28 zápisov v štatutárnych orgánoch15 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TAXANA s. r. o. IČO 52021432 | Konateľ | 10. 11. 2018 až dodnes | dodávateľ 7 355 € (2 zmluvy) |
| TAXANA LJ s. r. o. IČO 52021971 | Konateľ | 9. 11. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| NICOLL ONE s. r. o. IČO 52021530 | Konateľ | 10. 11. 2018 až 18. 8. 2023 | dodávateľ 79 tis. € (10 zmlúv) |
| NICOLL ONE s. r. o. IČO 52021530 | Konateľ | 10. 11. 2018 až 22. 9. 2023 | dodávateľ 79 tis. € (10 zmlúv) |
| LIANNA s. r. o. IČO 52089363 | Konateľ | 21. 12. 2018 až 29. 11. 2021 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| LIANNA s. r. o. IČO 52089363 | Konateľ | 21. 12. 2018 až 8. 11. 2021 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SPM TRADE s. r. o. IČO 52021858, zaniknutý 14. 4. 2026 | Konateľ | 9. 11. 2018 až 21. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPM TRADE s. r. o. IČO 52021858, zaniknutý 14. 4. 2026 | Konateľ | 9. 11. 2018 až 4. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pejax Slovensko v.o.s. IČO 52022277, zaniknutý 26. 4. 2024 | Konateľ | 9. 11. 2018 až 23. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pejax Slovensko v.o.s. IČO 52022277, zaniknutý 26. 4. 2024 | Konateľ | 9. 11. 2018 až 18. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Facility World, s. r. o. IČO 51790432 | Konateľ | 24. 7. 2018 až 1. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Facility World, s. r. o. IČO 51790432 | Konateľ | 24. 7. 2018 až 11. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEVAEH SK, s. r. o. IČO 51230194 | Konateľ | 24. 11. 2017 až 8. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEVAEH SK, s. r. o. IČO 51230194 | Konateľ | 24. 11. 2017 až 20. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IN STAV, s. r. o. IČO 51055716, zaniknutý 14. 12. 2023 | Konateľ | 12. 9. 2017 až 9. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IN STAV, s. r. o. IČO 51055716, zaniknutý 14. 12. 2023 | Konateľ | 12. 9. 2017 až 21. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CBN STAV s. r .o. IČO 50690892 | Konateľ | 9. 2. 2017 až 10. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CBN STAV s. r .o. IČO 50690892 | Konateľ | 9. 2. 2017 až 27. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TAKE AND GO, s. r. o. IČO 47792612 | Konateľ | 7. 10. 2015 až 4. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TAKE AND GO, s. r. o. IČO 47792612 | Konateľ | 7. 10. 2015 až 30. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HANE STAV s. r. o. IČO 47822651, zaniknutý 15. 1. 2022 | Konateľ | 26. 6. 2014 až 3. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HANE STAV s. r. o. IČO 47822651, zaniknutý 15. 1. 2022 | Konateľ | 26. 6. 2014 až 7. 11. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AVRAM STAV, s. r. o. IČO 47604646, zaniknutý 16. 2. 2022 | Konateľ | 18. 1. 2014 až 3. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AVRAM STAV, s. r. o. IČO 47604646, zaniknutý 16. 2. 2022 | Konateľ | 18. 1. 2014 až 18. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Premier Transport s. r. o. IČO 47607785, zaniknutý 7. 11. 2023 | Konateľ | 11. 1. 2014 až 16. 9. 2019 | objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Premier Transport s. r. o. IČO 47607785, zaniknutý 7. 11. 2023 | Konateľ | 11. 1. 2014 až 26. 9. 2019 | objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| INEXAL s. r. o. IČO 36349445, zaniknutý 29. 7. 2017 | Konateľ | 6. 12. 2005 až 2. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INEXAL s. r. o. IČO 36349445, zaniknutý 29. 7. 2017 | Konateľ | 6. 12. 2005 až 22. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| TAXANA LJ s. r. o. IČO 52021971 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 5. 2022 |
| TAXANA s. r. o. IČO 52021432 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 9. 12. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.