27 zápisov v štatutárnych orgánoch16 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ENVIROCARE, s.r.o. IČO 46523162 | Konateľ | 9. 3. 2012 až dodnes | dodávateľ 664 tis. € (8 zmlúv) objednávateľ 395 tis. € (1 zmluva) |
| MG ATAC, s.r.o. IČO 35912944 | Konateľ | 1. 1. 2005 až dodnes | dodávateľ 111 tis. € (17 zmlúv) |
| Ing. Miroslav Galamboš IČO 14108232 | Podnikateľ | 18. 12. 1992 až dodnes | dodávateľ 1 750 € (1 zmluva) |
| E.M.I. - PROJEKT, s.r.o. IČO 35976578 | Konateľ | 1. 2. 2013 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ETILS, s.r.o. IČO 36563285 | Konateľ | 25. 8. 2004 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| PANARA, a.s. IČO 36543411 | Predseda predstavenstva | 26. 2. 2021 až 19. 12. 2024 | dodávateľ 1,8 mil. € (21 zmlúv) objednávateľ 208 tis. € (9 zmlúv) |
| PANARA, a.s. IČO 36543411 | Predseda predstavenstva | 26. 2. 2021 až 16. 1. 2025 | dodávateľ 1,8 mil. € (21 zmlúv) objednávateľ 208 tis. € (9 zmlúv) |
| PANARA, a.s. IČO 36543411 | Konateľ | 24. 1. 2019 až 25. 2. 2021 | dodávateľ 1,8 mil. € (21 zmlúv) objednávateľ 208 tis. € (9 zmlúv) |
| Lesné a vodné stavby s.r.o. "v likvidácii" IČO 46724486, zaniknutý 10. 8. 2023 | Konateľ | 13. 6. 2012 až 28. 4. 2021 | dodávateľ 1,5 mil. € (45 zmlúv) |
| Lesné a vodné stavby s.r.o. "v likvidácii" IČO 46724486, zaniknutý 10. 8. 2023 | Konateľ | 13. 6. 2012 až 15. 4. 2021 | dodávateľ 1,5 mil. € (45 zmlúv) |
| Nuatan s.r.o. IČO 51793016 | Konateľ | 5. 7. 2018 až 6. 6. 2023 | dodávateľ 1,1 mil. € (3 zmluvy) objednávateľ 326 tis. € (1 zmluva) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Nuatan s.r.o. IČO 51793016 | Konateľ | 5. 7. 2018 až 13. 6. 2023 | dodávateľ 1,1 mil. € (3 zmluvy) objednávateľ 326 tis. € (1 zmluva) |
| KOOCHOV, spol. s r.o. IČO 34129669 | Konateľ | 30. 10. 1995 až 28. 7. 1996 | dodávateľ 185 tis. € (4 zmluvy) |
| MEDdistribution s.r.o. IČO 36519391 | Konateľ | 11. 8. 2020 až 4. 8. 2020 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| GST PROJEKT s.r.o. IČO 44159803 | Konateľ | 18. 6. 2008 až 18. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GST PROJEKT s.r.o. IČO 44159803 | Konateľ | 18. 6. 2008 až 15. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVDAS s.r.o. IČO 31432255 | Konateľ | 20. 10. 2007 až 27. 9. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| E.M.I. - PROJEKT, s.r.o. IČO 35976578 | Konateľ | 27. 1. 2006 až 31. 1. 2013 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| RAVS, a.s. v likvidácii IČO 35804670, zaniknutý 20. 1. 2011 | Likvidátor | 14. 2. 2005 až 20. 1. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ETILS, s.r.o. IČO 36563285 | Konateľ | 25. 8. 2004 až 23. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hotel FORUM Bratislava s.r.o., v likvidácii IČO 31394485, zaniknutý 19. 5. 2006 | Likvidátor | 10. 8. 2004 až 19. 5. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hotel FORUM Bratislava s.r.o., v likvidácii IČO 31394485, zaniknutý 19. 5. 2006 | Likvidátor | 10. 8. 2004 až 28. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ADOVA - Autocentrum, s.r.o. IČO 31438717, zaniknutý 8. 9. 2007 | Konateľ | 10. 4. 2000 až 7. 9. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MEDdistribution s.r.o. IČO 36519391 | Konateľ | 15. 3. 2000 až 10. 8. 2020 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| EBOPLAST, a.s. IČO 31394493, zaniknutý 4. 8. 2007 | Predstavenstvo: člen | 25. 11. 1997 až 3. 8. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EBOPLAST, a.s. IČO 31394493, zaniknutý 4. 8. 2007 | Predstavenstvo | 20. 5. 1997 až 24. 11. 1997 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVDAS s.r.o. IČO 31432255 | Konateľ | 11. 4. 1996 až 19. 10. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| MG ATAC, s.r.o. IČO 35912944 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 9 959 € | 75 % | 1. 9. 2022 |
| ETILS, s.r.o. IČO 36563285 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 312 € | 53,33 % | 2. 12. 2020 |
| ENVIROCARE, s.r.o. IČO 46523162 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 9 750 € | 52 % | 1. 9. 2022 |
| MG ATAC service, s.r.o. IČO 17328551 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 992 € | 30 % | 27. 9. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).