14 zápisov v štatutárnych orgánoch9 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Bio CON 1 s. r. o. IČO 36710172 | Konateľ | 12. 8. 2014 až dodnes | objednávateľ 4 810 € (2 zmluvy) |
| Enviwork, s.r.o. IČO 43807771 | Konateľ | 10. 4. 2016 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ACEN s.r.o. IČO 46751815 | Konateľ | 21. 12. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fond Consult s.r.o. IČO 35919884 | Konateľ | 5. 2. 2005 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Karloveská realizačná spoločnosť s.r.o. (v skratke K.R.S. s.r.o.) IČO 35696583, zaniknutý 4. 11. 2021 | Konateľ | 14. 3. 2011 až 18. 6. 2019 | dodávateľ 7,3 mil. € (42 zmlúv) objednávateľ 13 € (3 zmluvy) |
| Karloveská realizačná spoločnosť s.r.o. (v skratke K.R.S. s.r.o.) IČO 35696583, zaniknutý 4. 11. 2021 | Konateľ | 14. 3. 2011 až 5. 6. 2019 | dodávateľ 7,3 mil. € (42 zmlúv) objednávateľ 13 € (3 zmluvy) |
| Imago Mundi Media, s.r.o. IČO 35892242 | Konateľ | 2. 3. 2012 až 19. 9. 2013 | dodávateľ 272 tis. € (3 zmluvy) |
| Imago Mundi Media, s.r.o. IČO 35892242 | Konateľ | 2. 3. 2012 až 11. 11. 2013 | dodávateľ 272 tis. € (3 zmluvy) |
| Inventis, s. r. o. IČO 44942800 | Konateľ | 12. 11. 2012 až 25. 2. 2020 | dodávateľ 36 tis. € (4 zmluvy) |
| Inventis, s. r. o. IČO 44942800 | Konateľ | 12. 11. 2012 až 9. 6. 2020 | dodávateľ 36 tis. € (4 zmluvy) |
| Property & Facility Management Group s.r.o. (v skratke PFM Group s.r.o.) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 18. 2. 2016 až 2. 7. 2019 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Property & Facility Management Group s.r.o. (v skratke PFM Group s.r.o.) IČO 46690328 | Konateľ | 18. 2. 2016 až 5. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABA centrum s.r.o. IČO 46676244 | Konateľ | 21. 12. 2015 až 2. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABA centrum s.r.o. IČO 46676244 | Konateľ | 21. 12. 2015 až 5. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Enviwork, s.r.o. IČO 43807771 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 447,99 € | 67 % | 5. 11. 2011 |
| Fond Consult s.r.o. IČO 35919884 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 319,39 € | 50 % | 5. 2. 2005 |
| ACEN s.r.o. IČO 46751815 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 22 500 € | 45 % | 11. 10. 2022 |
| REPANET s. r. o. IČO 47873116 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 33,33 % | 13. 11. 2014 |
| Bio CON 1 s. r. o. IČO 36710172 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 926 € | 29,01 % | 13. 9. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 31.