9 zápisov v štatutárnych orgánoch9 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Alpha Fyzio NDCA s. r. o. IČO 52563481 | Konateľ | 21. 9. 2026 až dodnes | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FyzioPlanet, s. r. o. IČO 56611196 | Konateľ | 12. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RTNM, s. r. o. IČO 51019698 | Konateľ | 2. 1. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RTPU, s. r. o. IČO 54685788 | Konateľ | 2. 1. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RHT company, s.r.o. IČO 56389221 | Konateľ | 24. 7. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RHT partners, s.r.o. IČO 56389230 | Konateľ | 20. 7. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROZHÝB TO SERVICES, s.r.o. IČO 56283512 | Konateľ | 11. 6. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROZHÝB TO 1, s.r.o. IČO 54397286 | Konateľ | 9. 1. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROZHÝB TO, s.r.o. IČO 53727134 | Konateľ | 28. 7. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (9).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| ROZHÝB TO, s.r.o. IČO 53727134 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 500 € | 50 % | 15. 8. 2023 |
| FyzioPlanet, s. r. o. IČO 56611196 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 50 % | 26. 11. 2025 |
| RHT company, s.r.o. IČO 56389221 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 24. 7. 2024 |
| RHT partners, s.r.o. IČO 56389230 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 7. 2024 |
| ROZHÝB TO 1, s.r.o. IČO 54397286 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 6. 2. 2024 |
| ROZHÝB TO SERVICES, s.r.o. IČO 56283512 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 11. 6. 2024 |
| RTNM, s. r. o. IČO 51019698 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 30. 1. 2025 |
| RTPU, s. r. o. IČO 54685788 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 31. 1. 2025 |
| Alpha Fyzio NDCA s. r. o. IČO 52563481 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 150 € | 23 % | 8. 10. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).