41 zápisov v štatutárnych orgánoch22 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Weniz s.r.o. IČO 50132512 | Konateľ | 19. 1. 2016 až dodnes | dodávateľ 32 tis. € (13 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| MAURE SYSTEM s.r.o. IČO 31611265 | Konateľ | 1. 3. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| GARBIAR Stavebniny s.r.o. IČO 47400072 | Konateľ | 14. 9. 2013 až 30. 6. 2014 | dodávateľ 1,6 mil. € (529 zmlúv) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| GARBIAR Stavebniny s.r.o. IČO 47400072 | Konateľ | 14. 9. 2013 až 19. 8. 2014 | dodávateľ 1,6 mil. € (529 zmlúv) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| BS group SLOVAKIA, s.r.o. IČO 47400463 | Konateľ | 12. 9. 2013 až 11. 7. 2014 | dodávateľ 424 tis. € (5 zmlúv) |
| BS group SLOVAKIA, s.r.o. IČO 47400463 | Konateľ | 12. 9. 2013 až 4. 7. 2014 | dodávateľ 424 tis. € (5 zmlúv) |
| Wilsondo s. r. o. IČO 47429151 | Konateľ | 3. 10. 2013 až 30. 5. 2014 | dodávateľ 33 tis. € (6 zmlúv) objednávateľ 4 845 € (7 zmlúv) |
| Wilsondo s. r. o. IČO 47429151 | Konateľ | 3. 10. 2013 až 29. 5. 2014 | dodávateľ 33 tis. € (6 zmlúv) objednávateľ 4 845 € (7 zmlúv) |
| MK-Clean BB, s.r.o. IČO 47400030 | Konateľ | 14. 9. 2013 až 30. 1. 2014 | dodávateľ 9 941 € (1 zmluva) objednávateľ 4 420 € (1 zmluva) |
| MK-Clean BB, s.r.o. IČO 47400030 | Konateľ | 14. 9. 2013 až 30. 12. 2013 | dodávateľ 9 941 € (1 zmluva) objednávateľ 4 420 € (1 zmluva) |
| LIPMAR s.r.o. IČO 47428805 | Konateľ | 8. 10. 2013 až 17. 7. 2014 | objednávateľ 3 240 € (13 zmlúv) |
| LIPMAR s.r.o. IČO 47428805 | Konateľ | 8. 10. 2013 až 3. 9. 2014 | objednávateľ 3 240 € (13 zmlúv) |
| hrontex s.r.o. IČO 47440031, zaniknutý 7. 9. 2022 | Konateľ | 8. 10. 2013 až 6. 10. 2014 | objednávateľ 1 386 € (3 zmluvy) |
| hrontex s.r.o. IČO 47440031, zaniknutý 7. 9. 2022 | Konateľ | 8. 10. 2013 až 22. 9. 2014 | objednávateľ 1 386 € (3 zmluvy) |
| RUCEK s.r.o. IČO 47436603 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 29. 5. 2014 | dodávateľ 347 € (3 zmluvy) objednávateľ 130 € (1 zmluva) |
| RUCEK s.r.o. IČO 47436603 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 25. 6. 2014 | dodávateľ 347 € (3 zmluvy) objednávateľ 130 € (1 zmluva) |
| 123 SERVIS s. r. o. IČO 52279944 | Konateľ | 11. 5. 2019 až 15. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 123 SERVIS s. r. o. IČO 52279944 | Konateľ | 11. 5. 2019 až 27. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RENOSYN s.r.o. IČO 50959247 | Konateľ | 21. 6. 2017 až 10. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RENOSYN s.r.o. IČO 50959247 | Konateľ | 21. 6. 2017 až 21. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ELIT ROAD s.r.o. IČO 47373555 | Konateľ | 31. 3. 2015 až 16. 5. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ELIT ROAD s.r.o. IČO 47373555 | Konateľ | 31. 3. 2015 až 31. 5. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Jh&Vh spol. s r.o. IČO 47431849 | Konateľ | 5. 11. 2013 až 15. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Jh&Vh spol. s r.o. IČO 47431849 | Konateľ | 5. 11. 2013 až 20. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INTERNETOVÉ ELEKTRO s.r.o. IČO 47461713, zaniknutý 11. 3. 2015 | Konateľ | 9. 10. 2013 až 10. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MEDOPSYCH s.r.o. IČO 47429330 | Konateľ | 8. 10. 2013 až 13. 1. 2014 | dodávateľ 0 € (34 zmlúv) |
| MEDOPSYCH s.r.o. IČO 47429330 | Konateľ | 8. 10. 2013 až 26. 12. 2013 | dodávateľ 0 € (34 zmlúv) |
| ALL4KIDS s.r.o. IČO 47429046 | Konateľ | 3. 10. 2013 až 28. 5. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALL4KIDS s.r.o. IČO 47429046 | Konateľ | 3. 10. 2013 až 30. 5. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANDREA COMPANY s.r.o. „v likvidácii“ IČO 47429127, zaniknutý 1. 7. 2016 | Konateľ | 3. 10. 2013 až 14. 8. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANDREA COMPANY s.r.o. „v likvidácii“ IČO 47429127, zaniknutý 1. 7. 2016 | Konateľ | 3. 10. 2013 až 29. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DOĽAVA s.r.o. IČO 47436701 | Konateľ | 26. 9. 2013 až 16. 6. 2014 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| DOĽAVA s.r.o. IČO 47436701 | Konateľ | 26. 9. 2013 až 21. 5. 2014 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| RR - STAV, s. r. o. IČO 47434571 | Konateľ | 25. 9. 2013 až 17. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RR - STAV, s. r. o. IČO 47434571 | Konateľ | 25. 9. 2013 až 16. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Global JP GROUP s.r.o. IČO 47400315, zaniknutý 25. 4. 2015 | Konateľ | 14. 9. 2013 až 4. 12. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Global JP GROUP s.r.o. IČO 47400315, zaniknutý 25. 4. 2015 | Konateľ | 14. 9. 2013 až 10. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GAVIPRO s.r.o. IČO 47400056 | Konateľ | 12. 9. 2013 až 30. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GAVIPRO s.r.o. IČO 47400056 | Konateľ | 12. 9. 2013 až 24. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| I electro s.r.o. IČO 47151935 | Konateľ | 15. 5. 2013 až 26. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| I electro s.r.o. IČO 47151935 | Konateľ | 15. 5. 2013 až 6. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| MAURE SYSTEM s.r.o. IČO 31611265 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 21. 5. 2022 |
| Weniz s.r.o. IČO 50132512 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 20 % | 27. 11. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).