40 zápisov v štatutárnych orgánoch22 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| solfin a. s. IČO 47561246 | Predseda predstavenstva | 5. 6. 2023 až dodnes | dodávateľ 698 tis. € (5 zmlúv) |
| CEE Development, s.r.o. IČO 36806455 | Konateľ | 18. 7. 2007 až dodnes | dodávateľ 1 € (4 zmluvy) objednávateľ 50 € (2 zmluvy) |
| Pinnacle Consulting & Investments s.r.o. IČO 44094485 | Konateľ | 30. 5. 2025 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| BUSINESS BOX Bernolákovo, s.r.o. IČO 54203902 | Konateľ | 11. 12. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| solfin PS1 s. r. o. IČO 53888570 | Konateľ | 3. 7. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENE TRADE s. r. o. IČO 52396371 | Konateľ | 18. 7. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Blue office, s.r.o. IČO 52377229 | Konateľ | 7. 5. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| HIGHWAYPOINT ONE, s. r. o. IČO 44195044 | Konateľ | 9. 6. 2010 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| R-CARGO Slovakia s. r. o. IČO 36859265 | Konateľ | 22. 2. 2010 až 21. 9. 2011 | dodávateľ 7,5 mil. € (4 zmluvy) objednávateľ 0 € (124 zmlúv) |
| R-CARGO Slovakia s. r. o. IČO 36859265 | Konateľ | 22. 2. 2010 až 1. 9. 2011 | dodávateľ 7,5 mil. € (4 zmluvy) objednávateľ 0 € (124 zmlúv) |
| solfin a. s. IČO 47561246 | predseda predstavenstva | 10. 4. 2019 až 5. 6. 2023 | dodávateľ 698 tis. € (5 zmlúv) |
| solfin a. s. IČO 47561246 | predseda predstavenstva | 10. 4. 2019 až 14. 6. 2023 | dodávateľ 698 tis. € (5 zmlúv) |
| solfin a. s. IČO 47561246 | predseda predstavenstva | 4. 12. 2013 až 10. 4. 2019 | dodávateľ 698 tis. € (5 zmlúv) |
| solfin a. s. IČO 47561246 | predseda predstavenstva | 4. 12. 2013 až 2. 5. 2019 | dodávateľ 698 tis. € (5 zmlúv) |
| Zafado s. r. o. IČO 46658726 | Konateľ |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 9. 8. 2012 až 23. 12. 2013 |
objednávateľ 46 tis. € (1 zmluva) |
| Zafado s. r. o. IČO 46658726 | Konateľ | 9. 8. 2012 až 17. 1. 2014 | objednávateľ 46 tis. € (1 zmluva) |
| IPEC (s), spol. s r. o. IČO 43864007 | Konateľ | 8. 12. 2007 až 23. 4. 2009 | dodávateľ 15 tis. € (1 zmluva) objednávateľ 55 € (1 zmluva) |
| IPEC (s), spol. s r. o. IČO 43864007 | Konateľ | 8. 12. 2007 až 26. 5. 2009 | dodávateľ 15 tis. € (1 zmluva) objednávateľ 55 € (1 zmluva) |
| Yellow office s. r. o. IČO 54136172 | Konateľ | 20. 10. 2021 až 28. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Yellow office s. r. o. IČO 54136172 | Konateľ | 20. 10. 2021 až 15. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GANAMOS s. r. o. IČO 36337943 | Konateľ | 17. 10. 2014 až 17. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GANAMOS s. r. o. IČO 36337943 | Konateľ | 17. 10. 2014 až 3. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROS Energy 3, a. s. v likvidácii IČO 47247002, zaniknutý 16. 8. 2023 | Predstavenstvo: Predseda | 12. 3. 2013 až 22. 5. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROS Energy 3, a. s. v likvidácii IČO 47247002, zaniknutý 16. 8. 2023 | Predstavenstvo: Predseda | 12. 3. 2013 až 12. 6. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Group T Artro s.r.o IČO 47233656 | Konateľ | 13. 5. 2011 až 24. 9. 2014 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Group T Artro s.r.o IČO 47233656 | Konateľ | 13. 5. 2011 až 9. 10. 2014 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Correct Solutions, s. r. o. IČO 36868183 | Konateľ | 14. 5. 2010 až 18. 8. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Correct Solutions, s. r. o. IČO 36868183 | Konateľ | 14. 5. 2010 až 17. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IC One s. r. o. IČO 36865818 | Konateľ | 3. 12. 2009 až 17. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IC One s. r. o. IČO 36865818 | Konateľ | 3. 12. 2009 až 11. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IPEC Point Dubnica, s. r. o. IČO 43865291, zaniknutý 10. 12. 2014 | Konateľ | 7. 12. 2007 až 23. 4. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IPEC Point Dubnica, s. r. o. IČO 43865291, zaniknutý 10. 12. 2014 | Konateľ | 7. 12. 2007 až 29. 5. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IPEC Point Senica, s. r. o. IČO 36282341, zaniknutý 10. 12. 2014 | Konateľ | 21. 11. 2007 až 23. 4. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IPEC Point Senica, s. r. o. IČO 36282341, zaniknutý 10. 12. 2014 | Konateľ | 21. 11. 2007 až 19. 5. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Logistické Centrum Ivachnová, spol. s r.o. IČO 43768075, zaniknutý 10. 12. 2014 | Konateľ | 20. 10. 2007 až 23. 4. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Logistické Centrum Ivachnová, spol. s r.o. IČO 43768075, zaniknutý 10. 12. 2014 | Konateľ | 20. 10. 2007 až 20. 5. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Industrial Development s.r.o. IČO 35890894, zaniknutý 24. 6. 2008 | Konateľ | 20. 9. 2007 až 11. 4. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Industrial Development s.r.o. IČO 35890894, zaniknutý 24. 6. 2008 | Konateľ | 20. 9. 2007 až 11. 2. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENTEREZA s. r. o. IČO 35883031 | Konateľ | 21. 4. 2004 až 9. 7. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENTEREZA s. r. o. IČO 35883031 | Konateľ | 21. 4. 2004 až 2. 8. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| CEE Development, s.r.o. IČO 36806455 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 638,78 € | 100 % | 19. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).