67 zápisov v štatutárnych orgánoch41 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ŠOVAR, s.r.o. IČO 31711669 | Konateľ | 22. 9. 2009 až dodnes | dodávateľ 9,9 mil. € (46 zmlúv) |
| FARMAKOL spoločnosť s ručením obmedzeným Ľubotice IČO 31677860 | Konateľ | 15. 9. 1993 až dodnes | dodávateľ 602 tis. € (11 zmlúv) objednávateľ 28 tis. € (5 zmlúv) |
| BAPHARM spol. s r.o. IČO 36677396 | Konateľ | 16. 4. 2010 až dodnes | dodávateľ 0 € (18 zmlúv) objednávateľ 270 tis. € (2 zmluvy) |
| TATRAN Prešov, spol. s r.o. IČO 36475807 | Konateľ | 15. 10. 2001 až dodnes | dodávateľ 104 tis. € (38 zmlúv) objednávateľ 8 800 € (4 zmluvy) |
| Rabeno, s.r.o. IČO 36589659 | Konateľ | 19. 11. 2007 až dodnes | dodávateľ 0 € (18 zmlúv) objednávateľ 12 tis. € (2 zmluvy) |
| TALENT, s r.o. Moldava nad Bodvou IČO 31679048 | Konateľ | 3. 11. 2000 až dodnes | dodávateľ 9 573 € (21 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Medpartner s.r.o. IČO 44903481 | Konateľ | 23. 7. 2015 až dodnes | dodávateľ 7 690 € (17 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SAPEX spoločnosť s ručením obmedzeným IČO 31648541 | Konateľ | 24. 7. 2017 až dodnes | dodávateľ 5 479 € (4 zmluvy) objednávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| FARMATIN, spol. s r.o. IČO 36493872 | Konateľ | 17. 5. 2004 až dodnes | dodávateľ 2 392 € (18 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMALEK s. r. o. IČO 43808620 | Konateľ | 31. 12. 2009 až dodnes | dodávateľ 1 050 € (17 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMIX, spol. s r.o. IČO 36446351 | Konateľ | 30. 4. 1997 až dodnes | dodávateľ 579 € (16 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMALEX, spol. s r.o. IČO 31715371 | Konateľ | 17. 10. 1995 až dodnes | dodávateľ 50 € (17 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMAMEX, spol. s r.o. v likvidácii IČO 36478130 | Konateľ: od 7.2.2002 | 22. 5. 2022 až dodnes | dodávateľ 0 € (11 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMANOV, spol. s r.o. IČO 47194588 | Konateľ | 2. 5. 2017 až dodnes | dodávateľ 0 € (15 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMAPAP, spol. s r.o. IČO 46626921 | Konateľ | 12. 4. 2012 až dodnes | dodávateľ 0 € (17 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMAKOŠ, spol. s r.o. v likvidácii IČO 46441948 | Konateľ | 25. 11. 2011 až dodnes | dodávateľ 0 € (14 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMAPP, spol. s r.o. IČO 46203176 | Konateľ | 10. 6. 2011 až dodnes | dodávateľ 0 € (13 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMAHE, spol. s r.o. IČO 46203095 | Konateľ | 2. 6. 2011 až dodnes | dodávateľ 0 € (15 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Lekáreň Idea s.r.o. IČO 36816086 | Konateľ | 20. 10. 2010 až dodnes | dodávateľ 0 € (14 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMAVA, spol. s r.o. IČO 45857491 | Konateľ | 7. 10. 2010 až dodnes | dodávateľ 0 € (15 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Farmake Plus s.r.o. v likvidácii IČO 43902448 | Konateľ | 31. 12. 2009 až dodnes | dodávateľ 0 € (15 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Farkema Plus s.r.o. v likvidácii IČO 44150750 | Konateľ | 31. 12. 2009 až dodnes | dodávateľ 0 € (12 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMASAB, spol. s r. o. IČO 44702621 | Konateľ | 1. 4. 2009 až dodnes | dodávateľ 0 € (16 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMALOG, spol. s r. o. IČO 44349599 | Konateľ | 1. 9. 2008 až dodnes | dodávateľ 0 € (10 zmlúv) |
| HAKRA, s.r.o. IČO 36430501 | Konateľ | 5. 12. 2007 až dodnes | dodávateľ 0 € (16 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMABLA, spol. s r.o. IČO 31377114 | Konateľ | 21. 4. 2007 až dodnes | dodávateľ 0 € (13 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| TALENT PLUS, spol. s r.o. IČO 36503622 | Konateľ | 9. 3. 2005 až dodnes | dodávateľ 0 € (18 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMAKOV, spol. s r.o. IČO 36493864 | Konateľ | 17. 5. 2004 až dodnes | dodávateľ 0 € (17 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMADIN, spol. s r.o. IČO 36493881 | Konateľ | 17. 5. 2004 až dodnes | dodávateľ 0 € (18 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMAFARM, spol. s r.o. IČO 36493899 | Konateľ | 17. 5. 2004 až dodnes | dodávateľ 0 € (17 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMAPOL, spol. s r.o. v konkurze IČO 36485152 | Konateľ | 17. 4. 2003 až dodnes | dodávateľ 0 € (5 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PLUS, spol. s r.o. IČO 31355099 | Konateľ | 24. 4. 2002 až dodnes | dodávateľ 0 € (16 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMASPOL, spol. s r.o. IČO 36478954 | Konateľ | 18. 3. 2002 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| FARMAKOM Prešov, spol. s r.o. v likvidácii IČO 36473618 | Konateľ | 25. 6. 2001 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| FARMIS, spol. s r. o. IČO 31725864 | Konateľ | 19. 4. 1996 až dodnes | dodávateľ 0 € (15 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMLEK spoločnosť s ručením obmedzeným IČO 31715567 | Konateľ | 20. 10. 1995 až dodnes | dodávateľ 0 € (17 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Farmsvik, spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov IČO 31711707 | Konateľ | 4. 8. 1995 až dodnes | dodávateľ 0 € (15 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TATRAN Prešov, spol. s r.o. IČO 36475807 | Konateľ | 15. 10. 2001 až 11. 12. 2003 | dodávateľ 104 tis. € (38 zmlúv) objednávateľ 8 800 € (4 zmluvy) |
| TATRAN Prešov, spol. s r.o. IČO 36475807 | Konateľ | 15. 10. 2001 až 12. 3. 2006 | dodávateľ 104 tis. € (38 zmlúv) objednávateľ 8 800 € (4 zmluvy) |
| FARMATIN, spol. s r.o. IČO 36493872 | Konateľ | 17. 5. 2004 až 20. 6. 2017 | dodávateľ 2 392 € (18 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMIX, spol. s r.o. IČO 36446351 | Konateľ | 30. 4. 1997 až 21. 5. 2022 | dodávateľ 579 € (16 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMIX, spol. s r.o. IČO 36446351 | Konateľ | 30. 4. 1997 až 11. 12. 2003 | dodávateľ 579 € (16 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| K.O.CH.S. spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov IČO 31649505 | Konateľ | 19. 3. 1992 až 17. 4. 1996 | dodávateľ 265 € (1 zmluva) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| FARMALEX, spol. s r.o. IČO 31715371 |
| Konateľ |
| 17. 10. 1995 až 11. 12. 2003 |
dodávateľ 50 € (17 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMALEX, spol. s r.o. IČO 31715371 | Konateľ | 17. 10. 1995 až 10. 1. 2006 | dodávateľ 50 € (17 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMATOP, spol. s r.o. IČO 43925251, zaniknutý 21. 11. 2020 | Konateľ | 18. 1. 2008 až 20. 11. 2020 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMAKOV, spol. s r.o. IČO 36493864 | Konateľ | 17. 5. 2004 až 20. 6. 2017 | dodávateľ 0 € (17 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMADIN, spol. s r.o. IČO 36493881 | Konateľ | 17. 5. 2004 až 20. 6. 2017 | dodávateľ 0 € (18 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMAFARM, spol. s r.o. IČO 36493899 | Konateľ | 17. 5. 2004 až 20. 6. 2017 | dodávateľ 0 € (17 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMAPOL, spol. s r.o. v konkurze IČO 36485152 | Konateľ | 17. 4. 2003 až 21. 5. 2022 | dodávateľ 0 € (5 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMDIS, spol. s r.o. IČO 36484636 | Konateľ | 27. 3. 2003 až 19. 11. 2025 | dodávateľ 0 € (15 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMDIS, spol. s r.o. IČO 36484636 | Konateľ | 27. 3. 2003 až 21. 5. 2022 | dodávateľ 0 € (15 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PLUS, spol. s r.o. IČO 31355099 | Konateľ | 24. 4. 2002 až 21. 5. 2022 | dodávateľ 0 € (16 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMASPOL, spol. s r.o. IČO 36478954 | Konateľ: od 18.03.2002 | 18. 3. 2002 až 11. 12. 2003 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| FARMASPOL, spol. s r.o. IČO 36478954 | Konateľ | 18. 3. 2002 až 14. 12. 2005 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| FARMAMEX, spol. s r.o. v likvidácii IČO 36478130 | Konateľ: od 7.2.2002 | 7. 2. 2002 až 21. 5. 2022 | dodávateľ 0 € (11 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMAKOM Prešov, spol. s r.o. v likvidácii IČO 36473618 | Konateľ | 25. 6. 2001 až 20. 3. 2003 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| FARMAKOM Prešov, spol. s r.o. v likvidácii IČO 36473618 | Konateľ | 25. 6. 2001 až 10. 9. 2006 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| FARMIS, spol. s r. o. IČO 31725864 | Konateľ | 6. 6. 2001 až 6. 5. 2003 | dodávateľ 0 € (15 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| LEKÁREŇ U SPASITEĽA, spol. s r.o. IČO 31694225, zaniknutý 31. 12. 2020 | Konateľ | 5. 1. 2001 až 11. 12. 2003 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| LEKÁREŇ U SPASITEĽA, spol. s r.o. IČO 31694225, zaniknutý 31. 12. 2020 | Konateľ | 14. 12. 2000 až 30. 12. 2020 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| LEKÁREŇ U SPASITEĽA, spol. s r.o. IČO 31694225, zaniknutý 31. 12. 2020 | Konateľ | 14. 12. 2000 až 23. 1. 2006 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMIS, spol. s r. o. IČO 31725864 | Konateľ | 19. 4. 1996 až 21. 5. 2022 | dodávateľ 0 € (15 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMLEK spoločnosť s ručením obmedzeným IČO 31715567 | Konateľ | 20. 10. 1995 až 20. 3. 2003 | dodávateľ 0 € (17 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMLEK spoločnosť s ručením obmedzeným IČO 31715567 | Konateľ | 20. 10. 1995 až 15. 8. 2006 | dodávateľ 0 € (17 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Farmsvik, spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov IČO 31711707 | Konateľ | 4. 8. 1995 až 21. 5. 2022 | dodávateľ 0 € (15 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Farmsvik, spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov IČO 31711707 | Konateľ | 4. 8. 1995 až 11. 12. 2003 | dodávateľ 0 € (15 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (36).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| FARMAHE, spol. s r.o. IČO 46203095 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 9 000 € | 90 % | 22. 5. 2022 |
| FARMAKOŠ, spol. s r.o. v likvidácii IČO 46441948 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 9 000 € | 90 % | 26. 5. 2022 |
| FARMAPAP, spol. s r.o. IČO 46626921 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 9 000 € | 90 % | 22. 5. 2022 |
| Farmsvik, spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov IČO 31711707 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 8 963 € | 90 % | 22. 5. 2022 |
| TALENT PLUS, spol. s r.o. IČO 36503622 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 8 963 € | 90 % | 22. 5. 2022 |
| PLUS, spol. s r.o. IČO 31355099 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 170 949 € | 89,99 % | 22. 5. 2022 |
| FARMAKOL spoločnosť s ručením obmedzeným Ľubotice IČO 31677860 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 33 360 € | 85,9 % | 10. 2. 2022 |
| FARMAMEX, spol. s r.o. v likvidácii IČO 36478130 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 644 € | 85 % | 22. 5. 2022 |
| FARMANOV, spol. s r.o. IČO 47194588 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 22. 5. 2022 |
| FARMALOG, spol. s r. o. IČO 44349599 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 8 465 € | 85 % | 26. 5. 2022 |
| FARMADIN, spol. s r.o. IČO 36493881 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 643 € | 85 % | 22. 5. 2022 |
| FARMAFARM, spol. s r.o. IČO 36493899 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 643 € | 85 % | 22. 5. 2022 |
| FARMAKOV, spol. s r.o. IČO 36493864 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 643 € | 85 % | 22. 5. 2022 |
| FARMALEX, spol. s r.o. IČO 31715371 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 643 € | 85 % | 22. 5. 2022 |
| FARMAPOL, spol. s r.o. v konkurze IČO 36485152 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 643 € | 85 % | 22. 5. 2022 |
| HAKRA, s.r.o. IČO 36430501 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 643 € | 85 % | 29. 6. 2022 |
| Rabeno, s.r.o. IČO 36589659 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 643 € | 85 % | 22. 5. 2022 |
| FARMABLA, spol. s r.o. IČO 31377114 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 345 € | 80,1 % | 26. 5. 2022 |
| ŠOVAR, s.r.o. IČO 31711669 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 600 000 € | 80 % | 22. 5. 2022 |
| FARMAPP, spol. s r.o. IČO 46203176 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 8 000 € | 80 % | 22. 5. 2022 |
| FARMASAB, spol. s r. o. IČO 44702621 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 8 000 € | 80 % | 26. 5. 2022 |
| FARMAVA, spol. s r.o. IČO 45857491 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 8 000 € | 80 % | 22. 5. 2022 |
| Farmake Plus s.r.o. v likvidácii IČO 43902448 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 7 966,54 € | 80 % | 22. 5. 2022 |
| Farkema Plus s.r.o. v likvidácii IČO 44150750 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 311,03 € | 80 % | 22. 5. 2022 |
| Medpartner s.r.o. IČO 44903481 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 22. 5. 2022 |
| FARMALEK s. r. o. IČO 43808620 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 7 967 € | 80 % | 22. 5. 2022 |
| FARMATIN, spol. s r.o. IČO 36493872 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 117 000 € | 75 % | 26. 5. 2022 |
| FARMADEX, spol. s r.o. IČO 36516228 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 7 469 € | 75 % | 22. 5. 2022 |
| BAPHARM spol. s r.o. IČO 36677396 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 648 € | 70 % | 22. 5. 2022 |
| FARMLEK spoločnosť s ručením obmedzeným IČO 31715567 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 482 € | 67,5 % | 26. 5. 2022 |
| Lekáreň Idea s.r.o. IČO 36816086 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 984 € | 60 % | 22. 5. 2022 |
| FARMAKOM Prešov, spol. s r.o. v likvidácii IČO 36473618 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 652 € | 55 % | 22. 5. 2022 |
| TATRAN Prešov, spol. s r.o. IČO 36475807 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 995 818 € | 54,55 % | 22. 5. 2022 |
| FARMIS, spol. s r. o. IČO 31725864 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 453 € | 51,99 % | 22. 5. 2022 |
| FARMASPOL, spol. s r.o. IČO 36478954 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 22. 5. 2022 |
| SAPEX spoločnosť s ručením obmedzeným IČO 31648541 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 26. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).