33 zápisov v štatutárnych orgánoch17 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| SG-TRANZIT, s.r.o. IČO 36411159 | Konateľ | 22. 6. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| KONTAJNERY POPRAD, s. r. o. IČO 50005448 | Konateľ | 29. 10. 2015 až 15. 3. 2016 | dodávateľ 117 tis. € (3 zmluvy) |
| KONTAJNERY POPRAD, s. r. o. IČO 50005448 | Konateľ | 29. 10. 2015 až 22. 2. 2016 | dodávateľ 117 tis. € (3 zmluvy) |
| IR STOMA s.r.o. IČO 51085518 | Konateľ | 6. 9. 2017 až 27. 9. 2017 | dodávateľ 68 € (1 zmluva) |
| IR STOMA s.r.o. IČO 51085518 | Konateľ | 6. 9. 2017 až 19. 10. 2017 | dodávateľ 68 € (1 zmluva) |
| STAVease Trading s. r. o. IČO 52100324 | Konateľ | 19. 12. 2018 až 5. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVease Trading s. r. o. IČO 52100324 | Konateľ | 19. 12. 2018 až 20. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M.A.J. – GAZ, spol. s r.o. IČO 47795298, zaniknutý 28. 8. 2024 | Konateľ | 2. 8. 2018 až 29. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M.A.J. – GAZ, spol. s r.o. IČO 47795298, zaniknutý 28. 8. 2024 | Konateľ | 2. 8. 2018 až 26. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RV Systems s.r.o. IČO 51264722 | Konateľ | 21. 6. 2018 až 30. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RV Systems s.r.o. IČO 51264722 | Konateľ | 21. 6. 2018 až 17. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alexys s.r.o. IČO 47695382, zaniknutý 9. 4. 2026 | Konateľ | 17. 1. 2018 až 10. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alexys s.r.o. IČO 47695382, zaniknutý 9. 4. 2026 | Konateľ | 17. 1. 2018 až 19. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Refreshing s.r.o. IČO 44027249 | Konateľ | 1. 11. 2017 až 26. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Refreshing s.r.o. IČO 44027249 | Konateľ | 1. 11. 2017 až 7. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Prezentation s.r.o. IČO 51126583 | Konateľ | 1. 11. 2017 až 15. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Prezentation s.r.o. IČO 51126583 | Konateľ | 1. 11. 2017 až 20. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SUCCESS WORK s.r.o. IČO 51126664 | Konateľ | 1. 11. 2017 až 21. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SUCCESS WORK s.r.o. IČO 51126664 | Konateľ | 1. 11. 2017 až 12. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AG - Auto SK s.r.o. IČO 50803361, zaniknutý 29. 3. 2022 | Konateľ | 23. 3. 2017 až 16. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AG - Auto SK s.r.o. IČO 50803361, zaniknutý 29. 3. 2022 | Konateľ | 23. 3. 2017 až 22. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MMSYSTEMY s.r.o. IČO 50708317 | Konateľ | 4. 2. 2017 až 27. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MMSYSTEMY s.r.o. IČO 50708317 | Konateľ | 4. 2. 2017 až 15. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vurez s.r.o. IČO 50230891 | Konateľ | 4. 4. 2016 až 23. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vurez s.r.o. IČO 50230891 | Konateľ | 4. 4. 2016 až 2. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANJURI, s.r.o. IČO 47702109, zaniknutý 11. 1. 2023 | Konateľ | 7. 3. 2014 až 12. 5. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANJURI, s.r.o. IČO 47702109, zaniknutý 11. 1. 2023 | Konateľ | 7. 3. 2014 až 27. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Europlast - Slovakia, s.r.o. IČO 36300381, zaniknutý 6. 9. 2023 | Konateľ | 10. 12. 2013 až 8. 10. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Europlast - Slovakia, s.r.o. IČO 36300381, zaniknutý 6. 9. 2023 | Konateľ | 10. 12. 2013 až 25. 9. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SUMIT, s.r.o. IČO 45367744, zaniknutý 5. 1. 2018 | Konateľ | 12. 3. 2012 až 20. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SUMIT, s.r.o. IČO 45367744, zaniknutý 5. 1. 2018 | Konateľ | 12. 3. 2012 až 10. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EURO-STAVEX, spol. s r.o. IČO 44534027, zaniknutý 14. 9. 2018 | Konateľ | 19. 12. 2008 až 24. 4. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EURO-STAVEX, spol. s r.o. IČO 44534027, zaniknutý 14. 9. 2018 | Konateľ | 19. 12. 2008 až 24. 3. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| SG-TRANZIT, s.r.o. IČO 36411159 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 16 996 € | 100 % | 20. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 19.