46 zápisov v štatutárnych orgánoch24 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| AK AUTO s.r.o. IČO 52116298 | Konateľ | 5. 10. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AK4 s.r.o. IČO 51000628 | Konateľ | 25. 7. 2017 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| V8 GROUP s.r.o. IČO 47693240 | Konateľ | 25. 11. 2015 až 1. 3. 2016 | dodávateľ 101 tis. € (9 zmlúv) objednávateľ 175 tis. € (33 zmlúv) |
| V8 GROUP s.r.o. IČO 47693240 | Konateľ | 25. 11. 2015 až 18. 3. 2016 | dodávateľ 101 tis. € (9 zmlúv) objednávateľ 175 tis. € (33 zmlúv) |
| ELECON GROUP s.r.o. IČO 51272644 | Konateľ | 7. 3. 2018 až 17. 7. 2018 | dodávateľ 24 tis. € (6 zmlúv) |
| ELECON GROUP s.r.o. IČO 51272644 | Konateľ | 7. 3. 2018 až 16. 8. 2018 | dodávateľ 24 tis. € (6 zmlúv) |
| RADO HOLDINGS s.r.o. v likvidácii IČO 51702819, zaniknutý 25. 6. 2022 | Konateľ | 11. 5. 2018 až 2. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RADO HOLDINGS s.r.o. v likvidácii IČO 51702819, zaniknutý 25. 6. 2022 | Konateľ | 11. 5. 2018 až 6. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TIM Service s.r.o. IČO 51678098 | Konateľ | 24. 4. 2018 až 5. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TIM Service s.r.o. IČO 51678098 | Konateľ | 24. 4. 2018 až 18. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fresh Wind s.r.o. IČO 51644622 | Konateľ | 11. 4. 2018 až 6. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fresh Wind s.r.o. IČO 51644622 | Konateľ | 11. 4. 2018 až 19. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Partner Group EU s.r.o. IČO 51463598 | Konateľ | 10. 4. 2018 až 28. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Partner Group EU s.r.o. IČO 51463598 | Konateľ | 10. 4. 2018 až 8. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Optima Group EU s.r.o. IČO 51465825 | Konateľ | 10. 4. 2018 až 15. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Optima Group EU s.r.o. IČO 51465825 | Konateľ | 10. 4. 2018 až 4. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dykusov s.r.o. IČO 51635534 | Konateľ | 5. 4. 2018 až 2. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dykusov s.r.o. IČO 51635534 | Konateľ | 5. 4. 2018 až 10. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MANITEX s.r.o. IČO 51463938, zaniknutý 12. 11. 2022 | Konateľ | 4. 4. 2018 až 26. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MANITEX s.r.o. IČO 51463938, zaniknutý 12. 11. 2022 | Konateľ | 4. 4. 2018 až 14. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TechSportPRO s.r.o. IČO 51463741 | Konateľ | 29. 3. 2018 až 16. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TechSportPRO s.r.o. IČO 51463741 | Konateľ | 29. 3. 2018 až 8. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Obľúbené sladkosti s.r.o. IČO 51486822, zaniknutý 14. 4. 2023 | Konateľ | 27. 3. 2018 až 5. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Obľúbené sladkosti s.r.o. IČO 51486822, zaniknutý 14. 4. 2023 | Konateľ | 27. 3. 2018 až 15. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Slovakia Partners Group s.r.o. IČO 51486121, zaniknutý 4. 11. 2022 | Konateľ | 24. 3. 2018 až 1. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Slovakia Partners Group s.r.o. IČO 51486121, zaniknutý 4. 11. 2022 | Konateľ | 24. 3. 2018 až 9. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKKIFA s. r. o. IČO 51486431 | Konateľ | 24. 3. 2018 až 20. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKKIFA s. r. o. IČO 51486431 | Konateľ | 24. 3. 2018 až 14. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Chloeme s.r.o. IČO 51486679 | Konateľ | 24. 3. 2018 až 12. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Chloeme s.r.o. IČO 51486679 | Konateľ | 24. 3. 2018 až 17. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VASKOV s.r.o. IČO 51488566 | Konateľ | 24. 3. 2018 až 10. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VASKOV s.r.o. IČO 51488566 | Konateľ | 24. 3. 2018 až 2. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INTNET s.r.o. IČO 51273080, zaniknutý 24. 12. 2022 | Konateľ | 8. 2. 2018 až 19. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INTNET s.r.o. IČO 51273080, zaniknutý 24. 12. 2022 | Konateľ | 8. 2. 2018 až 13. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INSOR s.r.o. IČO 51270331 | Konateľ | 17. 1. 2018 až 25. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INSOR s.r.o. IČO 51270331 | Konateľ | 17. 1. 2018 až 14. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| QASTE s.r.o. IČO 51283832 | Konateľ | 15. 1. 2018 až 15. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| QASTE s.r.o. IČO 51283832 | Konateľ | 15. 1. 2018 až 3. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGROMAN GROUP s.r.o. IČO 51262606 | Konateľ | 23. 12. 2017 až 6. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGROMAN GROUP s.r.o. IČO 51262606 | Konateľ | 23. 12. 2017 až 21. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CS Impex EU s.r.o. IČO 51262819 | Konateľ | 22. 12. 2017 až 17. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CS Impex EU s.r.o. IČO 51262819 | Konateľ | 22. 12. 2017 až 16. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ELITCOM s.r.o. IČO 50046047 | Konateľ | 11. 11. 2015 až 24. 11. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ELITCOM s.r.o. IČO 50046047 | Konateľ | 11. 11. 2015 až 10. 5. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HERMES EUROPE TRADING s.r.o. IČO 48340839 | Konateľ | 9. 10. 2015 až 10. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HERMES EUROPE TRADING s.r.o. IČO 48340839 | Konateľ | 9. 10. 2015 až 22. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| AK4 s.r.o. IČO 51000628 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 50 000 € | 100 % | 4. 1. 2022 |
| AK AUTO s.r.o. IČO 52116298 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 19. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.