35 zápisov v štatutárnych orgánoch14 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| S.M.S., spol. s r.o. IČO 36373745 | Konateľ | 19. 1. 2007 až dodnes | dodávateľ 811 tis. € (15 zmlúv) |
| PODHOLKA, a.s. IČO 36375080 | Predseda predstavenstva | 22. 12. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Poľnonákup TATRY, a.s. IČO 36447927 | predseda predstavenstva | 23. 10. 2006 až 22. 1. 2007 | dodávateľ 27,3 mil. € (110 zmlúv) objednávateľ 25,8 mil. € (90 zmlúv) |
| Poľnonákup TATRY, a.s. IČO 36447927 | predseda predstavenstva | 23. 10. 2006 až 12. 12. 2006 | dodávateľ 27,3 mil. € (110 zmlúv) objednávateľ 25,8 mil. € (90 zmlúv) |
| Liptovská vodárenská spoločnosť, a.s. IČO 36672441 | Predstavenstvo: predseda | 13. 12. 2007 až 28. 1. 2011 | dodávateľ 23,6 mil. € (191 zmlúv) objednávateľ 5,3 mil. € (258 zmlúv) |
| Liptovská vodárenská spoločnosť, a.s. IČO 36672441 | Predstavenstvo: predseda | 13. 12. 2007 až 14. 1. 2011 | dodávateľ 23,6 mil. € (191 zmlúv) objednávateľ 5,3 mil. € (258 zmlúv) |
| Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. IČO 36413941 | predseda predstavenstva | 1. 2. 2019 až 22. 7. 2019 | dodávateľ 118 tis. € (8 zmlúv) objednávateľ 2,1 mil. € (16 zmlúv) |
| Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. IČO 36413941 | predseda predstavenstva | 1. 2. 2019 až 20. 9. 2019 | dodávateľ 118 tis. € (8 zmlúv) objednávateľ 2,1 mil. € (16 zmlúv) |
| Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. IČO 36413941 | člen predstavenstva | 23. 11. 2016 až 15. 11. 2017 | dodávateľ 118 tis. € (8 zmlúv) objednávateľ 2,1 mil. € (16 zmlúv) |
| Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. IČO 36413941 | člen predstavenstva | 23. 11. 2016 až 28. 11. 2017 | dodávateľ 118 tis. € (8 zmlúv) objednávateľ 2,1 mil. € (16 zmlúv) |
| Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. IČO 36413941 | Predstavenstvo: predseda | 1. 4. 2010 až 17. 12. 2010 | dodávateľ 118 tis. € (8 zmlúv) objednávateľ 2,1 mil. € (16 zmlúv) |
| Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. IČO 36413941 | Predstavenstvo: predseda | 1. 4. 2010 až 19. 1. 2011 | dodávateľ 118 tis. € (8 zmlúv) objednávateľ 2,1 mil. € (16 zmlúv) |
| S.M.S., spol. s r.o. IČO 36373745 | Konateľ | 4. 1. 2011 až 7. 1. 2015 | dodávateľ 811 tis. € (15 zmlúv) |
| S.M.S., spol. s r.o. IČO 36373745 | Konateľ | 4. 1. 2011 až 12. 12. 2014 | dodávateľ 811 tis. € (15 zmlúv) |
| S.M.S., spol. s r.o. IČO 36373745 | Konateľ | 19. 1. 2007 až 8. 3. 2012 | dodávateľ 811 tis. € (15 zmlúv) |
| S.M.S., spol. s r.o. IČO 36373745 | Konateľ | 10. 1. 2005 až 19. 1. 2007 | dodávateľ 811 tis. € (15 zmlúv) |
| S.M.S., spol. s r.o. IČO 36373745 | Konateľ | 10. 1. 2005 až 2. 2. 2007 | dodávateľ 811 tis. € (15 zmlúv) |
| Výskumný ústav mliekárenský, a.s. IČO 36369284 | Predstavenstvo: predseda | 31. 5. 2004 až 14. 4. 2005 | dodávateľ 514 tis. € (14 zmlúv) objednávateľ 51 tis. € (4 zmluvy) |
| Výskumný ústav mliekárenský, a.s. IČO 36369284 | Predstavenstvo: predseda | 31. 5. 2004 až 8. 6. 2005 | dodávateľ 514 tis. € (14 zmlúv) objednávateľ 51 tis. € (4 zmluvy) |
| Savencia Fromage & Dairy SK, a. s. IČO 34120149 | Predstavenstvo: člen | 23. 4. 2004 až 26. 1. 2005 | dodávateľ 257 tis. € (10 zmlúv) objednávateľ 42 tis. € (3 zmluvy) |
| Savencia Fromage & Dairy SK, a. s. IČO 34120149 | Predstavenstvo: člen | 23. 4. 2004 až 6. 4. 2005 | dodávateľ 257 tis. € (10 zmlúv) objednávateľ 42 tis. € (3 zmluvy) |
| VAJEX výroba vajec a hydiny, akciová spoločnosť Kežmarok v konkurze IČO 31672019 | Predstavenstvo: podpredseda | 22. 11. 2006 až 18. 1. 2007 | dodávateľ 33 tis. € (6 zmlúv) |
| VAJEX výroba vajec a hydiny, akciová spoločnosť Kežmarok v konkurze IČO 31672019 | Predstavenstvo: podpredseda | 22. 11. 2006 až 12. 12. 2006 | dodávateľ 33 tis. € (6 zmlúv) |
| Kreatera s. r. o. IČO 54565961 | Konateľ | 21. 4. 2022 až 28. 2. 2024 | dodávateľ 7 561 € (1 zmluva) |
| Kreatera s. r. o. IČO 54565961 | Konateľ | 21. 4. 2022 až 29. 2. 2024 | dodávateľ 7 561 € (1 zmluva) |
| EXPERIA, s.r.o. IČO 46253564, zaniknutý 5. 7. 2016 | Konateľ | 16. 1. 2016 až 4. 7. 2016 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PODHOLKA, a.s. IČO 36375080 | Konateľ | 15. 2. 2011 až 18. 12. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TV Liptov, s.r.o. IČO 36417998, zaniknutý 22. 11. 2012 | Konateľ | 21. 9. 2007 až 12. 4. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TV Liptov, s.r.o. IČO 36417998, zaniknutý 22. 11. 2012 | Konateľ | 21. 9. 2007 až 28. 4. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SCL, s.r.o. IČO 36428493 | Konateľ | 15. 3. 2005 až 16. 11. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SCL, s.r.o. IČO 36428493 | Konateľ | 15. 3. 2005 až 17. 4. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zvolenská mliekáreň, s.r.o. IČO 31615309, zaniknutý 1. 1. 2007 | Predstavenstvo: člen | 23. 4. 2004 až 2. 2. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zvolenská mliekáreň, s.r.o. IČO 31615309, zaniknutý 1. 1. 2007 | Predstavenstvo: člen | 23. 4. 2004 až 31. 12. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Liptovská mliekareň, a.s. IČO 31562876, zaniknutý 1. 7. 2012 | Predstavenstvo: člen | 22. 4. 2004 až 31. 12. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Liptovská mliekareň, a.s. IČO 31562876, zaniknutý 1. 7. 2012 | Predstavenstvo: člen | 22. 4. 2004 až 18. 2. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| S.M.S., spol. s r.o. IČO 36373745 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 3. 10. 2020 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.