11 zápisov v štatutárnych orgánoch9 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| LV develop, s. r. o. IČO 34129499 | Konateľ | 18. 10. 2016 až dodnes | dodávateľ 17 tis. € (3 zmluvy) |
| TRENTO, s.r.o. IČO 36338559 | Konateľ | 18. 9. 2004 až dodnes | dodávateľ 11 tis. € (4 zmluvy) objednávateľ 5 360 € (4 zmluvy) |
| FM Melčice, s. r. o. IČO 50908952 | Konateľ | 25. 5. 2017 až dodnes | dodávateľ 4 964 € (5 zmlúv) objednávateľ 3 624 € (2 zmluvy) |
| Bartershop, s. r. o. IČO 45405867 | Konateľ | 24. 2. 2010 až dodnes | objednávateľ 5 478 € (3 zmluvy) |
| VTP invest, s. r. o. IČO 51314169 | Konateľ | 24. 1. 2018 až dodnes | dodávateľ 1 € (2 zmluvy) objednávateľ 4 € (2 zmluvy) |
| F - marketing, s. r. o. IČO 43977596 | Konateľ | 23. 2. 2008 až dodnes | dodávateľ 1 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FM develop, s. r. o. IČO 50800388 | Konateľ | 22. 10. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| BOARD TN, s. r. o. IČO 47220155 | Konateľ | 22. 6. 2013 až 21. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOARD TN, s. r. o. IČO 47220155 | Konateľ | 22. 6. 2013 až 23. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| F-marketing Plus, s. r. o. IČO 45623694, zaniknutý 28. 11. 2020 | Konateľ | 23. 6. 2010 až 1. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| F-marketing Plus, s. r. o. IČO 45623694, zaniknutý 28. 11. 2020 | Konateľ | 23. 6. 2010 až 20. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (7).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| LV develop, s. r. o. IČO 34129499 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 50 % | 17. 5. 2022 |
| TRENTO, s.r.o. IČO 36338559 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 17. 5. 2022 |
| Bartershop, s. r. o. IČO 45405867 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 5. 2022 |
| FM Melčice, s. r. o. IČO 50908952 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 5. 2022 |
| FM develop, s. r. o. IČO 50800388 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 5. 2022 |
| VTP invest, s. r. o. IČO 51314169 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 5. 2022 |
| F - marketing, s. r. o. IČO 43977596 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 258 € | 34,01 % | 17. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).