49 zápisov v štatutárnych orgánoch24 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| LEAP GROUP s. r. o. IČO 51248107 | Konateľ | 16. 12. 2017 až 2. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEAP GROUP s. r. o. IČO 51248107 | Konateľ | 16. 12. 2017 až 28. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEAD ZONE s. r. o. IČO 51198134 | Konateľ | 30. 11. 2017 až 25. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEAD ZONE s. r. o. IČO 51198134 | Konateľ | 30. 11. 2017 až 3. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PS ELEKTRIK s.r.o. IČO 51184834 | Konateľ | 14. 11. 2017 až 1. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PS ELEKTRIK s.r.o. IČO 51184834 | Konateľ | 14. 11. 2017 až 8. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AYMOFA s.r.o. IČO 51147157 | Konateľ | 18. 10. 2017 až 8. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AYMOFA s.r.o. IČO 51147157 | Konateľ | 18. 10. 2017 až 2. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARM TRADING & MARKETING GROUP s.r.o. IČO 51083159 | Konateľ | 12. 9. 2017 až 9. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARM TRADING & MARKETING GROUP s.r.o. IČO 51083159 | Konateľ | 12. 9. 2017 až 2. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DABOHEGAB s.r.o. IČO 51083418 | Konateľ | 9. 9. 2017 až 22. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DABOHEGAB s.r.o. IČO 51083418 | Konateľ | 9. 9. 2017 až 2. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ELKA GROUP s. r. o. IČO 50350340 | Konateľ | 4. 7. 2017 až 29. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ELKA GROUP s. r. o. IČO 50350340 | Konateľ | 4. 7. 2017 až 2. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MOKAH s. r. o. IČO 50902865 | Konateľ | 29. 6. 2017 až 31. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MOKAH s. r. o. IČO 50902865 | Konateľ | 29. 6. 2017 až 9. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VICTORIA FREIGHT & TRANSPORTATION s.r.o. IČO 50906283 | Konateľ | 8. 6. 2017 až 25. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VICTORIA FREIGHT & TRANSPORTATION s.r.o. IČO 50906283 | Konateľ | 8. 6. 2017 až 15. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRO CREW s.r.o. IČO 50895851 | Konateľ | 24. 5. 2017 až 2. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRO CREW s.r.o. IČO 50895851 | Konateľ | 24. 5. 2017 až 3. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IMOS GROUP s.r.o. IČO 50863908 | Konateľ | 3. 5. 2017 až 19. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IMOS GROUP s.r.o. IČO 50863908 | Konateľ | 3. 5. 2017 až 15. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GLOBAL MASTERS s. r. o. IČO 50774638 | Konateľ | 23. 3. 2017 až 27. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GLOBAL MASTERS s. r. o. IČO 50774638 | Konateľ | 23. 3. 2017 až 24. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROYASEEN s.r.o. IČO 50739247 | Konateľ | 9. 3. 2017 až 27. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROYASEEN s.r.o. IČO 50739247 | Konateľ | 9. 3. 2017 až 20. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEWMARK s. r. o. IČO 50689436 | Konateľ | 3. 2. 2017 až 22. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEWMARK s. r. o. IČO 50689436 | Konateľ | 3. 2. 2017 až 8. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRADING & DEVELOPMENT PARTNERSHIP COMPANY s. r. o. IČO 50668676 | Konateľ | 25. 1. 2017 až 21. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRADING & DEVELOPMENT PARTNERSHIP COMPANY s. r. o. IČO 50668676 | Konateľ | 25. 1. 2017 až 28. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPECIAL ORDER s.r.o. IČO 50629778 | Konateľ | 21. 12. 2016 až 16. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPECIAL ORDER s.r.o. IČO 50629778 | Konateľ | 21. 12. 2016 až 2. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 7 CONTINENTS s. r. o. IČO 50604619 | Konateľ | 29. 11. 2016 až 4. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MURU s.r.o. IČO 50605160 | Konateľ | 26. 11. 2016 až 2. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MURU s.r.o. IČO 50605160 | Konateľ | 26. 11. 2016 až 15. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PINION EUROPE s.r.o. IČO 50607855 | Konateľ | 26. 11. 2016 až 11. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PINION EUROPE s.r.o. IČO 50607855 | Konateľ | 26. 11. 2016 až 21. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INNOVATIONS GROUP s.r.o. IČO 50394096 | Konateľ | 20. 7. 2016 až 2. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INNOVATIONS GROUP s.r.o. IČO 50394096 | Konateľ | 20. 7. 2016 až 21. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ELKA GROUP s. r. o. IČO 50350340 | Konateľ | 4. 6. 2016 až 29. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ELKA GROUP s. r. o. IČO 50350340 | Konateľ | 4. 6. 2016 až 2. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INTERNATIONAL CORPORATION OF BUSINESS LEADERS (ICBL) s. r. o. IČO 50327828 | Konateľ | 28. 5. 2016 až 28. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INTERNATIONAL CORPORATION OF BUSINESS LEADERS (ICBL) s. r. o. IČO 50327828 | Konateľ | 28. 5. 2016 až 8. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Siesta group s.r.o. IČO 50143182 | Konateľ | 14. 3. 2016 až 24. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Siesta group s.r.o. IČO 50143182 | Konateľ | 14. 3. 2016 až 27. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| H&A Business group s.r.o. IČO 50064509 | Konateľ | 2. 12. 2015 až 13. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| H&A Business group s.r.o. IČO 50064509 | Konateľ | 2. 12. 2015 až 3. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mindset International s. r. o. IČO 47931591 | Konateľ | 17. 12. 2014 až 15. 6. 2015 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Mindset International s. r. o. IČO 47931591 | Konateľ | 17. 12. 2014 až 3. 7. 2015 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.