11 zápisov v štatutárnych orgánoch7 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| OLBL, s.r.o. IČO 36411612 | Konateľ | 19. 12. 2019 až dodnes | dodávateľ 2,3 mil. € (26 zmlúv) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| EinEtikette Group s.r.o. IČO 51859432 | Konateľ | 15. 10. 2026 až dodnes | dodávateľ 17 tis. € (2 zmluvy) |
| VAFE s.r.o. IČO 47112841 | Konateľ | 1. 1. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Einetikette SK s.r.o. IČO 36651796 | Konateľ | 12. 7. 2006 až 25. 11. 2025 | dodávateľ 7 686 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Einetikette SK s.r.o. IČO 36651796 | Konateľ | 12. 7. 2006 až 27. 11. 2025 | dodávateľ 7 686 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ASADIZAJN s. r. o. IČO 52023168 | Konateľ | 25. 10. 2023 až 12. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ASADIZAJN s. r. o. IČO 52023168 | Konateľ | 25. 10. 2023 až 31. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALLPURE s. r. o. IČO 54417970 | Konateľ | 25. 10. 2023 až 31. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALLPURE s. r. o. IČO 54417970 | Konateľ | 25. 10. 2023 až 18. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ESTORIL, s. r. o. IČO 46340491 | Konateľ | 10. 9. 2011 až 19. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ESTORIL, s. r. o. IČO 46340491 | Konateľ | 10. 9. 2011 až 24. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| OLBL, s.r.o. IČO 36411612 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 10. 6. 2022 |
| EinEtikette Group s.r.o. IČO 51859432 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 20. 10. 2026 |
| VAFE s.r.o. IČO 47112841 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 17. 12. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).