27 zápisov v štatutárnych orgánoch17 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| BAU-KA s.r.o. IČO 54354102 | Konateľ | 1. 5. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SAKAMA s.r.o. IČO 53672518 | Konateľ | 1. 7. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| K ADM s.r.o. IČO 53674707 | Konateľ | 1. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ADM Investment s.r.o. IČO 53675436 | Konateľ | 1. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nova M+ s .r. o. IČO 52983056 | Konateľ | 4. 3. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| P.A.Z.I.T.N.Y., s. r. o. IČO 47381965 | Konateľ | 25. 6. 2019 až 5. 5. 2020 | dodávateľ 20 tis. € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| VARA TRADE s.r.o. IČO 54315727 | Konateľ | 27. 6. 2022 až 17. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VARA TRADE s.r.o. IČO 54315727 | Konateľ | 27. 6. 2022 až 11. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NAPAKORN s. r. o. IČO 45562849 | Konateľ | 20. 8. 2020 až 21. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NAPAKORN s. r. o. IČO 45562849 | Konateľ | 20. 8. 2020 až 5. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TTT zero s.r.o. IČO 51213125 | Konateľ | 4. 7. 2019 až 20. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TTT zero s.r.o. IČO 51213125 | Konateľ | 4. 7. 2019 až 23. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEX.20, s. r. o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 26. 6. 2019 až 12. 6. 2020 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| LEX.20, s. r. o. IČO 51261138 | Konateľ | 26. 6. 2019 až 5. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bamp Consulting, s.r.o. IČO 50804871 | Konateľ | 24. 6. 2019 až 14. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bamp Consulting, s.r.o. IČO 50804871 | Konateľ | 24. 6. 2019 až 9. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VSECHVAL Consulting, s. r. o. IČO 51422131 | Konateľ | 24. 6. 2019 až 9. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VSECHVAL Consulting, s. r. o. IČO 51422131 | Konateľ | 24. 6. 2019 až 14. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BART connect, s.r.o. IČO 48137332 | Konateľ | 2. 1. 2019 až 26. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BART connect, s.r.o. IČO 48137332 | Konateľ | 2. 1. 2019 až 12. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nova N+ s.r.o. IČO 51916061 | Konateľ | 12. 11. 2018 až 21. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nova N+ s.r.o. IČO 51916061 | Konateľ | 12. 11. 2018 až 12. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KISS ELEKTRO s.r.o. IČO 51258331, zaniknutý 1. 11. 2019 | Konateľ | 4. 4. 2018 až 31. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BAU AGENCY, s. r. o. IČO 50539027 | Konateľ | 17. 8. 2017 až 9. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BAU AGENCY, s. r. o. IČO 50539027 | Konateľ | 17. 8. 2017 až 28. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OKEBTECH, s. r. o. v likvidácii IČO 44726643 | Konateľ | 13. 3. 2014 až 13. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OKEBTECH, s. r. o. v likvidácii IČO 44726643 | Konateľ | 13. 3. 2014 až 30. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| ADM Investment s.r.o. IČO 53675436 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 1. 4. 2021 |
| K ADM s.r.o. IČO 53674707 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 1. 4. 2021 |
| Nova M+ s .r. o. IČO 52983056 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 15. 12. 2020 |
| BAU-KA s.r.o. IČO 54354102 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 2. 7. 2022 |
| SAKAMA s.r.o. IČO 53672518 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 31. 8. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.