30 zápisov v štatutárnych orgánoch22 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| RELA s. r. o. IČO 57875286 | Konateľ | 3. 9. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VALBE GROUP s. r. o. IČO 57875448 | Konateľ | 3. 9. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ADBER GROUP s. r. o. IČO 57858136 | Konateľ | 26. 8. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bernix s. r. o. IČO 57858195 | Konateľ | 26. 8. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PP SPED s.r.o. IČO 47850256 | Konateľ | 1. 6. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| E network s.r.o. IČO 56587554 | Konateľ | 16. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zode Services s. r. o. IČO 57453365 | Konateľ | 13. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GalaxyGlobal trade s. r. o. IČO 57454604 | Konateľ | 10. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KIMI trading s. r. o. IČO 57453497 | Konateľ | 7. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SURO travel, s. r. o. IČO 35727314 | Konateľ | 13. 10. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DOMINATOR s. r. o. IČO 54812071 | Konateľ | 10. 9. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Duo Travel s. r. o. IČO 53911202 | Konateľ | 14. 7. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KRABER s. r. o. IČO 53911024 | Konateľ | 16. 5. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROCKSTAR s. r. o. IČO 56715455 | Konateľ | 29. 1. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Really s.r.o. IČO 54451353 | Konateľ | 18. 11. 2025 až 11. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Really s.r.o. IČO 54451353 | Konateľ | 18. 11. 2025 až 1. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mladé Čunovo s. r. o. IČO 57117641 | Konateľ | 20. 8. 2025 až 5. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mladé Čunovo s. r. o. IČO 57117641 | Konateľ | 20. 8. 2025 až 29. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rise group SK s. r. o. IČO 57117667 | Konateľ | 15. 8. 2025 až 28. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rise group SK s. r. o. IČO 57117667 | Konateľ | 15. 8. 2025 až 29. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KreativLab s. r. o. IČO 56958633 | Konateľ | 20. 5. 2025 až 12. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KreativLab s. r. o. IČO 56958633 | Konateľ |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 20. 5. 2025 až 18. 7. 2025 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| A-quality s.r.o. IČO 54747546 | Konateľ | 3. 4. 2025 až 18. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| A-quality s.r.o. IČO 54747546 | Konateľ | 3. 4. 2025 až 24. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GTgroupEU s. r. o. IČO 54747279 | Konateľ | 20. 3. 2025 až 31. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GTgroupEU s. r. o. IČO 54747279 | Konateľ | 20. 3. 2025 až 3. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Parcem group s. r. o. IČO 56734271 | Konateľ | 12. 2. 2025 až 19. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Parcem group s. r. o. IČO 56734271 | Konateľ | 12. 2. 2025 až 3. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Target group SK s. r. o. IČO 56734395 | Konateľ | 12. 2. 2025 až 22. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Target group SK s. r. o. IČO 56734395 | Konateľ | 12. 2. 2025 až 25. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (7).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| DOMINATOR s. r. o. IČO 54812071 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 000 € | 100 % | 13. 9. 2025 |
| ADBER GROUP s. r. o. IČO 57858136 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 26. 8. 2026 |
| SURO travel, s. r. o. IČO 35727314 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 10. 2025 |
| Bernix s. r. o. IČO 57858195 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 66,67 % | 26. 8. 2026 |
| VALBE GROUP s. r. o. IČO 57875448 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 60 % | 3. 9. 2026 |
| Duo Travel s. r. o. IČO 53911202 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 19. 7. 2025 |
| RELA s. r. o. IČO 57875286 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 3. 9. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.