11 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Mariro Clean s.r.o. IČO 44680988 | Konateľ | 27. 5. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ri-Ba Clean, s.r.o. IČO 55027334 | Konateľ | 5. 4. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MBa plus, s. r. o. IČO 51159724 | Konateľ | 28. 10. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ba - Ma Clean, s. r. o. IČO 50615700 | Konateľ | 29. 11. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RI-BA plus s.r.o. IČO 47690011 | Konateľ | 4. 3. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mariro plus s.r.o. IČO 47690500 | Konateľ | 4. 3. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ba-Ma servis plus s.r.o. IČO 47690895 | Konateľ | 1. 3. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BAMA servis s.r.o. IČO 36719307 | Konateľ | 1. 1. 2007 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Mariro s. r. o. IČO 46406140, zaniknutý 13. 5. 2023 | Konateľ | 30. 11. 2011 až 12. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RIBA s.r.o. IČO 36721255, zaniknutý 18. 3. 2023 | Konateľ | 5. 1. 2007 až 17. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BA-MA s.r.o. IČO 36721395, zaniknutý 8. 11. 2017 | Konateľ | 5. 1. 2007 až 7. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (8).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| BAMA servis s.r.o. IČO 36719307 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 9. 2. 2023 |
| Mariro Clean s.r.o. IČO 44680988 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 26. 7. 2023 |
| Ba - Ma Clean, s. r. o. IČO 50615700 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 8. 6. 2023 |
| MBa plus, s. r. o. IČO 51159724 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 3. 5. 2023 |
| Ba-Ma servis plus s.r.o. IČO 47690895 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 200 € | 84 % | 1. 3. 2014 |
| Mariro plus s.r.o. IČO 47690500 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 200 € | 84 % | 8. 6. 2023 |
| RI-BA plus s.r.o. IČO 47690011 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 200 € | 84 % | 17. 6. 2023 |
| Ri-Ba Clean, s.r.o. IČO 55027334 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 4. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.