58 zápisov v štatutárnych orgánoch37 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| BDNB1, s. r. o. IČO 54172543 | Konateľ | 25. 1. 2022 až dodnes | dodávateľ 234 tis. € (1 zmluva) |
| Za kruháčom 1, s. r. o. IČO 54177570 | Konateľ | 2. 2. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BDNB4, s.r.o. v likvidácií IČO 54170389 | Konateľ | 1. 2. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BDNB2, s. r. o. IČO 54170478 | Konateľ | 1. 2. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NB5, s.r.o. v likvidácií IČO 54202647 | Konateľ | 18. 1. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NB7, s.r.o. v likvidácií IČO 54206669 | Konateľ | 20. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nová Bažantnica 4, s. r. o. IČO 52215016 | Konateľ | 5. 3. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nová Bažantnica cesty, s. r. o. IČO 52215008 | Konateľ | 27. 2. 2019 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| BDNB3, s. r. o. IČO 54170443 | Konateľ | 23. 2. 2022 až 1. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Za kruháčom 3, s. r. o. IČO 54177791 | Konateľ | 26. 1. 2022 až 31. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Za kruháčom 3, s. r. o. IČO 54177791 | Konateľ | 26. 1. 2022 až 14. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Za kruháčom 4, s. r. o. IČO 54177839 | Konateľ | 25. 1. 2022 až 1. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NB4, s. r. o. IČO 54202973, zaniknutý 20. 6. 2023 | Konateľ | 20. 1. 2022 až 19. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pontebba, s.r.o. IČO 54204151 | Konateľ | 20. 1. 2022 až 17. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pontebba, s.r.o. IČO 54204151 | Konateľ | 20. 1. 2022 až 15. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Za kruháčom 2, s. r. o. IČO 54177715 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 18. 1. 2022 až 1. 4. 2025 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| WZ3, v.o.s. IČO 53792025, zaniknutý 7. 6. 2023 | Konateľ | 27. 5. 2021 až 7. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WZ3, v.o.s. IČO 53792025, zaniknutý 7. 6. 2023 | Konateľ | 27. 5. 2021 až 13. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WZ1, v.o.s. IČO 53791851, zaniknutý 6. 6. 2023 | Konateľ | 26. 5. 2021 až 4. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WZ10, v.o.s. IČO 53791959, zaniknutý 28. 7. 2023 | Konateľ | 25. 5. 2021 až 14. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WZ10, v.o.s. IČO 53791959, zaniknutý 28. 7. 2023 | Konateľ | 25. 5. 2021 až 13. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WZ2, v.o.s. IČO 52922448, zaniknutý 8. 6. 2023 | Konateľ | 27. 6. 2020 až 10. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WZ2, v.o.s. IČO 52922448, zaniknutý 8. 6. 2023 | Konateľ | 27. 6. 2020 až 7. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DR2, s. r. o. IČO 52922529 | Konateľ | 16. 5. 2020 až 17. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DR2, s. r. o. IČO 52922529 | Konateľ | 16. 5. 2020 až 18. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DR3, s. r. o. IČO 52922600, zaniknutý 14. 11. 2024 | Konateľ | 8. 4. 2020 až 18. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DR3, s. r. o. IČO 52922600, zaniknutý 14. 11. 2024 | Konateľ | 8. 4. 2020 až 17. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vila Devín, s. r. o. IČO 52344011 | Konateľ | 14. 5. 2019 až 22. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vila Devín, s. r. o. IČO 52344011 | Konateľ | 14. 5. 2019 až 16. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WZ9, v.o.s. IČO 52211487, zaniknutý 1. 8. 2023 | Konateľ | 1. 3. 2019 až 13. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WZ9, v.o.s. IČO 52211487, zaniknutý 1. 8. 2023 | Konateľ | 1. 3. 2019 až 14. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nová Bažantnica 1, s. r. o. IČO 52216268 | Konateľ | 27. 2. 2019 až 30. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nová Bažantnica 1, s. r. o. IČO 52216268 | Konateľ | 27. 2. 2019 až 23. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WZ8, v.o.s. IČO 52216179, zaniknutý 29. 7. 2023 | Konateľ | 16. 2. 2019 až 4. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WZ8, v.o.s. IČO 52216179, zaniknutý 29. 7. 2023 | Konateľ | 16. 2. 2019 až 3. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Malá Nová Bažantnica, s. r. o. IČO 45917990 | Konateľ | 4. 2. 2019 až 27. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Malá Nová Bažantnica, s. r. o. IČO 45917990 | Konateľ | 4. 2. 2019 až 23. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Poľovnícka B s. r. o. IČO 51267021, zaniknutý 26. 4. 2025 | Konateľ | 1. 2. 2018 až 27. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Poľovnícka B s. r. o. IČO 51267021, zaniknutý 26. 4. 2025 | Konateľ | 1. 2. 2018 až 11. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WZ4, v.o.s. IČO 51267063, zaniknutý 9. 6. 2023 | Konateľ | 1. 2. 2018 až 10. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WZ4, v.o.s. IČO 51267063, zaniknutý 9. 6. 2023 | Konateľ | 1. 2. 2018 až 7. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Poľovnícka A s. r. o. IČO 51266997, zaniknutý 14. 9. 2024 | Konateľ | 26. 1. 2018 až 27. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Poľovnícka A s. r. o. IČO 51266997, zaniknutý 14. 9. 2024 | Konateľ | 26. 1. 2018 až 10. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dostupná Rovinka 3 s. r. o. IČO 51054680, zaniknutý 21. 10. 2023 | Konateľ | 19. 8. 2017 až 18. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dostupná Rovinka 3 s. r. o. IČO 51054680, zaniknutý 21. 10. 2023 | Konateľ | 19. 8. 2017 až 10. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dostupná Rovinka 2 s. r. o. IČO 51054591 | Konateľ | 15. 8. 2017 až 10. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dostupná Rovinka 2 s. r. o. IČO 51054591 | Konateľ | 15. 8. 2017 až 26. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dostupná Rovinka 4 s. r. o. IČO 51054710, zaniknutý 25. 4. 2026 | Konateľ | 15. 8. 2017 až 6. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dostupná Rovinka 4 s. r. o. IČO 51054710, zaniknutý 25. 4. 2026 | Konateľ | 15. 8. 2017 až 23. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WZ11, v.o.s. IČO 50271628, zaniknutý 21. 9. 2023 | Konateľ | 7. 7. 2017 až 18. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WZ11, v.o.s. IČO 50271628, zaniknutý 21. 9. 2023 | Konateľ | 7. 7. 2017 až 17. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Miloslavov 18 s. r. o. IČO 50917447, zaniknutý 22. 8. 2025 | Konateľ | 30. 5. 2017 až 6. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Miloslavov 18 s. r. o. IČO 50917447, zaniknutý 22. 8. 2025 | Konateľ | 30. 5. 2017 až 28. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sombria s. r. o. IČO 47627301, zaniknutý 22. 11. 2017 | Konateľ | 9. 3. 2016 až 30. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sombria s. r. o. IČO 47627301, zaniknutý 22. 11. 2017 | Konateľ | 9. 3. 2016 až 5. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TMV stav 1 s. r. o. IČO 47531835, zaniknutý 23. 1. 2018 | Konateľ | 15. 2. 2016 až 22. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HAMULIAKOVO 12, s. r. o. IČO 47244551, zaniknutý 9. 3. 2017 | Konateľ | 12. 1. 2016 až 8. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Juraj Kavacký -realitné poradenstvo IČO 40653722, zaniknutý 31. 12. 2003 | Podnikateľ | 7. 3. 2003 až 31. 12. 2003 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.