25 zápisov v štatutárnych orgánoch16 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| S.H. Property, s. r. o. IČO 50340166 | Konateľ | 31. 5. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SALENOR Consulting, s. r. o. IČO 45422214 | Konateľ | 3. 3. 2010 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Trnavské Mýto, a.s. IČO 36283461 | Likvidátor | 24. 12. 2014 až 15. 4. 2021 | dodávateľ 1,1 mil. € (17 zmlúv) objednávateľ 30 tis. € (1 zmluva) |
| Trnavské Mýto, a.s. IČO 36283461 | Likvidátor | 24. 12. 2014 až 21. 5. 2021 | dodávateľ 1,1 mil. € (17 zmlúv) objednávateľ 30 tis. € (1 zmluva) |
| OMEGA AGRO, s. r. o. IČO 50840967 | Konateľ | 5. 7. 2017 až 11. 2. 2018 | dodávateľ 45 tis. € (13 zmlúv) objednávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| OMEGA AGRO, s. r. o. IČO 50840967 | Konateľ | 5. 7. 2017 až 6. 3. 2018 | dodávateľ 45 tis. € (13 zmlúv) objednávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| ONOLUR, s. r. o. IČO 45701849 | Konateľ | 24. 8. 2010 až 28. 7. 2020 | dodávateľ 15 tis. € (2 zmluvy) objednávateľ 28 tis. € (2 zmluvy) |
| LENAWER, s. r. o. IČO 45701342 | Konateľ | 25. 8. 2010 až 15. 4. 2024 | dodávateľ 17 tis. € (3 zmluvy) |
| SALENOR Services, s. r. o. IČO 44951159 | Konateľ | 17. 9. 2009 až 17. 8. 2020 | objednávateľ 215 € (1 zmluva) |
| Dúbravka Invest, a. s. v likvidácii IČO 44728221, zaniknutý 28. 9. 2024 | Likvidátor | 21. 12. 2016 až 27. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dúbravka Invest, a. s. v likvidácii IČO 44728221, zaniknutý 28. 9. 2024 | Likvidátor | 21. 12. 2016 až 28. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BA Immo Property, s. r. o. IČO 50517201 | Konateľ | 24. 9. 2016 až 17. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BA Immo Property, s. r. o. IČO 50517201 | Konateľ | 24. 9. 2016 až 2. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Elektrowork SK, s. r. o. IČO 47255749 | Konateľ | 18. 10. 2014 až 14. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Elektrowork SK, s. r. o. IČO 47255749 | Konateľ | 18. 10. 2014 až 15. 1. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MSCS project s.r.o. IČO 45701253 | Konateľ | 10. 9. 2010 až 9. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MSCS project s.r.o. IČO 45701253 | Konateľ | 10. 9. 2010 až 3. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALLOGAN, s. r. o. IČO 45701784 | Konateľ | 24. 8. 2010 až 24. 11. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALLOGAN, s. r. o. IČO 45701784 | Konateľ | 24. 8. 2010 až 16. 11. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ŠTEPANOVSKÝ & Partners, s. r. o. IČO 36865117 | Konateľ | 16. 10. 2009 až 15. 4. 2024 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| TELUS, s.r.o. v likvidácii IČO 36712663, zaniknutý 4. 8. 2011 | Likvidátor | 1. 7. 2009 až 4. 8. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRENTON SLOVAKIA, s.r.o. IČO 44042850 | Konateľ | 11. 6. 2008 až 30. 4. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRENTON SLOVAKIA, s.r.o. IČO 44042850 | Konateľ | 11. 6. 2008 až 22. 5. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SALENOR, s.r.o. IČO 36851892 | Konateľ | 1. 11. 2007 až 30. 7. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SALENOR, s.r.o. IČO 36851892 | Konateľ | 1. 11. 2007 až 19. 7. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| BVS Invest s.r.o. IČO 44026889 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 10 644 € | 91,44 % | 25. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.