17 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| VJMD s. r. o. IČO 57296936 | Konateľ | 4. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MIROKAL s. r. o. IČO 54567653 | Konateľ | 7. 5. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MILLMAN, s.r.o. IČO 52521796 | Konateľ | 16. 7. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Taloyayok, s.r.o. IČO 51979659 | Konateľ | 12. 10. 2018 až 11. 1. 2021 | dodávateľ 30 tis. € (1 zmluva) |
| Taloyayok, s.r.o. IČO 51979659 | Konateľ | 12. 10. 2018 až 12. 2. 2021 | dodávateľ 30 tis. € (1 zmluva) |
| Stevove Location, s. r. o. IČO 55838936 | Konateľ | 26. 10. 2023 až 16. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stevove Location, s. r. o. IČO 55838936 | Konateľ | 26. 10. 2023 až 26. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VANOS s.r.o. IČO 54304300 | Konateľ | 1. 1. 2022 až 26. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VANOS s.r.o. IČO 54304300 | Konateľ | 1. 1. 2022 až 2. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOLETER s. r. o. IČO 53785720 | Konateľ | 25. 5. 2021 až 21. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOLETER s. r. o. IČO 53785720 | Konateľ | 25. 5. 2021 až 10. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MPR Group, s. r. o. IČO 52634761 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 13. 9. 2019 až 4. 5. 2021 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| MPR Group, s. r. o. IČO 52634761 | Konateľ | 13. 9. 2019 až 20. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KAMFIL, spol. s r.o. IČO 52521630 | Konateľ | 16. 7. 2019 až 29. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KAMFIL, spol. s r.o. IČO 52521630 | Konateľ | 16. 7. 2019 až 21. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Endelave s.r.o. v likvidácii IČO 50319876 | Konateľ | 20. 10. 2016 až 21. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Endelave s.r.o. v likvidácii IČO 50319876 | Konateľ | 20. 10. 2016 až 11. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| KFSS spol. s r.o. IČO 52136591 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 21. 11. 2020 |
| MILLMAN, s.r.o. IČO 52521796 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 21. 11. 2020 |
| MIROKAL s. r. o. IČO 54567653 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 7. 5. 2022 |
| VJMD s. r. o. IČO 57296936 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 4. 11. 2025 |
| REALITNÝ DOM BREZNO s.r.o. IČO 36642223 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 3. 2. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.