10 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Clever clean 12 s. r. o. IČO 56686137 | Konateľ | 21. 12. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clever stav 4 s. r. o. IČO 56689489 | Konateľ | 21. 12. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clever clean 11 s. r. o. IČO 56689675 | Konateľ | 21. 12. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clever clean 10 s. r. o. IČO 56686765 | Konateľ | 18. 12. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clever clean 13 s. r. o. IČO 56686960 | Konateľ | 18. 12. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clever Stav 2 s. r. o. IČO 50583581 | Konateľ | 14. 10. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clever Projekt s. r. o. IČO 54755905 | Konateľ | 20. 7. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sektor s. r. o. IČO 54163374 | Konateľ | 23. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dukat s. r. o. IČO 53407555 | Konateľ | 5. 1. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clever System Group s. r. o. IČO 53146344 | Konateľ | 4. 7. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (10).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Sektor s. r. o. IČO 54163374 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 30. 11. 2021 |
| Clever Projekt s. r. o. IČO 54755905 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 7. 2022 |
| Clever Stav 2 s. r. o. IČO 50583581 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 23. 11. 2024 |
| Clever System Group s. r. o. IČO 53146344 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 5. 11. 2022 |
| Clever clean 10 s. r. o. IČO 56686765 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 18. 12. 2024 |
| Clever clean 11 s. r. o. IČO 56689675 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 12. 2024 |
| Clever clean 12 s. r. o. IČO 56686137 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 12. 2024 |
| Clever clean 13 s. r. o. IČO 56686960 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 18. 12. 2024 |
| Clever stav 4 s. r. o. IČO 56689489 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 12. 2024 |
| Dukat s. r. o. IČO 53407555 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 13. 1. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.