39 zápisov v štatutárnych orgánoch39 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| top skiers s.r.o. IČO 55127274 | Konateľ | 17. 1. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ski dreams s.r.o. IČO 55127380 | Konateľ | 17. 1. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| winterski s.r.o. IČO 55127592 | Konateľ | 17. 1. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ski experts s.r.o. IČO 55128173 | Konateľ | 17. 1. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ski world s.r.o. IČO 55128211 | Konateľ | 17. 1. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| snow space s.r.o. IČO 55128408 | Konateľ | 17. 1. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ski stars s.r.o. IČO 55128467 | Konateľ | 17. 1. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ski space s.r.o. IČO 55128807 | Konateľ | 17. 1. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| top skiing s.r.o. IČO 55129242 | Konateľ | 17. 1. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| snow experts s.r.o. IČO 55129340 | Konateľ | 17. 1. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MARDO trade s.r.o. IČO 54995159 | Konateľ | 1. 11. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKI-SALE s. r. o. IČO 54017068 | Konateľ | 21. 9. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKI professionals s. r. o. IČO 54016983 | Konateľ | 18. 9. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| snow-world s. r. o. IČO 54017165 | Konateľ | 15. 9. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKI MOUNTAINS s. r. o. IČO 54016789 | Konateľ | 4. 9. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKI and RIDE s. r. o. IČO 54017262 | Konateľ | 24. 8. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RACE SKIING s. r. o. IČO 53902181 | Konateľ | 24. 7. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROFI SKI s. r. o. IČO 53902475 | Konateľ | 16. 7. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| mardo-ski s. r. o. IČO 53902386 | Konateľ | 9. 7. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BEST of skiing s. r. o. IČO 53901991 | Konateľ | 7. 7. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| offpiste s. r. o. IČO 53902238 | Konateľ | 7. 7. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKI & FUN s. r. o. IČO 53902416 | Konateľ | 7. 7. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKI & SPORTS s. r. o. IČO 53902581 | Konateľ | 7. 7. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKI & BOARDS s. r. o. IČO 53902696 | Konateľ | 7. 7. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| dreamski s. r. o. IČO 53902718 | Konateľ | 7. 7. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| skiresorts s. r. o. IČO 53894481 | Konateľ | 1. 7. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DRAXTERS s.r.o. IČO 52835634 | Konateľ | 16. 1. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cirbus s.r.o. IČO 52835723 | Konateľ | 21. 12. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bursky s.r.o. IČO 52835201 | Konateľ | 20. 12. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hachime s.r.o. IČO 52840034 | Konateľ | 20. 12. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Langau s.r.o. IČO 52840182 | Konateľ | 20. 12. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Shelby Ltd. s.r.o. IČO 52703096 | Konateľ | 21. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mardosport s.r.o. IČO 52703584 | Konateľ | 9. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lobi s.r.o. IČO 52699471 | Konateľ | 19. 10. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Samson s.r.o. IČO 52702618 | Konateľ | 19. 10. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Otix s.r.o. IČO 52704378 | Konateľ | 10. 10. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| walgers s.r.o. IČO 52111539 | Konateľ | 14. 12. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| nasdaq s.r.o. IČO 52111857 | Konateľ | 14. 12. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| bastoni s.r.o. IČO 52111890 | Konateľ | 14. 12. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (39).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| winterski s.r.o. IČO 55127592 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 750 € | 75 % | 17. 1. 2023 |
| RACE SKIING s. r. o. IČO 53902181 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 650 € | 73 % | 24. 7. 2021 |
| Samson s.r.o. IČO 52702618 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 500 € | 70 % | 20. 5. 2022 |
| Shelby Ltd. s.r.o. IČO 52703096 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 450 € | 69 % | 20. 5. 2022 |
| SKI & BOARDS s. r. o. IČO 53902696 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 400 € | 68 % | 7. 7. 2021 |
| SKI & FUN s. r. o. IČO 53902416 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 350 € | 67 % | 7. 7. 2021 |
| SKI & SPORTS s. r. o. IČO 53902581 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 300 € | 66 % | 7. 7. 2021 |
| SKI and RIDE s. r. o. IČO 54017262 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 250 € | 65 % | 24. 8. 2021 |
| ski dreams s.r.o. IČO 55127380 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 200 € | 64 % | 17. 1. 2023 |
| ski experts s.r.o. IČO 55128173 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 150 € | 63 % | 17. 1. 2023 |
| ski space s.r.o. IČO 55128807 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 100 € | 62 % | 17. 1. 2023 |
| SKI professionals s. r. o. IČO 54016983 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 050 € | 61 % | 18. 9. 2021 |
| SKI MOUNTAINS s. r. o. IČO 54016789 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 60 % | 4. 9. 2021 |
| ski stars s.r.o. IČO 55128467 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 950 € | 59 % | 17. 1. 2023 |
| ski world s.r.o. IČO 55128211 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 900 € | 58 % | 17. 1. 2023 |
| SKI-SALE s. r. o. IČO 54017068 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 850 € | 57 % | 21. 9. 2021 |
| snow-world s. r. o. IČO 54017165 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 850 € | 57 % | 15. 9. 2021 |
| skiresorts s. r. o. IČO 53894481 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 800 € | 56 % | 1. 7. 2021 |
| snow experts s.r.o. IČO 55129340 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 750 € | 55 % | 17. 1. 2023 |
| snow space s.r.o. IČO 55128408 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 700 € | 54 % | 17. 1. 2023 |
| top skiers s.r.o. IČO 55127274 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 600 € | 52 % | 17. 1. 2023 |
| top skiing s.r.o. IČO 55129242 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 550 € | 51 % | 17. 1. 2023 |
| bastoni s.r.o. IČO 52111890 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 450 € | 49 % | 20. 5. 2022 |
| BEST of skiing s. r. o. IČO 53901991 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 400 € | 48 % | 7. 7. 2021 |
| Bursky s.r.o. IČO 52835201 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 300 € | 46 % | 20. 5. 2022 |
| Cirbus s.r.o. IČO 52835723 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 250 € | 45 % | 20. 5. 2022 |
| DRAXTERS s.r.o. IČO 52835634 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 200 € | 44 % | 20. 5. 2022 |
| dreamski s. r. o. IČO 53902718 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 150 € | 43 % | 7. 7. 2021 |
| Hachime s.r.o. IČO 52840034 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 40 % | 20. 5. 2022 |
| Langau s.r.o. IČO 52840182 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 850 € | 37 % | 20. 5. 2022 |
| Lobi s.r.o. IČO 52699471 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 800 € | 36 % | 20. 5. 2022 |
| MARDO trade s.r.o. IČO 54995159 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 600 € | 32 % | 1. 11. 2022 |
| mardo-ski s. r. o. IČO 53902386 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 550 € | 31 % | 9. 7. 2021 |
| Mardosport s.r.o. IČO 52703584 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 500 € | 30 % | 20. 5. 2022 |
| nasdaq s.r.o. IČO 52111857 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 450 € | 29 % | 20. 5. 2022 |
| offpiste s. r. o. IČO 53902238 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 400 € | 28 % | 7. 7. 2021 |
| Otix s.r.o. IČO 52704378 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 350 € | 27 % | 20. 5. 2022 |
| PROFI SKI s. r. o. IČO 53902475 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 300 € | 26 % | 16. 7. 2021 |
| walgers s.r.o. IČO 52111539 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 20. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 17.