25 zápisov v štatutárnych orgánoch25 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| A - Copytrend, s.r.o. IČO 36616524 | Konateľ | 8. 7. 2016 až dodnes | dodávateľ 22 tis. € (87 zmlúv) |
| LATAB, s. r. o. IČO 54439884 | Konateľ | 30. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RANAB, s. r. o. IČO 54443865 | Konateľ | 30. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TAMAB, s.r.o. IČO 54438462 | Konateľ | 24. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VALAB, s.r.o. IČO 54445302 | Konateľ | 24. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NARKAB, s.r.o. IČO 54438667 | Konateľ | 19. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nelisea, s. r. o. IČO 54445426 | Konateľ | 19. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAJAB, s.r.o. IČO 54443962 | Konateľ | 16. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TALAB, s.r.o. IČO 54445027 | Konateľ | 16. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NATAB, s.r.o. IČO 54445167 | Konateľ | 16. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZEFAB, s.r.o. IČO 54441528 | Konateľ | 12. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NALIAB, s.r.o. IČO 54372551 | Konateľ | 8. 2. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| JETAB, s. r. o. IČO 54370019 | Konateľ | 4. 2. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VALABRA, s.r.o. IČO 53530373 | Konateľ | 2. 2. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TEMAJ, s.r.o. IČO 53529324 | Konateľ | 29. 1. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RANKAB, s. r. o. IČO 53530420 | Konateľ | 29. 1. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TALIANA, s.r.o. IČO 53528646 | Konateľ | 19. 1. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NATALA, s.r.o. IČO 53529723 | Konateľ | 9. 1. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAJTE, s.r.o. IČO 53530241 | Konateľ | 9. 1. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| JETA, s. r. o. IČO 52763510 | Konateľ | 23. 5. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| LATAM, s.r.o. IČO 52763455 | Konateľ | 8. 3. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NARKA, s.r.o. IČO 52763374 | Konateľ | 14. 2. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZEFIN, s.r.o. IČO 51116791 | Konateľ | 23. 11. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NALIA, s.r.o. IČO 51115204 | Konateľ | 31. 10. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| JETAM, s.r.o. IČO 51115603 | Konateľ | 5. 10. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (24).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| JETA, s. r. o. IČO 52763510 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 28. 10. 2022 |
| JETAB, s. r. o. IČO 54370019 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 4. 2. 2022 |
| JETAM, s.r.o. IČO 51115603 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 29. 10. 2022 |
| LATAB, s. r. o. IČO 54439884 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 30. 3. 2022 |
| LATAM, s.r.o. IČO 52763455 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 12. 10. 2022 |
| MAJAB, s.r.o. IČO 54443962 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 16. 3. 2022 |
| MAJTE, s.r.o. IČO 53530241 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 9. 1. 2021 |
| NALIA, s.r.o. IČO 51115204 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 16. 2. 2023 |
| NALIAB, s.r.o. IČO 54372551 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 8. 2. 2022 |
| NARKA, s.r.o. IČO 52763374 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 19. 1. 2023 |
| NARKAB, s.r.o. IČO 54438667 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 19. 3. 2022 |
| NATAB, s.r.o. IČO 54445167 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 16. 3. 2022 |
| NATALA, s.r.o. IČO 53529723 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 9. 1. 2021 |
| Nelisea, s. r. o. IČO 54445426 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 19. 3. 2022 |
| RANAB, s. r. o. IČO 54443865 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 30. 3. 2022 |
| RANKAB, s. r. o. IČO 53530420 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 29. 1. 2021 |
| TALAB, s.r.o. IČO 54445027 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 16. 3. 2022 |
| TALIANA, s.r.o. IČO 53528646 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 19. 1. 2021 |
| TAMAB, s.r.o. IČO 54438462 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 24. 3. 2022 |
| TEMAJ, s.r.o. IČO 53529324 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 29. 1. 2021 |
| VALAB, s.r.o. IČO 54445302 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 24. 3. 2022 |
| VALABRA, s.r.o. IČO 53530373 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 2. 2. 2021 |
| ZEFAB, s.r.o. IČO 54441528 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 12. 3. 2022 |
| ZEFIN, s.r.o. IČO 51116791 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 28. 1. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).