45 zápisov v štatutárnych orgánoch20 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| HP Trust s.r.o. IČO 48212326 | Konateľ | 13. 10. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| HANT BA, a.s. IČO 36328375 | Predstavenstvo: podpredseda | 2. 10. 2017 až 12. 1. 2021 | dodávateľ 45,1 mil. € (31 zmlúv) objednávateľ 19 tis. € (3 zmluvy) |
| HANT BA, a.s. IČO 36328375 | Predstavenstvo: podpredseda | 2. 10. 2017 až 16. 12. 2020 | dodávateľ 45,1 mil. € (31 zmlúv) objednávateľ 19 tis. € (3 zmluvy) |
| HANT BA, a.s. IČO 36328375 | Predstavenstvo: predseda | 22. 4. 2003 až 5. 9. 2006 | dodávateľ 45,1 mil. € (31 zmlúv) objednávateľ 19 tis. € (3 zmluvy) |
| HANT BA, a.s. IČO 36328375 | Predstavenstvo: predseda | 22. 4. 2003 až 6. 9. 2006 | dodávateľ 45,1 mil. € (31 zmlúv) objednávateľ 19 tis. € (3 zmluvy) |
| HANT Development, a. s. IČO 47800011 | predseda predstavenstva | 4. 6. 2019 až 20. 10. 2021 | dodávateľ 9,9 mil. € (20 zmlúv) objednávateľ 5 868 € (3 zmluvy) |
| HANT Development, a. s. IČO 47800011 | predseda predstavenstva | 4. 6. 2019 až 20. 9. 2021 | dodávateľ 9,9 mil. € (20 zmlúv) objednávateľ 5 868 € (3 zmluvy) |
| HANT Development, a. s. IČO 47800011 | predseda predstavenstva | 5. 6. 2014 až 31. 10. 2019 | dodávateľ 9,9 mil. € (20 zmlúv) objednávateľ 5 868 € (3 zmluvy) |
| HANT Development, a. s. IČO 47800011 | predseda predstavenstva | 5. 6. 2014 až 4. 6. 2019 | dodávateľ 9,9 mil. € (20 zmlúv) objednávateľ 5 868 € (3 zmluvy) |
| HANT BY, s. r. o. IČO 47800577 | Konateľ | 17. 9. 2015 až 20. 9. 2021 | objednávateľ 35 tis. € (3 zmluvy) |
| HANT BY, s. r. o. IČO 47800577 | Konateľ | 17. 9. 2015 až 18. 10. 2021 | objednávateľ 35 tis. € (3 zmluvy) |
| BD Skalica, s.r.o. IČO 51846161 | Konateľ | 20. 7. 2018 až 8. 10. 2021 | objednávateľ 30 tis. € (1 zmluva) |
| BD Skalica, s.r.o. IČO 51846161 | Konateľ | 20. 7. 2018 až 20. 9. 2021 | objednávateľ 30 tis. € (1 zmluva) |
| BD Bytča s.r.o. IČO 48061093 | Konateľ | 24. 3. 2020 až 31. 3. 2021 | dodávateľ 4 009 € (2 zmluvy) |
| BD Bytča s.r.o. IČO 48061093 | Konateľ | 24. 3. 2020 až 26. 4. 2021 | dodávateľ 4 009 € (2 zmluvy) |
| AB Hliny, s. r. o. IČO 47792949 | Konateľ | 28. 9. 2015 až 20. 9. 2021 | dodávateľ 1 296 € (1 zmluva) |
| AB Hliny, s. r. o. IČO 47792949 | Konateľ | 28. 9. 2015 až 14. 10. 2021 | dodávateľ 1 296 € (1 zmluva) |
| IMMOBILIEN MANAGEMENT, s. r. o. IČO 36411680 | Konateľ | 2. 6. 2003 až 16. 12. 2005 | dodávateľ 1 056 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| IMMOBILIEN MANAGEMENT, s. r. o. IČO 36411680 | Konateľ | 2. 6. 2003 až 29. 12. 2005 | dodávateľ 1 056 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Residence Twins, s. r. o. IČO 50064851 | Konateľ | 10. 12. 2015 až 20. 9. 2021 | dodávateľ 0 € (7 zmlúv) objednávateľ 520 € (4 zmluvy) |
| Residence Twins, s. r. o. IČO 50064851 | Konateľ | 10. 12. 2015 až 22. 10. 2021 | dodávateľ 0 € (7 zmlúv) objednávateľ 520 € (4 zmluvy) |
| SPORT BUILDING, s.r.o. IČO 36648337 | Konateľ | 29. 4. 2006 až 20. 11. 2008 | dodávateľ 309 € (1 zmluva) |
| SPORT BUILDING, s.r.o. IČO 36648337 | Konateľ | 29. 4. 2006 až 11. 12. 2008 | dodávateľ 309 € (1 zmluva) |
| ZDR Industrial Bytča s. r. o. IČO 51841819 | Konateľ | 19. 7. 2018 až 8. 10. 2021 | dodávateľ 55 € (4 zmluvy) |
| ZDR Industrial Bytča s. r. o. IČO 51841819 | Konateľ | 19. 7. 2018 až 20. 9. 2021 | dodávateľ 55 € (4 zmluvy) |
| HANT INVEST a. s. IČO 44121709 | Predseda predstavenstva | 11. 2. 2021 až 20. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HANT INVEST a. s. IČO 44121709 | Predstavenstvo: podpredseda | 11. 2. 2021 až 14. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OC Radvaň s.r.o. IČO 46336427 | predseda predstavenstva | 11. 2. 2021 až 15. 11. 2021 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| OC Radvaň s.r.o. IČO 46336427 | predseda predstavenstva | 11. 2. 2021 až 20. 9. 2021 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| HANT Finance, s. r. o. IČO 52526232 | Konateľ | 27. 8. 2019 až 15. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HANT Finance, s. r. o. IČO 52526232 | Konateľ | 27. 8. 2019 až 20. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RGB red, s.r.o. IČO 36830976 | Konateľ | 3. 7. 2018 až 20. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RGB red, s.r.o. IČO 36830976 | Konateľ | 3. 7. 2018 až 14. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RGB white, s. r. o. IČO 51234611 | Konateľ | 14. 2. 2018 až 19. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RGB white, s. r. o. IČO 51234611 | Konateľ | 14. 2. 2018 až 20. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HANT INVEST a. s. IČO 44121709 | Predstavenstvo: podpredseda | 7. 12. 2015 až 22. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HANT INVEST a. s. IČO 44121709 | Predstavenstvo: podpredseda | 7. 12. 2015 až 11. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RGB Javorina, s. r. o. IČO 48051471 | Konateľ | 21. 10. 2015 až 9. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RGB Javorina, s. r. o. IČO 48051471 | Konateľ | 21. 10. 2015 až 20. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CF INVEST - Liptovský Mikuláš, s.r.o. IČO 36716715 | Konateľ | 11. 3. 2008 až 1. 10. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CF INVEST - Liptovský Mikuláš, s.r.o. IČO 36716715 | Konateľ | 11. 3. 2008 až 4. 10. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FK Žiar nad Hronom, s.r.o. IČO 36650692, zaniknutý 31. 5. 2012 | Konateľ | 29. 6. 2006 až 14. 3. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FK Žiar nad Hronom, s.r.o. IČO 36650692, zaniknutý 31. 5. 2012 | Konateľ | 29. 6. 2006 až 15. 5. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PINT spol. s r.o. IČO 31575218, zaniknutý 10. 8. 2007 | Konateľ | 7. 12. 1992 až 18. 7. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PINT spol. s r.o. IČO 31575218, zaniknutý 10. 8. 2007 | Konateľ | 7. 12. 1992 až 23. 7. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| HP Trust s.r.o. IČO 48212326 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.