12 zápisov v štatutárnych orgánoch7 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| STEFE Martin, a.s. IČO 36395714 | Predstavenstvo: člen | 10. 7. 2007 až 12. 12. 2007 | dodávateľ 1,1 mil. € (101 zmlúv) objednávateľ 3,5 mil. € (32 zmlúv) |
| STEFE Martin, a.s. IČO 36395714 | Predstavenstvo: člen | 10. 7. 2007 až 11. 1. 2008 | dodávateľ 1,1 mil. € (101 zmlúv) objednávateľ 3,5 mil. € (32 zmlúv) |
| STEFE Zvolen, s.r.o. IČO 31612300 | Konateľ | 1. 8. 2004 až 7. 12. 2005 | dodávateľ 1,3 mil. € (58 zmlúv) objednávateľ 44 tis. € (52 zmlúv) |
| STEFE Zvolen, s.r.o. IČO 31612300 | Konateľ | 1. 8. 2004 až 1. 12. 2005 | dodávateľ 1,3 mil. € (58 zmlúv) objednávateľ 44 tis. € (52 zmlúv) |
| STEFE THS, s.r.o. IČO 36045403 | Konateľ | 30. 9. 2008 až 21. 4. 2009 | dodávateľ 716 tis. € (90 zmlúv) objednávateľ 2 459 € (5 zmlúv) |
| STEFE THS, s.r.o. IČO 36045403 | Konateľ | 30. 9. 2008 až 1. 4. 2009 | dodávateľ 716 tis. € (90 zmlúv) objednávateľ 2 459 € (5 zmlúv) |
| TENZA Slovakia, spol. s r.o. "v konkurze" IČO 36537896 | Konateľ | 22. 8. 2011 až 1. 12. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TENZA Slovakia, spol. s r.o. "v konkurze" IČO 36537896 | Konateľ | 22. 8. 2011 až 17. 12. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Levočská teplárenská, s.r.o. IČO 36443794, zaniknutý 1. 10. 2008 | Konateľ | 9. 7. 2008 až 30. 9. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RETES, s.r.o. IČO 31719813, zaniknutý 1. 10. 2008 | Konateľ | 1. 1. 2008 až 30. 9. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Levočská teplárenská, s.r.o. IČO 36443794, zaniknutý 1. 10. 2008 | Predstavenstvo: predseda | 1. 1. 2008 až 8. 7. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STEFE KVK, s.r.o. IČO 31643892, zaniknutý 1. 10. 2008 | Konateľ | 24. 5. 2007 až 30. 9. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.