2023 | Predstavenstvo: predseda a člen | 3. 7. 2009 až 29. 4. 2010 | dodávateľ 8,9 mil. € (206 zmlúv) |
| ONLY 2U a.s. „v konkurze“ IČO 44851740, zaniknutý 27. 9. 2023 | Predstavenstvo: predseda a člen | 3. 7. 2009 až 1. 4. 2010 | dodávateľ 8,9 mil. € (206 zmlúv) |
| TRNKOVA s.r.o. IČO 43789463 | Konateľ | 30. 8. 2012 až 28. 2. 2014 | dodávateľ 17 tis. € (5 zmlúv) |
| TRNKOVA s.r.o. IČO 43789463 | Konateľ | 30. 8. 2012 až 21. 3. 2014 | dodávateľ 17 tis. € (5 zmlúv) |
| Advokátska kancelária UHAĽ s.r.o. IČO 47236655 | Konateľ | 1. 1. 2012 až 1. 6. 2015 | dodávateľ 72 € (3 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| DETVA Industries Slovakia s.r.o. IČO 51872811 | Konateľ | 7. 8. 2018 až 10. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DETVA Industries Slovakia s.r.o. IČO 51872811 | Konateľ | 7. 8. 2018 až 2. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGRA výrobné družstvo IČO 51202719 | Predseda: Člen družstva poverený členskou schôdzou | 23. 11. 2017 až 5. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGRA výrobné družstvo IČO 51202719 | Predseda: Člen družstva poverený členskou schôdzou | 23. 11. 2017 až 17. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENARR s.r.o. IČO 48291072 | Konateľ | 5. 9. 2015 až 6. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENARR s.r.o. IČO 48291072 | Konateľ | 5. 9. 2015 až 23. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPRANEX družstvo IČO 47910399 | Predseda | 26. 9. 2014 až 14. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPRANEX družstvo IČO 47910399 | Predseda | 26. 9. 2014 až 26. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WÉBA, s.r.o. IČO 46194614 | Konateľ | 9. 6. 2014 až 12. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WÉBA, s.r.o. IČO 46194614 | Konateľ | 9. 6. 2014 až 11. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JOZEF a spol., s.r.o. IČO 36054721, zaniknutý 20. 7. 2017 | Konateľ | 9. 5. 2013 až 30. 12. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JOZEF a spol., s.r.o. IČO 36054721, zaniknutý 20. 7. 2017 | Konateľ | 9. 5. 2013 až 27. 11. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRNKOVA s.r.o. IČO 36853208 | Konateľ | 30. 8. 2012 až 28. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRNKOVA s.r.o. IČO 36853208 | Konateľ | 30. 8. 2012 až 21. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Medical Devices s.r.o. IČO 43988911 | Konateľ | 16. 2. 2008 až 29. 5. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Medical Devices s.r.o. IČO 43988911 | Konateľ | 16. 2. 2008 až 12. 5. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAMHAL, s.r.o. IČO 36646695, zaniknutý 12. 4. 2019 | Konateľ | 10. 3. 2006 až 16. 6. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAMHAL, s.r.o. IČO 36646695, zaniknutý 12. 4. 2019 | Konateľ | 10. 3. 2006 až 11. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Advokátska kancelária UHAĽ s.r.o. IČO 47236655 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 19. 5. 2022 |
| RAVEMOS s.r.o. IČO 51873150 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 19. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).