11 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Verve Facility Services, s.r.o. IČO 48264695 | Konateľ | 19. 2. 2025 až dodnes | dodávateľ 929 tis. € (21 zmlúv) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| EcoLeaf Services, s. r. o. IČO 57379360 | Konateľ | 23. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pulirio Plus, s. r. o. IČO 57370311 | Konateľ | 20. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Future Wave Systems, s. r. o. IČO 57370630 | Konateľ | 20. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VFSCo, s. r. o. IČO 57370702 | Konateľ | 20. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EvolvAI, s. r. o. IČO 57371814 | Konateľ | 20. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pulirio Cleaning Solutions, s. r. o. IČO 57373752 | Konateľ | 20. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Innovation Labs, s. r. o. IČO 57374872 | Konateľ | 20. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pulirio, s. r. o. IČO 57157561 | Konateľ | 28. 8. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Verve Green, s. r. o. IČO 56857888 | Konateľ | 24. 5. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Verve Home, s.r.o. IČO 55223648 | Konateľ | 19. 2. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (9).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Pulirio, s. r. o. IČO 57157561 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 28. 8. 2025 |
| EcoLeaf Services, s. r. o. IČO 57379360 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 23. 12. 2025 |
| EvolvAI, s. r. o. IČO 57371814 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 12. 2025 |
| Future Wave Systems, s. r. o. IČO 57370630 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 12. 2025 |
| Innovation Labs, s. r. o. IČO 57374872 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 12. 2025 |
| Pulirio Cleaning Solutions, s. r. o. IČO 57373752 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 12. 2025 |
| Pulirio Plus, s. r. o. IČO 57370311 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 12. 2025 |
| VFSCo, s. r. o. IČO 57370702 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 12. 2025 |
| Verve Green, s. r. o. IČO 56857888 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 24. 5. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.