13 zápisov v štatutárnych orgánoch13 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TatryPEM s. r. o. IČO 54138892 | Konateľ | 9. 8. 2023 až dodnes | dodávateľ 7 000 € (5 zmlúv) |
| MAJLATKA s.r.o. IČO 50612069 | Konateľ | 9. 8. 2023 až dodnes | dodávateľ 1 600 € (3 zmluvy) |
| BIVAC s.r.o. IČO 45304441 | Konateľ | 9. 8. 2023 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| STANBAR s.r.o. IČO 47009365 | Konateľ | 9. 8. 2023 až dodnes | |
| APRESKI s.r.o. IČO 50612042 | Konateľ | 9. 8. 2023 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ŠTRBSKÝ DVOR s.r.o. IČO 51146941 | Konateľ | 9. 8. 2023 až dodnes | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PEKYHO company s. r. o. IČO 55505309 | Konateľ | 8. 6. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PP GATE s. r. o. IČO 55505058 | Konateľ | 7. 6. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SP GATE s. r. o. IČO 55505066 | Konateľ | 7. 6. 2023 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| MILAN ŠTEFÁNIK s.r.o. IČO 47010274 | Konateľ | 1. 6. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| JAMBRICHES s. r. o. IČO 54304385 | Konateľ | 4. 1. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TA3 CHATA, spol. s r.o. IČO 35901012 | Konateľ | 3. 1. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TA3 BED s. r. o. IČO 54177111 | Konateľ | 28. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (13).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| BIVAC s.r.o. IČO 45304441 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 40 % | 21. 3. 2025 |
| MAJLATKA s.r.o. IČO 50612069 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 40 % | 25. 3. 2025 |
| TatryPEM s. r. o. IČO 54138892 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 40 % | 20. 3. 2025 |
| TA3 CHATA, spol. s r.o. IČO 35901012 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 594 € | 24,01 % | 21. 3. 2025 |
| MILAN ŠTEFÁNIK s.r.o. IČO 47010274 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 800 € | 20 % | 19. 3. 2025 |
| APRESKI s.r.o. IČO 50612042 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 20 % | 21. 3. 2025 |
| JAMBRICHES s. r. o. IČO 54304385 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 20 % | 18. 3. 2025 |
| PEKYHO company s. r. o. IČO 55505309 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 20 % | 18. 3. 2025 |
| PP GATE s. r. o. IČO 55505058 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 20 % | 19. 3. 2025 |
| SP GATE s. r. o. IČO 55505066 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 20 % | 19. 3. 2025 |
| STANBAR s.r.o. IČO 47009365 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 20 % | 21. 3. 2025 |
| TA3 BED s. r. o. IČO 54177111 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 20 % | 18. 3. 2025 |
| ŠTRBSKÝ DVOR s.r.o. IČO 51146941 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 20 % | 20. 3. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).