26 zápisov v štatutárnych orgánoch14 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| F&M Facility s. r. o. IČO 55381812 | Konateľ | 11. 8. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| PRO ROADS s.r.o. IČO 45414076 | Konateľ | 25. 2. 2010 až 17. 7. 2023 | dodávateľ 22 tis. € (3 zmluvy) |
| PRO ROADS s.r.o. IČO 45414076 | Konateľ | 25. 2. 2010 až 10. 1. 2024 | dodávateľ 22 tis. € (3 zmluvy) |
| JOMI Bau, s. r. o. IČO 52414973 | Konateľ | 15. 6. 2019 až 21. 10. 2019 | dodávateľ 16 tis. € (1 zmluva) |
| JOMI Bau, s. r. o. IČO 52414973 | Konateľ | 15. 6. 2019 až 1. 10. 2019 | dodávateľ 16 tis. € (1 zmluva) |
| Lizard Trade s.r.o. IČO 46773797 | Konateľ | 20. 6. 2014 až 19. 10. 2022 | dodávateľ 13 tis. € (8 zmlúv) |
| Lizard Trade s.r.o. IČO 46773797 | Konateľ | 20. 6. 2014 až 11. 4. 2022 | dodávateľ 13 tis. € (8 zmlúv) |
| POTES s.r.o. IČO 47067314 | Konateľ | 13. 3. 2013 až 22. 1. 2024 | dodávateľ 2 738 € (4 zmluvy) |
| POTES s.r.o. IČO 47067314 | Konateľ | 13. 3. 2013 až 17. 7. 2023 | dodávateľ 2 738 € (4 zmluvy) |
| Luvan Servis s.r.o. IČO 54187460 | Konateľ | 4. 11. 2021 až 17. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Luvan Servis s.r.o. IČO 54187460 | Konateľ | 4. 11. 2021 až 5. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SARFAP s.r.o. IČO 53085973 | Konateľ | 13. 6. 2020 až 17. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SARFAP s.r.o. IČO 53085973 | Konateľ | 13. 6. 2020 až 19. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Píla SOEL s.r.o. IČO 52438546 | Konateľ | 8. 6. 2019 až 2. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Píla SOEL s.r.o. IČO 52438546 | Konateľ | 8. 6. 2019 až 9. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AEGLA, s. r. o. IČO 52438643 | Konateľ | 8. 6. 2019 až 1. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AEGLA, s. r. o. IČO 52438643 | Konateľ | 8. 6. 2019 až 29. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LIONEX Group s.r.o. IČO 50192426, zaniknutý 20. 11. 2025 | Konateľ | 23. 5. 2019 až 7. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LIONEX Group s.r.o. IČO 50192426, zaniknutý 20. 11. 2025 | Konateľ | 23. 5. 2019 až 4. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LION Service, s.r.o. IČO 51441829 | Konateľ | 14. 3. 2018 až 30. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LION Service, s.r.o. IČO 51441829 | Konateľ | 14. 3. 2018 až 30. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LI+corp-I, s. r. o. IČO 50882589 | Konateľ | 28. 8. 2017 až 18. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LI+corp-I, s. r. o. IČO 50882589 | Konateľ | 28. 8. 2017 až 20. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GALY SK s.r.o. IČO 50883011 | Konateľ | 28. 8. 2017 až 4. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GALY SK s.r.o. IČO 50883011 | Konateľ | 28. 8. 2017 až 7. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dalibor Poliček-PORTÁŠ IČO 34257217, zaniknutý 1. 1. 1998 | Podnikateľ | 1. 8. 1995 až 29. 11. 1995 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Eco Pro Mont s.r.o. IČO 55010504 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 27. 6. 2023 |
| F&M Facility s. r. o. IČO 55381812 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 20. 8. 2026 |
| POTES s.r.o. IČO 47067314 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 29. 4. 2022 |
| Lavernex s.r.o. IČO 54152569 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 4. 7. 2023 |
| PRO ROADS s.r.o. IČO 45414076 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 700 € | 33,33 % | 28. 10. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).