13 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| EPIC Partner Bratislava s. r. o. IČO 50510827 | Konateľ | 17. 9. 2024 až dodnes | dodávateľ 218 tis. € (11 zmlúv) |
| MEDEX SLOVAKIA s.r.o. IČO 50506609 | Konateľ | 7. 10. 2016 až dodnes | dodávateľ 214 tis. € (15 zmlúv) |
| EPIC Partner a.s. IČO 48038521 | Predseda predstavenstva | 19. 12. 2023 až dodnes | dodávateľ 71 tis. € (36 zmlúv) |
| WINDCOM s.r.o. IČO 36710466 | Konateľ | 26. 8. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| 4 AH s. r. o. IČO 56921713 | Konateľ | 5. 5. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GLOBISTIC s.r.o. IČO 50525808 | Konateľ | 7. 10. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| LC FUEL s.r.o. IČO 36846201, zaniknutý 5. 4. 2023 | Konateľ | 14. 7. 2010 až 25. 9. 2012 | dodávateľ 2,0 mil. € (3 zmluvy) |
| LC FUEL s.r.o. IČO 36846201, zaniknutý 5. 4. 2023 | Konateľ | 14. 7. 2010 až 5. 10. 2012 | dodávateľ 2,0 mil. € (3 zmluvy) |
| INAGRO s.r.o. IČO 43892078 | Konateľ | 10. 1. 2011 až 1. 8. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SOLAR SOLUTIONS SLOVAKIA s.r.o. IČO 44904801 | Konateľ | 17. 5. 2010 až 23. 2. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLAR SOLUTIONS SLOVAKIA s.r.o. IČO 44904801 | Konateľ | 17. 5. 2010 až 4. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fat Aligator s.r.o. IČO 36843491, zaniknutý 26. 4. 2025 | Konateľ | 5. 10. 2007 až 1. 10. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fat Aligator s.r.o. IČO 36843491, zaniknutý 26. 4. 2025 | Konateľ | 5. 10. 2007 až 13. 10. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| GLOBISTIC s.r.o. IČO 50525808 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 100 € | 100 % | 10. 3. 2022 |
| EPIC Partner Bratislava s. r. o. IČO 50510827 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 550 € | 50 % | 24. 2. 2022 |
| 4 AH s. r. o. IČO 56921713 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 13. 5. 2025 |
| Queen Bee s.r.o. IČO 52261671 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 23. 5. 2022 |
| MEDEX SLOVAKIA s.r.o. IČO 50506609 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 700 € | 33,33 % | 23. 5. 2022 |
| WINDCOM s.r.o. IČO 36710466 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 10 % | 9. 10. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 30.